mail@urok-ua.com
Магазин UROK-UA.com

Річний план методичної роботи на 2016/2017 навчальний рік

Автор: Заступник директора з навчальної роботи, вчитель зарубіжної літератури Галковська Христина Миколаївна

Галковська Христина МиколаївнаМатеріал можуть використовувати заступники директорів з навчально-виховної роботи.


ПЛАН НАВЧАЛЬНО – МЕТОДИЧНОЇ РОБОТИ НА 2016/2017 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Річний план методичної роботи на 20162017 навчальний рік

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
905

Магазин UROK-UA.com
А що ви думаєте про цю публікацію? Чи була вона для вас корисною?
Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарів

  1. Викладений план навчально-методичної роботи – не тільки зразок планування із зазначеного напрямку роботи, а й приклад натхненої праці заступника директора навчального закладу. Нічого зайвого, все продумано та враховано в плані. Скільки заходів заплановано! Яка висока методична підтримка педагогічного колективу закладена в цьому документі. Щиро заздрю Вашим колегам, Христино Миколаївно, за те, що Вони мають таку якісну науково-методичну підтримку.

  2. Річний план методичної роботи вдало структуровано. Охоплено всі питання методичного супроводу та всі напрямки управлінської діяльності. З усього видно, що ви людина аналітичного складу розуму. Наснаги Вам, успіхів у роботі та відповідальних, вдумливих, креативних, розуміючих колег.

  3. Христино Миколаївно! Ви дуже творчий заступник директора з навчальної роботи .У річному плані методичної роботи Ви все врахували, на всіх учителів звернули увагу, ні про кого не забули і ні про що не забули.Ви -молодець.Але запитання до Вас (вибачте за нього ), а як працюється у Вашій школі вчителям, бо , здається, Ви їм не даєте “продиху”, усім без винятку, особливо тим, хто атестується.Порада,що треба бути і розумним заступнику директора ,але і гарною людиною. Інколи жаль учителів,бо про нас ніхто не думає, а тільки вимагають і дорікають. Можливо,це не про Вас? Хотілось би. А за роботу і Ваш матеріал я вдячна.