mail@urok-ua.com

Є ідея

Ми постійно працюємо над покращенням нашого ресурсу. Додаємо нові можливості, або навпаки вилучаємо їх. Створюємо нові розділи. Думаємо на новими конкурсами. Висуваємо нові гіпотези та ідеї щоб покращити цей сайт. Зробити його максимально корисним для інших. Тестуємо наші ідеї, і зайве вилучаємо. Так буде продовжуватись і на далі.

Хочемо і вам запропонувати прийняти участь у розвитку нашого проекту і запропонувати свої ідеї, як можна його покращити.

Правила публікації матеріалів

До публікації допускаються виключно авторські роботи, які раніше не публікувались на інших інтернет ресурсах в тому числі в особистих блогах. [tooltip content=”Річ у тім, що пошукові системи Google, Яндекс забороняють копіювати тексти з інших сайтів, а на порушників накладають санкції, в наслідок чого, сайт понижується в результатах пошуку. Ми ніяк не зможемо їм пояснити, що опублікувати цей матеріал з вашої згоди.” url=”” ][/tooltip]

Мінімальний розмір публікації повинен складати 3000 символів, або 500 слів. Це приблизно лист формату А4 заповнений текстом. (даний пункт не стосується віршів, казок, кросвордів тощо)

Матеріал не повинен містити граматичних, орфографічних, пунктуаційних помилок. [tooltip content=”Пошукові системи чудово знайомі з семантикою української мови і тому вони можуть легко відрізнити слова написані з помилками. Такі тексти понижуються у результатах пошуку.” url=”” ][/tooltip]

Документ повинен мати чітку і зрозумілу структуру, важливі моменти виділені жирним, усі списки повинні бути промарковані або пронумеровані. [tooltip content=”Читати тексти з екрану монітора, набагато важче ніж з підручника, тому виділення важливого, дає можливість швидко ознайомитись з документом і зрозуміти чи варто його читати повністю. Ми рекомендуємо виділяти важливі моменти в тексті лише жирним, а не курсивом чи підкресленням, оскільки курсив важко читається, а підкреслення схожі на посилання.” url=”” ][/tooltip]

Видаліть з вашого документу усю зайву графіку, залиште лише ті зображення, які справді мають значення. [tooltip content=”Зайвими ми вважаємо ті зображення, які лише прикрашають вашу роботу і не несуть ніякого інформаційного навантаження. Проте якщо у вашій роботі є унікальні фотоматеріали, наприклад фото з проведеного уроку чи інших заходів, то такі зображення видаляти не потрібно, це дуже цікаво, а також надає вашій роботі унікальності” url=”” ][/tooltip]

Публікація повинна містити усі необхідні для неї додатки, або посилання на ці додатки: (презентації, відео, аудіо, інші документи, тощо).

Усі надіслані матеріали, перевіряються на предмет плагіату та унікальності в Інтернеті. Тому, перш ніж надіслати такий матеріал, рекомендуємо перевірити його на сайті: http://text.ru. Від результатів перевірки залежить вартість публікації матеріалу:

Вартість публікації матеріалу
унікальність < 70% унікальність 70 – 80% унікальність 80 – 90% унікальність 90 – 100%
Не публікується 20 грн. 10 грн. БЕЗКОШТОВНО

Рахунок (invoice) та інструкцію для оплати, буде надіслано вам на E-mail, одразу після публікації матеріалу. В разі відсутності оплати – сертифікат не видається, матеріал не видаляється!

Спосіб оплати – онлайн, карткою Visa чи MasterCard, будь якого банку України.

Також:

  • Матеріал повинен бути завершеним та корисним для інших користувачів.
  • Матеріал може бути відхилено через наявність складних формул, або якщо він має незрозумілу, або складну структуру, яку також неможливо, або дуже важко відтворити на сайті.
  • Ми залишаємо за собою право редагувати ваш матеріал на наш розсуд зі збереженням вашого авторства. [tooltip content=”Це означає, що ваш матеріал може бути доповнено, або навпаки з нього може бути видалена певна інформація, як одразу так і через деякий час. Якщо ми зможемо зробити ваш матеріал більш інформативним та корисним для інших користувачів, то ми це обов’язково зробимо. Звісно ваше авторство при такому редагуванні залишається.” url=”” ][/tooltip]
Правила складені на основі рекомендацій пошукових систем Google, Яндекс що до контенту, на інформаційних сайтах. Тому їх дотримання є обов’язковим.
ПОДІЛИТИСЬ: