mail@urok-ua.com
Магазин UROK-UA.com

Урок-гра з алгебри для 11 класу “Похідна та її застосування”

Автор: вчитель Шило Ольга Іванівна

вчитель Шило Ольга ІванівнаТема. Похідна та її застосування

Мета:

  • узагальнити та систематизувати знання та вміння учнів з теми;
  • розвивати логічне мислення, творчі здібності, навички командного змагання; прищеплювати інтерес до математики; виховувати почуття національної гордості на прикладі відомого у всьому світі українського математика Михайла Кравчука; збагачувати інтелект, духовний світ учнів.

Обладнання: мультимедійна система: комп’ютер-проектор- екран, портрет М. Кравчука, плакат «Моя любов – Україна і математика», таблиця про результати гри, секундомір.

Святково прибраний клас: на стіні висить портрет М. Кравчука та плакат з його цитатою «Моя любов Україна і математика».

Підготовка до уроку

Учні класу об’єднуються у дві команди. Кожна команда обирає собі: назву, емблему, капітана, готує домашнє завдання. Парти розставлені так, щоб кожна команда сиділа за «одним» столом і кожному учневі зручно дивитись і на дошку, і на екран.

Обираються три члени журі, яке виставлятиме бали та заповнюватиме таблицю результатів.

Таблиця результатів

Таблиця результатів

Конспект уроку

Презентація до уроку

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
2245

Магазин UROK-UA.com
А що ви думаєте про цю публікацію? Чи була вона для вас корисною?
Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

  1. Шановна Ольго Іванівно, подивилася презентацію уроку, вона містить цікаві історичні факти про вчених. Розробка цікава і скільки потрібно витратити часу, щобпідготувати і провести такий урок! Творчих вам успіхів.

  2. Урок-гра є логічним продовженням у системі навчального процесу. Це одночасно і узагальнюючий урок і урок з більшою мотивацією для підвищення пізнавального інтересу учнів до навчання. Дуже сподобалось, як вчитель гармонійно поєднав і математичні запитання, і ознайомив учнів з біографією і науковими досягненнями М. Кравчука. Навіть назва конкурсу “…мученик від науки” -доводить, що сумувати було ніколи. Цікава презентація. Гадаю, що “похідна” та її застосування будуть знайомі всім учням класу. Обов`язково візьму до уваги Ваш захід. Дякую.

  3. Добре організований урок- гра. Цікава і умісна презентація. Такий урок не тільки зацікавить учнів, але й прийде на допомогу вчителю при повторенні чи узагальнені даної теми.