mail@urok-ua.com
Магазин UROK-UA.com

Конспект уроку з математики для учнів 6 класу на тему: “Відношення. Пропорції”

Автор: вчитель математики та інформатики Мишкова Тетяна Олександрівна

Мишкова Тетяна ОлександрівнаКонспект відкритого уроку. Тип уроку – нестандартний урок, урок-експедиція. Відбувається подорож по визначних місцях, розташованих на українськиї купюрах. В конспекті уроку можна чітко виділити міжпредметні звязки. Дітям дуже подобається така форма проведення уроку.


 

Тема уроку: Відношення. Пропорції.

Мета уроку:

Навчальна: повторити з учнями означення понять відношення та пропорції, основної властивості пропорції, перевірити вміння учнів застосовувати набуті знання на практиці, а саме, вміння застосовувати основну властивість пропорції для розв’язування рівнянь, для складання правильних пропорцій, вміння знаходити невідомі члени пропорції та навички складання пропорцій для розв’язання різноманітних задач; продовжувати закріплювати навички перетворення відсотків у десятковий дріб та навпаки;

Розвивальна: розвивати розумову активність, пам’ять, увагу, логічне мислення, правильне математичне мовлення, вміння аналізувати та узагальнювати, навики колективної роботи у поєднанні із самостійною, активізувати пізнавальну діяльність учнів;

Виховна: виховувати уважність, працьовитість, кмітливість, самостійність, загальну культуру, інтерес до навчання, до математики, старанність, охайність записів зошитів, відповідальність за одержання колективного результату роботи.

Клас: 6

Тип уроку: урок узагальнення знань, урок – експедиція.

Обладнання: мультимедійний проектор, презентація до уроку, картки настрою, роздатковий матеріал «Знайди помилку», гра «Математичне лото», картки відповіді з буквами для утворення слів, таблиця «Кодоване слово», кросворд «Краса», карта України, жовто-блакитні прапорці, фішки-пентаграми, відео звучання скрипки, епіграф до уроку, зошити для самостійного та тематичного контролю «Тест-контроль», бейджики «Юний експедитор», купюри-банкноти українських грошей.

Хід уроку

Презентація до уроку

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 2 з 5)
287

Магазин UROK-UA.com
А що ви думаєте про цю публікацію? Чи була вона для вас корисною?
Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *