mail@urok-ua.com
Магазин UROK-UA.com

Сучасна методика навчання української мови в початковій школі

Методична система “Щоденні 5” (Письмо для себе)

Автор: заступник директора НВК «Новопечерська школа» Марина Пристінська

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
543

Магазин UROK-UA.com

А що ви думаєте про цю публікацію? Чи була вона для вас корисною?

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Доброго вечора, пані Марино! Я із задоволенням і цікавістю слухала вас на методичному ворк-шопі під час Дня газети “Початкова освіта”, а зараз дуже рада, що є ще й відео. Вже започаткувала Daily 5 в своєму класі. Класна система!!! Діти вже звикли до щоденного читання, словникові скриньки, так ми їх назвали, теж цікаво, мені як не тільки вчителю, а й психологу, почитати. Ососбисто дякую за талісман класу!!! Тепер Ви мій взірець!!!

  2. Познайомилась із Вашим досвідом із великим захопленням . По-моєму , система “Щоденні 5” активізує роботу учнів на уроці ,розвиває зв’язне мовлення. Так система роботи дисциплінує учнів, розвиває критичне мислення тощо. Кожному вчителю можна використовувати такий досвід колег у своїй роботі. Дякую Вам. Подальшої Вам творчості та підтримки від колег.

  3. Для того, щоб працювати з сучасними дітьми, потрібні інноваційні підходи до навчання та виховання. Мене зацікавила сучасна методика навчання читанню і письму, яка грунтується на свободі вибору для учня, яку Ви, пані Марино, разом зі своїми колегами опрацювали і впроваджуєте за підтримки канадійських консультантів. Цікаво було послухати і думки самих дітей з цього приводу. А ще Ви є хорошим оратором! Хай щастить Вам у нових починаннях! .

  4. Дякую. Я щойно онайомилася з новою методичною системою, яку неодмінно спробую запровадити у своєму класі. На мою думку, система “Щоденні 5” сприяє розвитку звязного мовлення, вчить бути спостережливим, уважним. Так форма роботи організовує учня, збагачує словниковий запас. Тепер головне – вивчити досвід колег і правильно застосувати у своїй робті.

  5. Дійсно, інноваційна система роботи з дітьми, орієнтована на свободу вибору, цікаві прийоми, які дозволять вчителю в ненав`язливій формі навчити писати. Відчувається, що вчитель досконало ознайомився з канадійською системою і безумовно досягне успіхів.