Конспект уроку з української мови для учнів 3 класу, які навчаються за системою розвивального навчання Ельконіна-Давидова

Автор: вчитель початкових класів Коваль Юлія Миколаївна

Коваль Юлія МиколаївнаУрок націлений на повторення вивченого в другому класі способів перевірки орфограм слабких позицій звуків та за допомогою словника, з використанням різних завдань та цікавих вправ.


 

Конспект уроку

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 коментарів

  1. Вчитель навчає як розміщені слова в орфографічному словнику. Вважаю, що робота в парах, розгадування кросворду розвиває логічне мислення у дітей, вміння працювати в команді.Діти навчаються правильності написання слів, перевіряючи орфограми лише за допомогою орфографічного словника. Урок цікавий, продуманий. Дітям особливо цікаво заповнювати кросворди.Навчання проходить невимушено і позитивно.Дякую.

  2. Все нове,інноваціне я завжди вітаю.Розвивальна система за цією методикою успішно застосована на уроці.Учні вчаться,думають,аналізують – що і потрібно .Систему Ельконіна-Давидова вперше чую і бачу.Чудово,що можна багато чого взяти собі в педскарбничку.Дякую!

  3. Розвивальне навчання один із інтерактивних методів. Теоретично давно знайома з розвивальною системою Ельконіна-Давидова, але практично вперше бачу конспект уроку. Сподобалася сама побудова конспекту – все структуровано. Здавалося б, що може бути простішим? Дякую.

  4. Методично правильно побудований, продуманий урок з використанням прийомів і методів технології розвивального навчання. Всі етапи уроку послідовно випливають один з одного і направлені на закріплення знань учнями.

  5. Люблю читати конспекти молодих учителів. Вони завжди дають якусь ідею для власної роботи, поштовх до нового або забутого старого. Отримала велике задоволення від Вашого уроку.

  6. Ви дали можливість теоретичні знання розвивальної системи Ельконіна-Давидова перенести в практичну площину, показали важливість використання цієї теорії в роботі з школярами. Учні невимушено міркують, порівнюють,аналізують, роблять умовиводи, а робота в парах забезпечує диференційований підхід.

  7. Захоплююсь розвивальним навчанням, тому з вашим уроком, шановна Юліє Миколаївно, ознайомилась із задоволенням. На кожному етапі уроку присутня проблема, діти міркують , впевнена, що й набагато краще опанують тему . Методичні коментарі допомагають краще уявити співпрацю учнів та вчителя. Дякую!

  8. Юліє Миколаївно ! Ваш урок побудований згідно вимог щодо написання конспектів уроку. Ви використали цікаві технології роботи ,чим зацікавлюєте учнів на уроці. Такі неординарні уроки учням дуже подобаються. Дякую Вам за такий урок.Низький уклін ,мирного неба та душевного спокою.