mail@urok-ua.com
Магазин UROK-UA.com

Презентація
“Пальчиковий театр”

Автор: учитель трудового навчання Головченко Ольга Миколаївна

Презентація до творчого проекту «Пальчиковий театр» демонструє основні етапи виконання проекту і фото з результатом проектної діяльності – серією іграшок для пальчикового театру.
На слайдах, що відповідають організаційно-підготовчому етапу, представлені: дизайн-аналіз (коротка історична довідка та сучасні тенденції розвитку театральних іграшок, призначення виробу, вимоги до виробу та матеріалів), зразки-аналоги. Слайди, що відповідають конструкторському етапу, демонструють кроки у виборі об’єкту проектування, добір матеріалів, інструментів та обладнання, економічне обґрунтування. Технологічний етап подано у вигляді інструкційної карти з виготовлення пальчикової іграшки.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
2032

Магазин UROK-UA.com
А що ви думаєте про цю публікацію? Чи була вона для вас корисною?
Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарів

  1. Слайди презентації розроблені згідно етапів проектної діяльності. Містять пізнавальну інформацію щодо театральних іграшок, а також детальну інструкційну карту по виготовленню пальчикової іграшки. Зацікавила інформація на слайді “Економічне обгрунтування”. Зі своїми школяриками теж практикую театр ляльок.

  2. Шановна Ольга Миколаївна ! Наш ляльковий театр ” Колобок” починав свою діяльність з пальчикового театру, потім – настільно – площинний, а зараз – театр -рукавичка. Презентація – проект детально розкриває секрети створення ляльок на пальчик, які допомагають розвивати уяву. акторську майстерність, лікують дитячі неврози.

  3. Презентація цікава тим, що кожен слайд продумало наскільки детально, що переглянувши її, стає зрозмілим як зробити виріб. Даний проект можна назвати не лише творчим, а й комерційним, бо має економічне обгрунтування. Дякую!

  4. Досить цікава презентація. Оригінальністю є зразки-аналоги театральних іграшок для вчителів та учнів, які практично будуть втілювати задумані ідеї. Щиро дякую Вам за досвід!!!