mail@urok-ua.com
Магазин UROK-UA.com

Стоп! Насилля над дітьми!

Семінарське заняття

Автор: соціальний педагог Різниченко Оксана Анатоліївна

Насилля над дітьми

Мета: розширити знання членів педагогічного колективу щодо проблем агресії і насильства в сім’ї та учнівському середовищі ознаками, які вказують на те, що над дитиною було здійснено насильство; виробити алгоритм дій педагога у разі виявлення явних ознак насильницького поводження з дитиною; розглянути прийоми просвітницької роботи класного керівника з профілактики насильства з дітьми і батьками.

Обладнання: проектор, мільтимедійна дошка, комп’ютер, презентація «Щасливе дитинство», фільм Ролана Бикова «Я сюди ніколи не вернусь«,  стікери, фліпчарт,  ватмани, маркери, малюнок галявини, квіточки, повітряні кульки, клубок ниток синього кольору, малюнок айсберга,  «промінчики сонечка», пам’ятка «Якщо дитина потрапила в біду» по кількості учасників, плакат «Фізичне насильство», плакат «Психологічне насильство», плакат «Економічне насильство», плакат «Сексуальне насильство», малюнок сонечка.

Тип уроку: заняття з елементами тренінгу

Вікно перегляду

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
2307

Магазин UROK-UA.com
А що ви думаєте про цю публікацію? Чи була вона для вас корисною?
Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарів

  1. Пані Оксано! Дуже сподобався Ваш матеріал, який порушує проблеми агресії і насильства в сім’ї та учнівському середовищі: цікаві та доступні вправи, багатющий словниковий матеріал, вдалі додатки. Успіхів Вам та Вашим учням!!!

  2. Для проведення заходу такого рівня педагогом виконана велика підготовча робота. Матеріал може бути використаний як для виховних заходів так і при проведенні батьківських зборів. Різноманітні види роботи дають можливість виявити ознаки насильницького поводження з дітьми.