mail@urok-ua.com

Задачі з математики 3 клас

Задачі з математики 3 клас

Видання містить вправи двох напрямків: тренувальні вправи для формування обчислювальних паличок та вправи для розпитку умінь спостерігати, порівнювати, застосовувати знання в нових ускладнених ситуаціях. Комплексний характер вправ дає можливість організувати групову або парну роботу.

Вправи задачника стануть ефективним додатковим матеріалом до уроків математики. Для турботливих батьків та педагогів.

Назва: Вчимось мислити. Задачник 3 клас

Кількість сторінок: 74

Формат: Сканований

Математичні диктанти

  1. Збільши 7 у 2 рази.
  2. Знайди частку від ділення чисел 18 і 2.
  3. У скільки разів 16 більше від 2?
  4. На скільки 20 більше за 2?
  5. Знайди добуток чисел 7 і 3.
  6. Зменши 27 у 3 рази.
  7. Зменши 30 на 3.
  8. Знайди частку чисел 15 і 3.
  9. Добуток чисел – 24. Один із множників – 3. Чому дорівнює інший множник?
  10. Запиши два приклади на множення, з добутком 21.
  11. Добуток чисел – 24. Один із множників – 3. Чому дорівнює інший множник?
  1. Збільши 6 у 3 рази.
  2. У скільки разів 12 більше від 2?
  3. Ділене – 15, частка – 5. Чому дорівнює дільник?
  4. На скільки 3 менше за 12?
  5. Збільши 7 на 3.
  6. Знайди частку чисел 12 і 3.
  7. Знайди добуток чисел 9 і 3.
  8. Добуток чисел – 21. Один із множників – 3. Чому дорівнює інший множник?
  9. Запиши два приклади на множення, з добутком 24.
  10. Ділене – 27, дільник – 3. Чому дорівнює частка?

Задачі

  1. Випекли 18 пиріжків з м’ясом, а з повидлом – в 2 рази менше. Скільки випекли пиріжків з повидлом?
  2. Каті 9 років, а брат старший за неї в 2 рази. Скільки років братові?
  3. У білки в дуплі 9 горіхів, грибів – в 2 рази більше, ніж горіхів, а шишок – на 10 менше, ніж грибів. Скільки шишок в дуплі у білки?
  4. Кулькова ручка коштує 3 грн. Скільки коштують 7 таких ручок?
  5. Андрію 18 років, а сестра молодша за нього в 3 рази. Скільки років сестрі?
  6. Обкопали 3 ряди яблунь, по 8 яблунь в кожному ряду. Скільки всього яблунь обкопали?
  7. Купили 3 коробки ялинкових іграшок, по 6 іграшок у кожній. Скільки всього купили ялинкових іграшок?
  8. 1 м тканини коштує 12 грн. На сукню купили 3 м. Скільки грошей заплатили за покупку?
  9. У шкільному хорі 7 хлопчиків, а дівчаток – у 3 рази більше. Скільки дівчаток у шкільному хорі?
  10. Зошит коштує 3 грн., а книжка – 27 грн. У скільки разів книжка дорожча за зошит?
  11. Альбом для малювання коштує 18 грн., а блокнот – у З рази дешевший. Яка ціна блокнота?
  12. На майданчику гралося 9 дівчаток, а хлопчиків у З рази більше. Скільки хлопчиків гралося на май­данчику?

Переглянути на завантажити: Задачі з математики 3 клас

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 1 з 5)
3389
А що ви думаєте про цю публікацію? Чи була вона для вас корисною?
Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарів