mail@urok-ua.com
Магазин UROK-UA.com

Ігри на уроках англійської в початкових класах, як ефективний засіб вивчення мови

Кравчук Тетяна МиколаївнаМетодичний посібник “Ефективні засоби  формування граматичних навичок  учнів початкових класів на уроках англійської мови”

Автор: заступник директора з виховної роботи, вчитель англійської мови Кравчук Тетяна Миколаївна

Посібник містить опис найефективніших засобів формування граматичних навичок англійської мови учнів початкових класів з урахуванням їх індивідуальних та вікових особливостей.

Зразки граматичних ігор та казок сприятимуть розвитку умінь і навичок учнів, необхідних для вивчення англійської мови, формуванню у дітей молодшого шкільного віку вмінь конструювати граматично правильні речення та висловлювання на задану тему.

Даний посібник допоможе вчителям зробити процес вивчення англійської мови цікавішим та доступнішим.

Вікно перегляду посібника

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
2101

Магазин UROK-UA.com
А що ви думаєте про цю публікацію? Чи була вона для вас корисною?
Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. Шановна Тетяно Миколаївно! я особливо люблю використовувати на своїх уроках ігрові методи, тому мені дуже пощастило натрапити на ваш посібник. Дуже дякую за розробку. Буду використовувати у роботі для стимулювання уваги моїх учнів.

  2. Розділяю думку автора, що ігри – це дуже ефективний прийом у навчанні, особливо, коли мова йде про молодшу ланку. Ви гарно подали теоретичний матеріал, та вдало підкріпили його практичними завданнями. Приємно, що Ви не тільки дали перелік ігор, які можна використовувати, а й зрозуміло виклали алгоритм їх проведення. Спасибі за змістовний та корисний матеріал.

  3. Подяка автору за посібник, так як зібрала матеріали, які стануть в нагоді як молодим вчителям, так і досвідченим педагогам, які прагнуть зробити процес навчання цікавим і захоплюючим.

  4. Цікава стаття. Але дуже добре, що Ви і подали приклади своїх ігор, гарно пояснених, бо для нас, молодих практиків – це дуже корисна інформація!