mail@urok-ua.com
Магазин UROK-UA.com

Гра на згуртування колективу “Стежинка” для учнів 1-4 класів

Автор: вихователь ГПД Гордієнко Елла Олександрівна

Гордієнко Елла ОлександрівнаГра «Стежинка»

Мета: згуртування колективу, зняття напруги в класі.

Хід гри: Всі учні шикуються один за одним і йдуть по класу змійкою по уявній стежинці. По команді ведучого ви починаєте долати уявні перешкоди.

 1. Спокійно йдемо по стежинці. Навколо – кущі, дерева. Падають жовті листочки. На стежинці попереду – великі калюжі. Одна, друга, третя.
 2. Знову спокійно йдемо по стежині. Перед нами – струмок. Через нього перекинутий місточок з перилами. Переходимо по місточку, тримаючись за перила.
 3. Спокійно йдемо по стежці. Стежка веде через болото. З’явилися купини (кочки). Стрибаємо з купини на купину. Раз, два, три, чотири. Перейшли через болото.
 4. Знову йдемо спокійно. Перед нами – яр. Через нього перекинута колода. Переходимо через яр по колоді. Йдемо обережно, зберігаючи рівновагу! Ох, нарешті перейшли!
 5. Йдемо спокійно. Що це? Стежка стала липкою від мокрої глини. Ноги так і прилипають до неї. Майже не можливо відірвати ноги від землі. Йдемо важко.
 6. Дорога знову стала гарною. Йдемо спокійно. Тепер через стежку впало дерево. Та яке велике! Гілля в усі сторони! Перелазимо через нього.
 7. Ой, на щось колюче наступили! Та це ж їжачок!

Йдемо спокійно по стежинці! Як гарно навколо! Ось і прийшли! Молодці!

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 4 з 5)
328

Магазин UROK-UA.com
А що ви думаєте про цю публікацію? Чи була вона для вас корисною?
Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 коментарів

 1. Доброго дня! Цікава гра, добре застосовувати в колективі. Гра розвиває увагу ( потрібно слухати ведучого), вчить працювати в команді. Не дуже зрозуміло: кожен учень виконує одне і теж саме завдання? Тоді – досить тривала розминка. Поясню: я збираю листочки, які падають, а потім намагаюсь подолати калюжі, а за мною йде хлопець і йому байдуже ( всі по-різному ставляться до перешкод, тому потрібні додаткові пояснення. Дякую.

 2. Я не побачила в розробці, чи діти тримаються за руки, але, якщо так, то це – тактильний контакт, що забезпечує почуття захищенності, відповідальності, психологічного комфорту9особливо.якщо дітки стоять поруч з друзями). Важливим є.щоб в кінці “змійки” стояла дитинка, адаптована до нвчання та впевнена у собі! Вважаю.що можна додати і виконання завдань,наприклад вивчити чистомовку чи веселий віршик!

 3. Гру частково можна використати і як фізхвилинку. Позитивний настрій від подолання перешкод буде забезпечено на увесь урок. Дякую за ідею!

 4. Здається, проста гра. Але граючись у неї, у дітей виникають позитивні емоції, доброзичливі стосунки один до одного, зникає почуття боязкості. А це дійсно згуртовує клас у єдиний колектив.

 5. За допомогою таких вправ діти вчаться керувати своєю психічною діяльністю.Завдяки їм можна розвинути не лише репродуктивну уяву, а перевести її в творчу форму і дитина буде здатна уявити кінцевий результат власної діяльності, а ще просто переключитися від навчання і отримати відпочинок,що найголовніше для здоров`я.

 6. Дана вправа дійсно згуртовує колектив, позитивно впливає на відносини учнів класу. Вважаю, універсальна у використанні, сприяє розвитку життєвокомпетентної особистості.Обов’язково використаю на практиці.