mail@urok-ua.com
Магазин UROK-UA.com

Плакат-розтяжка “З Днем cвятого Валентина”

Плакат-розтяжка "З Днем Святого Валентина"

День святого Валентина, або День закоханих — свято, яке 14 лютого відмічають багато людей по всьому світу. У США — p 1777 року, в країнах СНД — з початку 90 — x років. Історія свята дня святого Валентина бере свій початок з Луперкалію Древнього Риму. Луперкалій — фестиваль еротизму на честь богині «пристрастної» любові Juno Februata і бога Фавна, покровителя стад, який відзначався щорічно 14 лютого.

У 494 році н. е. Папа Геласій I спробував заборонити Луперкалій. Святу, яке прийшло на заміну Луперкаліям, був призначений небесний покровитель — святий Валентин, якого римський імператор Клавдій II наказав убити за його проповідницьку діяльність серед молоді. Він був страчений 14 лютого. Клавдій II розсудив, що одружений солдат навряд чи буде хоробрим і відчайдушним, тому заборонив легіонерам одружуватися. Епіскоп міста Терни Валентин рахував інакше і таємно вінчав закоханих солдатів.

Через деякий час Валентин був схоплений і засуджений до страти. У в’язниці, священик Валентин закохався в дочку свого ката. Але, на жаль, любов Валентина не врятувала, і він все-таки був страчений 14 лютого приблизно в 270 році нашої ери. Перед смертю Валентин написав любовний лист до своєї коханої, який закінчив словами «Від Твого Валентина». Як свідчить легенда, цей лист і започаткувало традицію писати своїм коханим листа з освідченнями в коханні — валентинки.

Велика частина «валентинок» анонімна, не має зворотної адреси, написана справа наліво або лівою рукою. Так прийнято — це додає загадковості. Правда одержувачі потім вимушені шукати анонімного посланця, якщо вірять в долю.

Кожен народ відмічає день святого Валентина по-різному. Британці, наприклад, в день святого Валентина посилають любовні послання не лише друзям і знайомим, але і своїм домашнім тваринам. Японці ж виявилися оригінальніші — вони переробили 14 лютого в «8 березня для чоловіків», коли подарунки отримують в основному чоловіки.

Пропоную Вам скачати плакат-розтяжку для оформлення приміщення до Дня святого Валентина, аби ваше свято було дійсно гарним та цікавив.

Бажаю всім кохання!

Скачати: Плакат-розтяжка “З Днем Святого Валентина”

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 4 з 5)
2068

Магазин UROK-UA.com
А що ви думаєте про цю публікацію? Чи була вона для вас корисною?
Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Мабуть, нам всім не вистачає кохання, тому День Святого Валентина подобається учням. Хочеться, щоб ми залишались українцями і не перенімали традиції британців, або японців. Публікація сподобалась.