mail@urok-ua.com
Магазин UROK-UA.com

Цікаві задачі з математики для 2 класу

Цікаві задачі з математики

Шукаєте цікаві задачі з математики для 2 класу? Вітаю ви їх знайшли. До вашої уваги цікава добірка задач з математики у електронному вигляді у форматі pdf. Ви можете спокійно переглянути дану збірку онлайн прямо на сайті і якщо вам сподобаються ці задачі, то можете спокійно завантажити їх на власний комп’ютер для подальшої роботи з ними. З допомогою цих задач ви можете урізноманітнити ваш урок математики у 2 класі. Розробити свої власні цікаві контрольні роботи, які дадуть змогу перевірити знання ваших учнів не лише з математики але ї логіки. Оскільки для вирішення багатьох задач потрібно мати добре розвинуте логічне мислення.

Значною перевагою представленої збірки є те що у ній знаходяться не лише задачі, але і також відповіді до них. Тому у вас не виникне жодних проблем їз поясненням та вирішення тієї чи іншої задачі. Усі відповіді можна переглянути у другій половині цього ж самого документу. На цьому все. Бажаю успіхів!

Цікаві задачі з математики для 2 класу

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
6408

Магазин UROK-UA.com

А що ви думаєте про цю публікацію? Чи була вона для вас корисною?

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Задачі підібрані на розвиток логічного мислення. Деякі з них можна додавати до різнорівневої контрольної роботи. Добре і те, що є відповіді. Дякую за збірку.