mail@urok-ua.com

Блог вчителя початкових класів

UROK-UA.com

Блог вчителя початкових класів – Водолажко Лілії Іванівни

Блог вчителя початкових класів - Водолажко Лілії Іванівни

Привіт. Рада бачити Вас на цьому сайті.

Мати свій блог зараз дуже модно. От і я, вирішила завести свій блог. А оскільки, працюю вчителем початкових класів, тому назвала цей блог “Блог вчителя початкових класів

Слово “блог”, передбачає публікацію усіх матеріалів на сайті однією людиною, але у моєму випадку це зовсім не так. Оскільки, опублікувати матеріали на цьому сайті, може кожен. А тому сподіваюсь, що в майбутньому цей блог вчителя, переросте у повноцінний портал для вчителів. Де можна буде знайти усе що тільки захочете.

Мета цього блогу – об’єднати зусилля вчителів, для підвищення ефективності навчання і виховання дітей, надання практичної допомоги вчителям та батькам у плануванні роботи з навчання та урізноманітнення вільного часу школярів.

На сайті ви можете знайти цікаві розробки уроків, сценарії позакласних заходів, пам’ятки, методичні розробки, презентацій до уроків, загадки, вірші, пісні та фонограми для проведення різних заходів, посилання на підручники, довідники, словники, та багато іншого цікавого та корисного матеріалу до уроків. Хочу також зазначити, що усі матеріали, які розміщені на сайті, можна легко завантажувати на свій комп’ютер без обмеження швидкості та нав’язливої реклами. Також багато матеріалів таких, як наприклад: презентації, підручники ви можете переглядати онлайн прямо на сайті.

Сподіваюся, Ви знайдете тут для себе щось цікаве та корисне.

Запрошую до співпраці!

Запрошую вчителів, батьків, педагогів дошкільної освіти, психологів безкоштовно публікувати свої авторські розробки на цьому сайті.

На сайті публікуються презентації, уроки, практичні, лабораторні, контрольні роботи, тести, поурочне і тематичне планування по шкільних предметах, розробки позакласних заходів, дошкільної освіти і інші матеріали для вчителів, учнів та батьків.

Думаю ви неодноразово знаходили корисну інформацію у мережі Internet. Але це стало можливим лише завдяки тому, що хтось поділився цією інформацією і розмістив її у вільному доступі для усіх.

Пропоную і вам зробити добру справу та поділитись вашими власними розробками з іншими людьми на нашому сайті. Окрім того, що інші люди будуть дуже вам вдячні, ви отримаєте від мене сертифікат, який засвідчить факт публікації вами, власного матеріалу в мережі Інтернет.

Для того щоб опублікувати свій матеріал, потрібно лише

Додати матеріал для публікації

Дякую Усім!

Хто поділився з нами своїми матеріалами

Каталог-сертифікатів


 

Залишайтесь на зв’язку!

Буду рада, якщо ви приєднаєтесь до офіційних сторінок цього блогу в найбільш популярних сервісах Інтернету.

UROK-UA на Ютуб UROK-UA ВКонтакті UROK-UA в Однокласниках UROK-UA у Фейсбук UROK-UA в Google+ UROK-UA у Твіттері
Останні публікації блогу