mail@urok-ua.com

Сценарії Нового року для початкових класів

Новий рік – чарівник

Автор: керівник районного методичного об’єднання вчителів початкових класів, вчитель-методист Ходакова Тетяна Миколаївна

Ходакова Тетяна Миколаївна

Даний матеріал нетрадиційно допоможе закріпити уявлення учнів про зустріч Нового року. Розвивати уміння інсценувати,декламувати, використовувати інформаційно- комунікативні технології. Весело, цікаво, театралізовано проводити час. Створити сучасний простір для розкриття творчих здібностей і креативних можливостей кожної особистості (надано роль індивідуально для кожної дитини). Формувати громадянську компетентність. Виховувати дружні, товариські відносини в колективі.Шоу- програма передбачає співпрацю молодших школярів, старшокласників і родини.Рекомендовано для заступників директорів з навчально- виховної роботи, педагогів- огранізаторів, вчителів початкових класів,музичних працівників дитячих закладів.

Мета: Закріпити уявлення учнів про традиційну зустріч Нового року. Розвивати уміння інсценувати, весело, цікаво, театралізовано проводити час. Створити сучасний простір для розкриття творчих здібностей і креативних можливостей кожної особистості. Формувати громадянську компетентність. Виховувати дружні, товариські відносини в колективі.

Обладнання: новорічна ялинка, костюми, декорації, музичний супровід, мікрофони, ІКТ, ноутбук, екран, флешки.

Дійові особи: Зима, Снігова Королева, Сніжинки, Кай, Герда, Попелюшка, Принц, Мальвіна, Буратіно, Білосніжка, 7 Гномів, Розбійники, Дід Мороз, Снігуронька, Фея, Новорічна Ніч, Новий Рік, Чарівна Казка, Ведуча.

Сценарії Нового року

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 4.5 з 5)
1879
А що ви думаєте про цю публікацію? Чи була вона для вас корисною?
Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарів

  1. Сценарій Новорічної Шоу- програми сподобався. Дякую, Тетяно Миколаївно! Дійсно, діти весело, цікаво проведуть свій час у колі друзів і родини, як і передбачалося задумом автора. Єдине, що відволікало від читання тексту, то це імена дітей, які в більшості випадків були написані замість персонажів.

  2. Дякую за цікавий та змістовний сценарій до Нового року. У сценарії різні герої, це якраз для дітей, тому що всі вони хочуть на Новий рік бути у костюмах. Слова з легкою римою. Таке свято точно запам’ятається дітям.