mail@urok-ua.com

Графічні диктанти по клітинках

Збірка корекційних вправ

Графічні диктанти по клітинках

У збірнику вміщені графічні диктанти, які сприяють розвитку і вдосконаленню процесів сприймання, уваги, пам’яті, дрібної моторики рук, просторових уявлень, сформованості емоційно – вольової сфери дитини.

Вони доповнені загадками, скоромовками, віршами.  Це  допоможе відпрацьовувати правильну і чітку вимову, поповнювати словниковий запас учнів.

Укладачі: С.В. Левкова, вчитель початкових класів Л.Ф. Чайко, вчитель початкових класів Л.І. Загородня, вчитель початкових класів.

Завантажити збірник графічних диктантів в форматі PDF

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(6 оцінок. Рейтинг публікації: 5 з 5)
1121
А що ви думаєте про цю публікацію? Чи була вона для вас корисною?
Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

 1. Цікаві змістовні завдання, які можна сміливо використовувати на уроках інформатики. Наснаги Вам та побіль таких корисних розробок

 2. Збірник містить цікаві корекційні завдання і вправи, тому стане в нагоді не лише педагогу-початківцю, а й просто батькам, зацікавленим у розвитку і успішному навчанню дітей.

 3. Цікава форма корекційних вправ у початкових класах. Учителі великі молодці ,а також творчі педагоги.Наснаги Вам,творчості ,креативності і сил обов’язково!

 4. Укладачі даного посібника великі молодці. Діти 1-2 класів з великим задоволенням виконують такі завдання. Дуже добре, що до кожного графічного завдання підібрано артикуляційні вправи, що дають можливість попрацювати і над чіткою вимовою слів та звуків. Дякую!

 5. Хороша збірка, цікаві завдання, майстерні вправи. Викладений матеріал має досить доречний коментар. Для мене, учителя, робити корекційні вправи за таким доробком – одне задоволення. Хай і діти, які працюють з такими завданнями, мають такі ж почуття.

 6. Цікаві графічні диктанти, які супроводжуються різноманітним дидактичним матеріалом! Дякую авторам!