mail@urok-ua.com

Каталог catalog.clab.co.ua

До вашої уваги бузкоштовний білий каталог веб ресурсів

Каталог catalog.clab.co.ua

В каталозі є багато різноманітних рубрик у яких ви можете зареєструвати свій сайт абсолютно безкоштовно. На даний момент у каталозі сайта catalog.clab.co.ua налічується 4247 сайтів, які зареєстровані у одній з 317 категорій у каталозі.

Для реєстрації вашого сайта у каталозі вам необхідно вказати такі дані:

 • Вибрати категорію для свого сайта
 • Вказати назву вашого сайта
 • Вказати URL адресу вашого сайта
 • Вказати ваш Email
 • Короткий опис для вашого сайта
 • Ключові слова
 • Та при бажанні сторінку із посиланням на адресу каталогу.Після чого підтвердити галочкою що ви ознайомлені з правилами каталогу та натиснути кнопку «Зареєструвати».

Якщо ви не знаєте для чого потрібна реєстрація вашого сайта в такого роду каталогах. То я спробую трошки вам у цьому підказати. Річ у тім що кожен сайт мае певний авторитет у пошукових системах. І чим більший цей авторитет тим більше відвідувачів буде потрапляти на ваш сайт. Для того щоб збільшити цей авторитет, необхідно постійно збільшувати зовнішні посилання на ваш сайт. Тобто коли ви реєструєте свій сайт у таких каталогах, відповідно і з’являється посилання на ваш сайт. Таким чином каталог у якому ви зареєстрували свій сайт передає частинку свого авторитету вашому сайту. Але цей авторитет передасться лише за умови якщо у самого каталогу є певний авторитет. Якщо такого авторитета немає то і вам такий каталог мало що передасть. Якщо говорити про каталог catalog.clab.co.ua, то у цього каталогу на даний момент такі показники авторитету. ТИЦ = 90, PR = 1. Показники в принципі не дуже великі, але все ж таки вони є, на відмінну від тисяч інших каталогів у мережі Інтернет. Тому рекомендуємо і Вам зареєструвати свій сайт у цьому білому каталозі. Дякую за увагу!

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
819
А що ви думаєте про цю публікацію? Чи була вона для вас корисною?
Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *