mail@urok-ua.com
Магазин UROK-UA.com

Пальчиковий театр своїми руками

Автор: учитель трудового навчання Головченко Ольга Миколаївна

Я доросла людина, отже, маю обов’язки – навчатись у школі, допомагати батькам. Бавити сестричку – справа цікава, але й відповідальна. Знаю, що значний розумовий розвиток людини відбувається в дошкільному віці, тому з відповідальністю ставлюся до виконання свого обов’язку по догляду за молодшою сестрою. На день народження Катрусі я вирішила зробити подарунок власноруч. Звісно, що кращий подарунок для дитини – це іграшка, а для дівчинки, звичайно, лялька. Але які саме обрати форму й образ, щоб іграшка стала для сестрички не лише цікавою забавкою, але ще й до того ж допомагала розвиватися, активно пізнавати світ? Знання, отримані на уроках трудового навчання, стали мені в нагоді. Тому з рішучістю я приступила до реалізації проекту «Пальчиковий театр» для молодшої сестрички.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
1168

Магазин UROK-UA.com
А що ви думаєте про цю публікацію? Чи була вона для вас корисною?
Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарів

  1. Досить цікавий учнівський проект. Переглянувши Ваш проект трішки збагатив свої теоретичні знання з проектної технології. Щиро Вам вдячний за даний проект!!!

  2. Мені сподобалась затія з ляльковим театром. Робота змістовна та обгрунтована. Якщо додати практичну сторону + історію української ляльки, то можна готувати цю роботу на МАН.

  3. Дуже цікавий проект. Для себе відкрила багато нового. Переглянула і Вашу презентацію. Дійсно, саме такі вироби розвивають дрібну моторику у дітей молодшого шкільного віку. Хотілося, щоб Ви продовжили цю роботу(надали не лише теоритечну, а й практичну допомогу: викрійки, лекала до виробів). Успіхів Вам!