mail@urok-ua.com

Список інформаційних бюлетенів

Дякуємо, що виявили бажання підписатись на новини сайту!

Підписка на один з наших інформаційних бюлетенів, означає що як тільки на сайті з’явиться публікація, або кілька публікацій, які відноситься до обраного вами інформаційного бюлетеня, ви отримаєте повідомлення про це на свою поштову скриньку.

Загальний інформаційний бюлетень – включає в себе список усіх публікацій за тиждень та виходить кожної п’ятниці.

Ви зможете завжди відмовитись від отримання повідомлень, або відредагувати список своїх інформаційних бюлетенів.

Виберіть список інформаційних бюлетенів

Оформіть свій
інформаційний бюлетень, і я доставлю вам листа, як тільки на сайті з’явиться якась цікава інформація для Вас!
Пташка
[wysija_form id=”1″]

Будемо вдячні, якщо ви напишете в коментарях, якого інформаційного бюлетеня Вам не вистачає.
Тоді, можливо, ми його створимо.


Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

153 коментарі

 1. Дякуємо за корисний сайт. Ми з колегами знайшли багато потрібної іінформації про бінарні та інтегровані уроки.

 2. Рідко натрапляю на інформацію, гурткової роботи з дошкільниками. Хотілося б побачити розділ бюлетня гурткової роботи для вихователів. Дякую за співпрацю, буду вдячна створений розділ.

 3. Я вперше на вашому сайті. Сподіваюсь отримувати інформацію з початкових класів

 4. Добрий вечір! Сайт дуже цікавий і змістовний!Сподіваюся на плідну співпрацю.

 5. оброго дня! Сьогодні зареєструвалася на вашому сайті. Сподіваюся на плідну співпрацю. Хотілося б отримувати інформацію по темі “Логопедична робота”.

 6. Гарного всім настрою! Відкрила для себе корисний сайт. Знайшла багато корисної та цікавої інформації.Дякую! Надіюся на співпрацю.

 7. Я вперше на вашому сайті. Сподіваюсь отримувати інформацію з математики , фізики та класного керівництва.

 8. Доброго вечора! Зареєструвалась декілька днів назад, хочу отримувати цікаву інформацію з біології, природознавства, захист Вітчизни…

 9. Доброго дня! Сьогодні зареєструвалася на вашому сайті. Дуже радію з цього приводу. Сподіваюся на плідну співпрацю. Хотілося б отримувати інформацію за категорією “Психологічна служба. Початкові класи”.

 10. Випадково натрапила на сайт. Велика подяка всім хто створив його. Цікаві матеріали, корисна інформація. Маю власні наробки хочу поділитися.

 11. Велика подяка усім, хто створив і підтримує сайт. Знайшла для себе багато цікавого і корисного! Дуже вдячна!!!

 12. Я вперше на цьому сайті. Цікавлюсь матеріалами для вчителів російської мови.

 13. Доброго дня! Я випадково натрапила на цей сайт, проте знайшла тут багато цікавої інформації. Маю також багато своїх надбань по дошкільній освіті , можу поділитись!

 14. Так, публікація була корисною для моєї роботи з учнями поч. класів. Дякую.

 15. Маю власні наробки. Хочу поділитися та дізнатися про успіхи колег

 16. МЕНЕ ЦІКАВЛЯТЬ ВСІ НОВИНКИ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ. ДЯКУЮ ЗА МОЖЛИВІСТЬ КОРИСТУВАТИСЬ ЗДОБУТКАМИ КОЛЕГ ТА БУТИ В КУРСІ ВСІХ НОВИНОК

 17. Цікавлюсь матеріалами для початкових класів . Дякую за цікаві матеріали.

 18. Доброго дня! Я хочу розширити свій професійний простір, бачити досвід учителів початкових класів), дізнаватися про новини в освіті

 19. Цікавлюсь інформацією для вчителя географії та класного керівника. Дякую за можливість користуватися наробками колег!!

 20. Доброго дня! Я хочу розширити свій професійний простір, бачити цікавинки в роботі колег (учителів початкових класів), дізнаватися про новини в освіті

 21. Христос Раждається. На сайті я вперше.Цікавлять матеріали для вчителів початкових класів.Дякую

 22. Доброго дня!Всіх вітаю з Новим 2017 роком!Сподіваюсь,що знайду на вашому сайті багато корисного для себе як вчителя української мови та літератури ,а також завуча з навчально- виховної роботи

 23. Доброго вечора! Дуже цікавий і корисний сайт. Хотілось би, щоб був створений інформаційний бюлетень для вихователів шкіл-інтернатів

 24. Дуже цікавий і корисний сайт. Хотілось би, щоб був створений інформаційний бюлетень для вчителів інформатики. Дякую.

 25. Хочу відчувати себе у спільноті сучасних ,сміливих, творчих вчителів задля покращення своїє роботи з учнями початкових класів!

 26. Думаю, корисним буде Інформаційний бюлетень для наукових керівників, які організовують науково-дослідницьку роботу з учнями, вихованцями. Сподіваюся, є багато напрацювань з даного питання.

 27. Сподіваюся отримувати досить змістовну і потрібну інформацію про інноваційні підходи до викладання української мови та літератури. З великим задоволенням буду знайомитися з матеріалами у категоріях “Управління школою”, “Освіта в цілому”.

 28. Доброго дня!Я була б вам вдячна за любу цікаву інформацію для вихователів дитсадків але найбільш за заняття по народознавству для старшої групи(гончарство, бабусина хата,рушники,піч). Дякую.

 29. Будьте добрі, додайте Інформаційний бюлетень для вчителів основ здоров’я та Інформаційний бюлетень для вчителів “Захисту Вітчизни”

 30. Доброго вечора! Потрапила на ваш сайт. Мені дуже сподобався, адже тут можна перейняти досвід своїх колег, збагатити свої знання, знайти щось цікаве та корисне для роботи.

 31. Доброго часу доби.Ніколи не бачила цього сайту!Сподобався мені.Хочу з Вами співпрацювати!

 32. Доброго вечора! Хотілось би, щоб був створений інформаційний бюлетень для вчителів інформатики. Дякую.

 33. Чому пишуть, що ви припинили роботу?Не берете матеріалів, це правда?
  Бачу багато проблем з матеріалами, сертифікатами, люди не можуть знайти сертифікати, свої матеріали. А матеріали , оформлення, композиція сайту чудові!

 34. Багато чула про цікаві матеріали на вашому сайті, сподіваюсь читати та писати на сайт з проблем фізичної культури та шкільного спорту…

 35. Дуже хотілося б ще побачити інформаційний бюлетень для вчителя інформатики. В переліку бюлетенів я його не помітила. Дякую.

 36. Дуже цікаві матеріали. Дякую, надіюсь на співпрацю. Чому неправильний формат електронної адреси?

 37. Добрий вечір! Я гадаю, що необхідно створити бюлетень для вчителів-логопедів, вчителів-дефектологів, корекційних педагогів і можна назвати його “Спеціальна освіта”

 38. Получила повідомлення про публікацію конспекта своєго уроку з алгебри за темою : “Модуль у рівняннях”, але не знайшла публікації ні на головній сторінці, ні на сторінці Алгебра. я не там шукаю? Публікація моєї казки є. :(((

 39. Приємна несподіванка! Випадково потрапила на цей сайт і побачила багато корисних, змістовних та цікавих матеріалів. Дуже сподобавався Ваш сайт. Але, на мою думку, було б не погано, якби ще можна було б підписатись на сторінку з новинами для класного керівника.

 40. Дуже корисний сайт, теоретичний та практичний матеріал відповідає оновленій програмі. Цікаві знахідки для уроків. Дякую за творчу роботу!

 41. Добрий вечір! Дуже приємно було потрапити саме на Ваш сайт! Я вперше на вашому сайті , відправила конспект уроку з біології для 11 класу “Генетика людини” 09.11.16 отримала на електрону пошту, що він опублікований на сайті: SUPER.UROK-UA.com, зробила оплату, але нічого немає.Прошу допомогти. Хочу підписатися на інформаційний бюлетень з біології, географії. Дякую!

 42. Дуже цікавий сайт. Знайшла для себе дещо цікаве. Сподіваюся на плідну співпрацю.

 43. Надзвичайно цікавий сайт і весь матеріал, розміщений на ньому,є цікавим,змістовним і корисним. Рада,що потрапила саме на ваш сайт. Творчого всім натхнення та цікавих публікацій надалі.

 44. Я вперше на вашому сайті. Оглянула матеріали і зрозуміла, що буду вашим постійним читачем. Дуже багато гарних, якісних конспектів і сценаріїв. Це те що потрібно вчителю. Дякую за вашу вашу роботу! Дуже хотілось би отримувати ще й бюлетень з інформатики.

 45. Добрий вечір! Дуже приємно було потрапити саме на Ваш сайт!Не вистачає інформаційного бюлетня для вчителів інформатики. якую За цікаві матеріали.

 46. Дуже приємно було потрапити саме на Ваш сайт! Скільки корисної й відібраної на мій смак інформації!!! Я – молодий класовод і потребую допомоги в Роботі з батьками. З радістю б підписалася на інформаційний бюлетень щодо такої тематики й проведення Батьківських зборів. Дякую, що Ви є, колеги, редактори!!! Нових творчих здобутків усім!!!

 47. Я приємно вражена вашим сайтом. Багато корисного та цікавого знайшла для себе. Творчого вам натхнення.

 48. Дякую, дуже легко зареєструвалась на вашому сайті. Поділилась власними напрацюваннями (публікацією). Теж хотіла б отримати сертифікат. На сайті знайшла багато цікавого матеріалу, заздалегідь дякую колегам. Буду радити вчителям нашої школи реєструватись на вашому сайті. Сподіваюсь на плідну співпрацю.

 49. Сьогодні в інтернету я знайшла ваш сайт! Дуже вдячна вам за вашу роботу. Я хочу отримувати сертифікати за публікацію, який мені знадобитьсяі буде допоміжним матеріалом під час атестації. Багато методичної літератури можна у вас знайти, а також багато розробок виховних заходів. Саме ваш сайт надихає мене на творчу педагогічну діяльність! ДЯКУЮ!

 50. Часто переглядаю матеріали вашого сайту,навіть використовую цікавинки до уроків української мови та літератури.Вдячна усім,хто допомагає у творчому пошуку і надихає до змін у сучасній школі

 51. Вдячна за корисні і цікаві матеріали. Ваш сайт – надійний помічник у роботі!!!

 52. Не дуже давно на просторах інтернету я знайшла ваш сайт! Дуже вдячна вам за вашу роботу. Я вже отримала сертифікат за публікацію, який тепер знаходиться у моєму портфоліо серед інших і буде допоміжним матеріалом під час атестації. Багато методичної літератури можна у вас знайти, а також багато розробок виховних заходів. Саме ваш сайт надихає мене на творчу педагогічну діяльність! ДЯКУЮ!

 53. Дякую вам за вашу працю. Дуже вдячна за те, що можу користуватися вашим сайтом!

 54. Дякую, що маю можливість спілкуватися з вами та отримувати необхідну інформацію

 55. дякую за можливість дізнаватися новинки та переймати досвід інших педагогів

 56. Зацікавилась) Дякую! Планую і свої уроки показати людям) Те,що прочитала, було інформативним. Буває, прочитаєш фаховий журнал і заснеш) а тут активненько так, жваво!

 57. Чудова інформація. Добре, що є час до нового навчального року все опрацювати

 58. Добре, що натрапила на таку інформацію, побільше новин для використання у роботі вчителя

 59. Я давно слідкую за Вашими публікаціями і багато з них використала в своїй роботі. Дякую за цікаві та яскраві добірки!

 60. Цікава пропозиція. Буду чекати на новинки!!! І ще, видно, що Ви – творчий колектив, бо придумуєте дуже цікаві такі “штучки” на сайті!!! А я дуже таке полюбляю! Чекаю на листи від прекрасної пташки)))

 61. Я 21.07.16 підписалася на бюлетні: вихователя, вчителя початкових класів та для керівників заходів та свят. Сьогодні прийшов бюлетень, але, напевно, це загальний бюлетень, бо там конспекти уроків з української мови, історії та англійської мови. Можливо, сталася якась помилка?

  1. Усі зареєстровані на сайті користувачі автоматично підписуються на загальний інформаційний бюлетень. У кінці листа повинно бути пояснення. І кнопка “Відписатись”. Натисніть її і все.

 62. Я підписалася на інформаційний бюлетень вчителя хімії,а надходить інший.Якась помилка.

  1. Насправді, ви підписались на усі інформаційні бюлетені. Ви можете самостійно відредагувати свій список.

 63. Можливо, хтось має календарно-тематичне планування з української мови та літератури на 8 клас – поділіться, будь ласка, колеги. Дякую)