mail@urok-ua.com
Магазин UROK-UA.com

Конспект уроку з української мови для 3 класу

“Префікс, як значуща частина слова”

Автор: Вчитель початкових класів Коваленко Лариса Іванівна

Вчитель початкових класів Коваленко Лариса ІванівнаКонспект уроку-казки з української мови. Префікс, як значуща частина слова. За казкою “Гуси-лебеді”.


Тема. Префікс як значуща частина слова.

Мета: ознайомити учнів з роллю префіксів у словах, їх словотворчою функцією; вчити з’ясовувати лексичні значення слів з найуживанішими префіксами, розвивати спостережливість, уміння порівнювати; виховувати бережливе ставлення до природи, сім’ї.

Конспект уроку

Завантажити матеріал на свій диск

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 3 з 5)
473

Магазин UROK-UA.com
А що ви думаєте про цю публікацію? Чи була вона для вас корисною?
Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарів

  1. Ларисо Іванівно! Дуже нестандартний та цікавий урок. Нетрадиційні етапи уроку, але форми роботи я не зрозуміла. Допустимо ,”Фізкультхвилинка” , “Оголошення теми та мети уроку” я розумію. А 1,3, 5,6,7 ,що це за форми роботи? Не скрізь Ви вказали технології роботи на уроці.Але урок гарний , тільки необхідно допрацювати його. Дякую за урок.

  2. Ігрова діяльність на уроці в початкових класах дуже важлива для сприйняття як на етапі вивчення нового матеріалу, так і на етапі закріплення. Невимушена атмосфера уроку разом із казковими героями сприяли успішному засвоєнню теми. Для мене незвичні етапи уроку. Ларисо Іванівно, за якою системою Ви працюєте і де можна ознайомитися з даним матеріалом? Дякую.