mail@urok-ua.com
Магазин UROK-UA.com

Вправи для розвитку дрібної моторики пальців рук

Автор: вчитель початкових класів Біла Марина

Вправи для розвитку дрібної моторики рук

Продовжуємо з вами працювати над дрібною моторикою рук і дрібними м’язами руки. Сьогодні ми поговоримо про ліплення. Якщо говоримо про ліплення, це одразу у нас асоціація пластилін. Іноді в дома його немає, не купили, використали, лишився в дитячому садочку. Не панікуйте, у вас є борошно, у вас є вода. Літо, пора вареників. Вишні, черешні, чорниці, ліпите вареники, запросіть на кухню свою донечку чи хлопчика, повірте мені, хлопчик буде не менше допомагати вам ніж ваша донечка.

Оскільки борошна у нас зараз немає, ми будемо працювати з пластиліном. Всім відомий, матеріал для ліплення. Пластилін повинен бути тепленький і ми його з вами розминаємо. Оце самий головний процес для пальчиків, розім’яти пластилін. І не спішіть брати в дитини в руки його шматочок пластиліну. Я не можу, мені важко, нє сонечко, давай ми разом з тобою, я свій шматочок, ти свій. Пальчики працюють і пластилін обов’язково піддасться вам. Що можна зліпити з пластиліну? Давайте вареник зліпимо.

Як це зробити? Ми продемонструємо разом з моєю помічницею, Катрусею.

Вправи для розвитку дрібної моторики пальців рук

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 4 з 5)
2166

Магазин UROK-UA.com
А що ви думаєте про цю публікацію? Чи була вона для вас корисною?
Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Вправи для розвитку дрібної моторики допомагають готувати руку дитини до письма, розвивають компенсаторні можливості, отже,їх конче потрібно проводити в дитсадку і школі.Вчитель активно використовує незвичайні методи, доступні всім. Доповню свою енциклопедію доробок. Нових творчих доробок!