mail@urok-ua.com
Магазин UROK-UA.com

Космонавти народжені Україною

Автор: учитель фізики та математики Бован Андрій Васильович

В даній презентації розміщено стислу інформацію про космонавтів які народилися на Україні. Використовувати презентацію доцільно в День працівників ракетно-космічної галузі України, або ж напередодні цього дня. Матеріал буде корисний як вчителям предметникам (фізики та астрономії) так і класним керівникам. Використовувати презентацію можна і як доповнення до загальних відомостей пов’язаних з днем космонавтики, тобто як додатковий матеріал національно-патріотичного виховання.
Якщо використовувати презентацію як самостійну одиницю до обов’язково розповідь учителя не повинна обмежуватися тією інформацією що є на слайдах а й доповнювати поясненнями наскільки важливі відкриття зробили українські вчені ( дослідження сварки металу в умовах космосу, введена в дію система двостороннього телевізійного зв’язку, вивчення впливу стану невагомості на фотосинтетичний апарат рослин). Обов’язково підкреслити важливість відкриттів і їх практичне застосування , як і для чого використовує світова спільнота надбання українських вчених-космонавтів.
Щиро надіюсь що дана презентація буде корисною та пізнавальною. Приємного використання.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
2519

Магазин UROK-UA.com

А що ви думаєте про цю публікацію? Чи була вона для вас корисною?

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарів

  1. Дійсно, ваша презентація корисна та пізнавальна. Ви провели велику пошукову роботу. Матеріал оформили та систематизували в хронологічному порядку. Дякую за наданий матеріал, який можна використовувати на уроках, виховних годинах та загальношкільних заходах.

  2. Цікавий матеріал автора! Адже підкреслює важливість відкриттів і їх практичне застосування, як і для чого використовує світова спільнота надбання українських вчених-космонавтів. Цікаво та пізнавально)))

  3. Дуже актуальна презентація. В більшості випадків на запитання: назвати українців, пов’язаних з космосом, може не почути відповіді. А в даній презентації і перелік космонавтів, і назва міста, де вони народилися, і якими дослідженнями займалися. Дякую!

  4. Дуже корисна та пізнавальна презентація. Буде чудовим доповненям як уроку так і позакласної роботи .Візьму її в свою скарбничку та неодмінно скористаюсь.Дякую!