Колективний творчий проект «Осіння ліра Валентини Мазур»
Автор: вчитель початкових класів Бурлака Світлана Михайлівна
Колективний творчий проект «Осіння ліра Валентини Мазур» для учнів школи (4 клас). Учні разом з батьками в позаурочний час досліджують, вирішують питання, пов ‘язані з темою проекту.
• Шукають інформацію про земляків рідного краю
• Опрацьовують літературу. Результати представляють у вигляді публікацій.
• Готують хвилинку поезії.
Навальні цілі та очікувані результати навчання.
• Учні вчаться виділяти, аналізувати, синтезувати потрібний матеріал.
• Удосконалюють навики усного та писемного мовлення.
• Розвивають навики роботи в групі.
• Учні вчаться правильно планувати свій час виконувати роботу згідно критеріям та вимогам керівника проекту.
• Удосконалюють навики з орфографії та пунктуації.
• При заповнені дидактичних матеріалів учні, аналізуючи результати проведеного проекту, розвивають розумові навички.
Проект підготовлено з метою розвивати у дітей читацький інтереси, навики аналізу явищ, подій., вчити добирати необхідний матеріал з літератури, розвивати активне мовлення школярів, розвивати вміння зв’язно висловлювати свої думки, розвивати їхні акторські здібності через декламування віршів, розкрити красу і чарівність художнього слова, виховувати повагу до слова, до літератури, любов і повагу до літературної спадщини рідного краю , виховувати шанобливе ставлення до традицій, звичаїв, святинь, місць, де народилися, рідної оселі, рідної мови, любов до історії свого народу, формувати активну життєву позицію.
Докумет до уроку
Матеріал подобається своєю виразністю. Вражає те, що учні присвячують власні вірші письменниці, до цього їх підштовхнув, або й надихнув прекрасний керівник. Робота пронизана творчістю та є корисною. Дякую.
Світлано Миколаївно, дуже дякую вам за вашу натхненну справу у колективному проекті. Це дуже кропітлива, важка, але й дуже цікава робота. Сподобалося у проекті все: визначення мети, робота над проектом, очікувані результати. А ще ви виховуєте творчі особистості, котрі не бояться поезії, пишуть самі, дарують поетесі свої наробки. Сьогодні це дуже корисно для дітей. Дітки ваші пробуджують свої душі. Цікаво було прочитати і самі вірші поета. Дякую за таку кропітку працю. Ваша робота заслуговує високої оцінки.