mail@urok-ua.com
Магазин UROK-UA.com

Презентація. План самоосвіти вчителя

Скачати: Презентація. План  самоосвіти  вчителя

Також пропоную подивитись текстовий варіант плану самоосвіти вчителя початкових класів

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 2.5 з 5)
2027

Магазин UROK-UA.com
А що ви думаєте про цю публікацію? Чи була вона для вас корисною?
Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

  1. Якщо чесно, з перших слайдів збиралася закривати презентацію. оскільки вважала її “водичкою”. Ну, думаю, “понакидали” інформації з інтернету для “галочки” – і робота готова. Проте, щось змусило мене затриматися на хвильку. І тоді я знайшла чудову табличку з проблемними питаннями та відповідями на них. Я додала б ще до пораду не слухати тих, хто говорить: “Чого старатися? Тобі і так за це мало платять”. Я, на превеликий жаль, знайома з такими людьми і стараюся їх уникати. А ще молодому пе дагогові корисно знати як залишатися стриманим у стресових ситуаціях. Проте, це уже з галузі психології.

  2. Погоджуюсь із колегою Юлією: презентація може знадобитися і при атестації, і при перевірці навчального закладу. Добре було б ще такі листки-пустографки поробити, щоб потім тільки вписувати потрібну інформацію. Дякую)

  3. Чудова презентація, яку раджу використати колегам при підготовці до атестації. Матеріал допоможе правильно сформулювати проблему, над якою має працювати вчитель та описати процес своєї самоосвіти.