mail@urok-ua.com
Магазин UROK-UA.com

Конспект уроку з математики 1 клас. Табличне додавання й віднімання в межах 10

Автор: вчитель початкових класів Бондарєва Олеся Василівна

Screenshot_1Даний конспект розроблений мною особисто за календарним плануванням, згідно вимог нової оновленої програми 2016-2017 р. для 1 класів загальноосвітніх навчальних закладів та в контексті переходу на новий Державний стандарт початкової загальної освіти. Тема вивчається у І семестрі 1 класу.

Основне завдання уроку- продовжувати формування навичок швидкого додавання і віднімання;скласти таблицю додавання і віднімання числа 6; закріплювати вміння розвязувати задачі на різницеве порівняння та на збільшення (зменшення) числа на кілька одиниць; формулювати усно повну відповідь на запитання задачі, записувати розв’язок задачі, використовувати свої знання на практиці; виховувати взаємоповагу, толерантність, дружні стосунки в класі; розвивати пам’ять, увагу, нестандартне мислення за допомогою інноваційних технологій та компетентнісного підходу та бажання бути здоровими та берегти здоров’я.

В своїй роботі частково  використала улюблені мною та моїми учнями інноваційні та інтерактивні  технології навчання.

 • Сторітеллінг; – Кубування;
 • Авторське крісло;
 • Daily 5 («Щоденні 5»);
 • Театральна педагогіка;
 • Ігрова дидактика
 • Тощо

Працюю над підвищенням якості знань учнів, приділяючи увагу індивідуальним, груповим, колективним формам роботи. Багато уваги приділяю самоосвіті. Використовую інноваційні технології(при складанні конспекту керувалась наявністю в нашій школі інтерактивної дошки- якою маю змогу усучаснювати свої уроки)

 • Презентації,
 • Відео та аудіо файли,
 • Власний блог,
 • Участь у вебінарах,
 • Курси (Проект EdEra)
 • Інтернет спільноти (Міксіке, методичний кластер, тощо)
 • Програмне забезпечення

Організовую і проводжу нетрадиційні форми навчання. Є призером районного конкурсу «Вчитель року 2017».

Впроваджую здоров’язберігаючі технології на своїх уроках, що було застосовано частково на уроці за данним конспектом.

-Точковий масаж

– Фізкультхвилинки та динамічні паузи

-Елементи аутотренінгу

-Виховні заходи валеологічного змісту

– Рухливі ігри на перервах

– Вазонотерапія

Я допомагаю своїм учням тягнутися до світла знань, бо вірю, що вони виростуть мудрими і творчими, здатними утверджувати і примножувати добро. Я вірю в своїх учнів!

Конспект уроку

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(4 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
377

Магазин UROK-UA.com

А що ви думаєте про цю публікацію? Чи була вона для вас корисною?

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

10 коментарів

 1. Ви справді творча особистість, пані Олесьо! Важко щось додати з приводу Вашої розробки уроку тому, що Ви все детально розписали в анотації. Працюйте в тому ж дусі. Бажаю Вам здібних та вдячних учнів! Дякую!

 2. На мою думку структура уроку вибрана достаньо вдало. Психологічний автотренінг на початку уроку дав добрий заряд бадьорості і вчитель вміло підтримувала цей запал до завершення уроку. Вміле поєднання міжпредметних зв’язків дозволить дітям з першого року навчання розглядати математику не як окремо відірваний предмет, а як цілісний комплекс пізнання світу. Велику роль на уроці вчитель приділяє розвантаженню дітей. І це правильно, адже, лише здорова дитина готова долати навчальні вершини.

 3. Я считаю, что выбранная структура урока была рациональной для решения поставленных целей. Обеспечивала для каждого учащегося ситуацию успеха, помогала учителю осуществлять личностно – ориентированный подход в обучении.

 4. Захоплююче поєднання міжпредметних зв’язків під час уроку математики. Тут і англійська, і образотворче мистецтво, і природознавство. Нестандартний і дуже цікавий підхід. Успіху Вам та натхнення!

 5. Приямно споглядати, коли найкращий досвід шкіл переймається і впроваджується у власну практику викладання предметів. А тим паче, коли рекомендації щодо розвитку мовлення, висвітлені на EdEra, знаходять своє місце і на уроці математики.

 6. Вправи , які використовуються під час уроку, розраховані на застосування здобутих учнями знань, умінь і навичок . Вчитель враховує організаційні й комунікативні уміння, запобігає втомлюваності дітей під час оздоровчих хвилинок, засвоєння матеріалу відбувається за допомогою проблемних питань. Зацікавив метод вазонотерапії, хотілося б дізнатися про нього детальніше. Дякую!

 7. Дякую за коментар. Моя донька – першокласниця. Спостерігаю, відчуваю, аналізую, планую, дотримуюсь чітко, використовую всі аспекти здоров’язберігаючих технологій у школі.

 8. Для учнів молодших класів особливо актуальним є психологічне та фізичне розвантаження під час уроку. Дана розробка уроку містить фізкультхвилинку рухову, та, що особливо важливо, зарядку для очей, адже в першачків найбільше навантаження йде на зір. Послідовність вправ для очей підібрана у відповідності до рекомендацій спеціалістів.

  1. Я хочу внести до попередніх коментарів ложечку солі. Мені здається, що цей матеріал можна використовувати, але в ньому не вистачає практичної частини. На мою думку, цього матеріалу не достатньо для повного розкриття та засвоєння цієї теми.

   1. Це ж конспект.Шпаргалка,набросок-індивідуальний для вчителя. Кожен вчитель- має свою думку,погляди і знаходиться під прицілом інших думок.мною проведений був цей урок на дітях з трьох різних класів іншої школи- на ура.Ви не уявляєте як було важко.Це адаптований урок.Практична частина була і буде адаптована,принаймі мною, в будь-якій ситуації.Ви ж в конспекті всіє практичної діяльності не передасте -з підводними каменями чи позитивом.Це так легко судити .Це особисте. Дякую за коментар,не ображаюсь- всім не вгодиш,бажаю кращих думок