mail@urok-ua.com

Конспект уроку фізики у 8 класі “Випаровування і конденсація”

Автор: вчитель математики, фізики Копичинська Оксана Михайлівна

Тема уроку: Випаровування і конденсація.

Мета уроку:

 • дидактична: створити умови для засвоєння нового матеріалу;
 • освітня: ознайомити учнів з особливостями фізичних процесів переходу речовини з рідкого стану в газоподібний і навпаки;
 • розвиваюча: розвивати уміння спостерігати, аналізувати фізичні явища, робити висновки;
 • виховна: сформувати вміння застосовувати отримані знання.

Тип уроку: урок засвоєння нових знань з використанням комп’ютерних технологій.

Тип уроку:  урок вивчення нового матеріалу.

Тема « Випаровування і конденсація» є цікавою і корисною для вивчення учнями, оскільки вона не тільки розкриває фізичні знання, але й пов’язує їх з життям, на осгові дослідів діти переконуються від чого залежить швидкість випаровування.

Дана презентація створена в Microsoft PowerPoint 2010 з метою розширення знань учнів про процеси випаровування, конденсації, сублімації, антисублімації, знайомить з правилами надання першої медичної допомоги при підвищенні температури тіла, розповідає, що не тільки люди в житті використовують знання про такі процеси , як випаровування і конденсація , але і багато тварин.

Презентація “Випаровування і конденсація”

Конспект уроку

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(4 оцінки. Рейтинг публікації: 4.8 з 5)
2180
А що ви думаєте про цю публікацію? Чи була вона для вас корисною?
Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

 1. Пані Оксано, гарний конспект. Але, як на мою думку, він інформаційно перевантажений. У 8 класі дітям важко засвоювати знання у такому обсязі та темпі. Можливо, варто частину інформації, наприклад, цікаві факти, роздрукувати на папері та роздати дітям для домашнього читання. Нехай вони вклеять їх у зошит… Тут спрацює й той факт, що урок не здаватиметься заздалегідь “зализаним”. Тим більше, що активну діяльність учнів Ви передбачили й спланували. Але разом з тим дякую за гарні ідеї. З повагою.

 2. Пані Оксано! Ваша презентація цікава, доступна, розширює знання учнів про процеси випаровування, конденсації, сублімації, антисублімації, знайомить з правилами надання першої медичної допомоги при підвищенні температури тіла. Щиро дякую!!!