mail@urok-ua.com
Магазин UROK-UA.com

Виховний захід до 8 березня

Мамо моя люба

Автор: вчитель початкових класів Кейда Наталя Яківна

Виховний захід «Мамо моя люба, мамо моя мила!» присвячений святу 8 Березня. На підготовчому етапі ,на уроці української мови, учнями були написані твори « Моя мама», на уроці літературного читання –складалися вірші (найкращі зачитали на святі), на уроках трудового навчання – виготовляли квітку здоров’я «кусудаму» .
Тема Матері не нова, вона вічна, але кожен раз матеріал є новим .
Виховний захід органічно вписується в систему виховної роботи і в систему уроків , оскільки головна мета моєї навчально-виховної роботи – виховання духовності, тобто« людського в людині»
Мета: Розширити й поглибити знання учнів про значення матері в житті людини, формувати такі духовні якості, як усвідомлення свого обов’язку перед батьками, а особливо перед матір’ю , виховувати в учнів естетичний смак, навички морально-естетичної поведінки. Розвивати творчі та акторські здібності учнів . Зміцнювати колектив класної родини.

8 березня

Сценарій виховного заходу до 8 березня

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
2076

Магазин UROK-UA.com
А що ви думаєте про цю публікацію? Чи була вона для вас корисною?
Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарів

  1. Пані Наталіє! Захід чудовий, адже вкотре доводить істину про те, що мати – це вічність, бо вона завжди буде з нами, вона живе в нас і буде жити в наших дітях та внуках, в усьому нашому роді. Вона береже нас та благословляє на добро. Мати – берегиня… Дякую!!!

  2. На протязі свята звучали щирі слова-звертання до жінок, прищеплювалась повага і любов до мами, бабусі, однокласниць. Хотілося б побачити подарунок-кусудаму. Ніде не змогла знайти інформацію саме про квітку здоров’я.