mail@urok-ua.com

Авторам блога VKurok.ru

Шановні автори блога VKurok.ru,
26 жовтня 2015 року адресу нашого блога було змінено
з VKurok.ru на UROK-UA.com.

VKurok

Це пов’язано з тим, що не дивлячись на те, що 95% контенту блога написано українською мовою і для України, пошукова система Google прив’язала наш блог до регіону “Росія”. Це сталося через те, що адреса блогу знаходилась в зоні .ru. В наслідок чого ми втрачали значну частину трафіка (людей), які не могли знайти наш сайт у результатах пошуку Google.

На жаль, змінити цю ситуацію без зміни адреси сайта неможливо. Саме тому було прийнято рішення змінити адресу на міжнародну домену зону .com.

Але оскільки, у всіх сертифікатах, які ми видали до 26 жовтня 2015 року зазначено стару адресу блога ми створили

Каталог-сертифікатів

де розміщено сертифікати усіх авторів із оновленою адресою блога, які ви зможете легко скачати.

Просимо вибачення за такі незручності та сподіваємось на розуміння.

Також хочемо сказати, що ще досить тривалий час, а саме до 28.11.2016 року,  сайт і усі внутрішні сторінки сайту будуть доступні і за старою адресою: VKurok.ru.

Якщо у вас залишились питання, просимо написати їх у коментарях.ПОДІЛИТИСЬ:

А що ви думаєте про цю публікацію? Чи була вона для вас корисною?

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарів

    1. Ну насправді для цього достатньо скористатись пошуком. Просто ввести своє прізвище і пошук видасть усі публікації де воно зустрічається. Але бачу від вас принаймні один надісланий матеріал 12 лютого, який не був опублікований, оскільки не пройшов перевірку на плагіат.

  1. Повідомте,будь ласка,де можна побачити свої надіслані уроки та дізнатися про їх опублікування на вашому сайті?

    1. Побачити свої матеріали можна у тій категорії до якої вони належать, також усі матеріали відображаються у рубриці “Каталог статей” за посиланням: https://urok-ua.com/publisher/, на першій сторінці найновіші публікації, на останній найстаріші, також можете скористатись пошуком, він працює досить коректно, щоб знайти свій матеріал, достатньо ввести своє прізвище. Також ви можете підписатись на розсилку новин сайта. Найближчим часом буде налаштовано автоматичну трансляцію усіх опублікованих матеріалів у наші групи в соц мережах, але це у майбутньому (орієнтовно 22 лютого). На жаль поки що це всі можливі способи дізнатись про стан ваших матеріалів.
      Але зазвичай про публікацію ваших матеріалів ви дізнаєтесь з листа, який надійде вам на E-mail протягом 5 днів з моменту надсилання вашого матеріалу для публікації.