Вправи для розвитку дрібної моторики пальців рук

Автор: вчитель початкових класів Біла Марина

Вправи для розвитку дрібної моторики рук

Продовжуємо з вами працювати над дрібною моторикою рук і дрібними м’язами руки. Сьогодні ми поговоримо про ліплення. Якщо говоримо про ліплення, це одразу у нас асоціація пластилін. Іноді в дома його немає, не купили, використали, лишився в дитячому садочку. Не панікуйте, у вас є борошно, у вас є вода. Літо, пора вареників. Вишні, черешні, чорниці, ліпите вареники, запросіть на кухню свою донечку чи хлопчика, повірте мені, хлопчик буде не менше допомагати вам ніж ваша донечка.

Оскільки борошна у нас зараз немає, ми будемо працювати з пластиліном. Всім відомий, матеріал для ліплення. Пластилін повинен бути тепленький і ми його з вами розминаємо. Оце самий головний процес для пальчиків, розім’яти пластилін. І не спішіть брати в дитини в руки його шматочок пластиліну. Я не можу, мені важко, нє сонечко, давай ми разом з тобою, я свій шматочок, ти свій. Пальчики працюють і пластилін обов’язково піддасться вам. Що можна зліпити з пластиліну? Давайте вареник зліпимо.

Як це зробити? Ми продемонструємо разом з моєю помічницею, Катрусею.

Вправи для розвитку дрібної моторики пальців рук

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Дякую за відеоматеріал, дуже позитивний настрій, дуже доброзичливе ставлення до дитини, все спокіно, розвивається мовлення, вивчаються літери, розвивається моторика рук. Дитині приємно, що з нею спокійно працюють, їй довіряють. Марино, ви зробили цікаву роботу.

  2. Я кілька років пропрацювала в логопедичній групі, тому добре знаю, як важливо розвивати дрібну моторику. Ігри розраховані на молодший вік, і це правильно. Дрібну моторику необхідно розвивати як можна раніше. А то коли виникають проблеми з мовленням, вже пізно. Ігри цікаві. Все доступно, і для дорослих, і для дітей. Спасибі.

  3. Відео матеріал, це той матеріал, який дуже подобається батькам, адже там практично все показано і виявляється, що це під силу кожному! Отже мета досягнена – привернули увагу батьків до розвитку дрібної моторики пальців рук, а хто ж як не вихователі та учителі знають, що ці вправи є дуже потрібними для дитини, це є своєрідною підготовкою руки дитини до письма. Щиро дякую.

  4. Вправи для розвитку дрібної моторики допомагають готувати руку дитини до письма, розвивають компенсаторні можливості, отже,їх конче потрібно проводити в дитсадку і школі.Вчитель активно використовує незвичайні методи, доступні всім. Доповню свою енциклопедію доробок. Нових творчих доробок!