mail@urok-ua.com
Магазин UROK-UA.com

Презентація до уроку “Основи здоров’я” у 2-му класі

Фізичні вправи і здоров’я

Автор: вчитель початкових класів Кодола Інна Василівна

Пояснювальна записка до цифрового освітнього ресурсу «комп’ютерна підтримка до уроку «основи здоров’я» у  2 класі з теми «Фізичні вправи і здоров’я»

Подані цифрові ресурси використовуються для проведення уроків з предмету «Основи здоров’я» у 2 класі за новим Державним стандартом початкової освіти загальноосвітньої школи з теми «Фізичні вправи і здоров’я».

Презентація передбачає використання комп’ютерної підтримки протягом уроку. Зміст слайдів відповідає завданням етапів уроку. Робота містить загадку, дидактичні ігри, добірку яскравих ілюстрацій, які привертатимуть увагу школярів і зосереджуватимуть їхню увагу на навчальному матеріалі.

Також на окремих слайдах розміщено рубрики «Запам’ятай !», які акцентують увагу учнів на правилах правильного виконання фізичних вправ.

Презентація спрямована на розвиток пізнавальних інтересів учнів та урізноманітнення форм навчання.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(3 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
2703

Магазин UROK-UA.com
А що ви думаєте про цю публікацію? Чи була вона для вас корисною?
Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

  1. Гарна презентація. Збагачуються знання дітей про види спорту, рухливі ігри. Сподобались правила -поради щодо організації зарядки, ігор. Малюнки дійсно яскраві, привертають увагу дітей до інформації, яку потрібно запам’ятати.