mail@urok-ua.com

Правовласникам

Шановні правовласники! Якщо на сайті містяться матеріали які порушують Ваші авторські права, просимо повідомити Адміністрацію сайта!

УВАГА! Усі права на контент сайта належать їх авторам. Адміністрація сайту urok-ua.com не несе ніякої відповідальності за подальше використання цих матеріалів. Якщо Ви є розробником, автором будь якого матеріалу представленого на цьому ресурсі і вважаєте, що його розміщення, порушує Ваші авторські права, ми просимо повідомляти листом через форму зв’язку, яку ви бачите нижче.

Ваше повідомлення буде розглянуто впродовж трьох робочих днів, після чого вам поступить електронне повідомлення на вказану адресу пошти з описом проведених дій відносно порушення ваших авторських прав.

Важливо!

Звернення будь-яким іншим чином не гарантує вчасного та коректного розгляду вашої скарги. Тому просимо Вас звертатись саме через форму зв’язку, яка знаходиться на цій сторінці.

У листі необхідно вказати:

1. Дані про продукт:
1.1. Назва.
1.2. Офіційна сторінка продукту в Інтернеті (у разі наявності).
1.3. Документи, які засвідчують що саме ви є законним правовласником даного матеріалу.

2. Дані особи що подає скаргу:
2.1. ПІБ.
2.2. Посада.
2.3. Телефон.
2.4. Email.
2.5. Копія доручення на дії від імені Правовласника (не вимагається у випадку якщо особа що подає скаргу – керівник компанії Правовласника).
Якщо скаргу подає не правовласник, а його уповноважений представник — юридична особа, слід надати копію доручення на дії фізичної особи від імені компанії, уповноваженої дорученням Правовласника (не вимагається у разі, якщо особа подає скаргу — керівник компанії представника).

3. Претензійні дані:
3.1. Адреса сторінки сайту, що порушує ваші права.
3.2. Повний опис суті порушення прав (чому поширення цієї інформації заборонене Правовласником).

Адміністрація сайта буде сприяти у якнайшвидшому вирішені ваших питань.

 Форма звязку для правовласників

[contact-form-7 404 "Not Found"]