mail@urok-ua.com

Cертифікат для вчителя!

Запрошуємо до співпраці!

Наша мета – шляхом публікації якісних авторських робіт у всесвітній мережі Internet, зробити професію вчителя престижною, сучасною.

Запрошуємо і Вас долучитись до цієї мети і опублікувати свої авторські матеріали на сайті.

Пропонуємо вчителям, вихователям, методистам, директорам шкіл опублікувати свої авторські матеріали на сайті та отримати сертифікат на підтвердження факту здійснення вами публікації.


Як виглядає сертифікат?


За першу публікацію За другу публікацію За третю публікацію
Сертифікат для вчителя Сертифікат для вчителя Сертифікат для вчителя

Всі видані сертифікати завжди доступні у нашому “Каталозі сертифікатів


За що видається сертифікат про публікацію?


Посвідчення про публікацію видається за розміщення на сайті вашого авторського матеріалу:

 • сценарії заходів, класної години;
 • статті на педагогічну тематику;
 • конспекти уроків;
 • презентації;
 • заняття з дошкільнятами;
 • майстер-класи по рукоділлю;
 • сценарії семінарів, батьківських зборів і конференцій;
 • корисні поради і рекомендації для вчителів, батьків і дітей;
 • кросворди, вікторини, дидактичні ігри;
 • інші корисні матеріали для вчителів, учнів та батьків.

Вартість публікації матеріалу становить 29 гривень. 


Рахунок для оплати, буде надіслано вам на E-mail, після публікації матеріалу.

 • Спосіб оплати – карткою, Приват24, або переказ на рахунок будь яким способом.

Що потрібно щоб отримати сертифікат?


Щоб отримати сертифікат про публікацію вашого матеріалу, необхідно надіслати його через форму нижче:

Форма надсилання матеріалу для публікації

Матеріали для кожної публікації надсилаються окремою заявкою!

Ваше П.І.Б.

Ваш email

Посада

Місце роботи


Ваше фото (буде розміщено в публікації). Допустимі формати: jpg, jpeg, gif, png


Це моя (на основі цього параметру буде обрано дизайн сертифікату)


Прикріпіть ваші документи для публікації (максимальна кількість 3)
Допустимі формати: doc, docx, ppt, pptx, zip, rar
Розмір усіх файлів не повинен перевищувати: 30 Мb


Назва (заголовок) матеріалу (з назви повинно бути зрозуміло, що це за матеріал, та для кого він призначений)


Для яких класів ваш матеріал? (не обов’язково, адже залежить від матеріалу)


Анотація до матеріалу (буде теж опублікована)

Пам'ятайте! Ніхто крім вас самих не опише вашу роботу краще!


З правилами публікації матеріалів погоджуюсь. Ознайомитись (Останнє оновлення: 20.09.2016р.)


Швидкість надсилання повідомлення залежить від розміру файлів, які ви виприкріпили. Може тривати кілька хвилин. Будь ласка, дочекайтесь повідомлення про успішне відправлення.Коли буде опубліковано матеріал?

Матеріал буде опубліковано протягом 3-х днів


Коли буде видано сертифікат?

Виготовлення та розміщення сертифікатів в каталозі відбувається в суботу


Якщо виникли проблеми.

Якщо у вас виникли які не будь проблеми зі здійсненням публікації чи запитання з приводу здійснення публікації, пишіть в коментарях (рекомендовано), або через форму зв’язку.


ПОДІЛИТИСЬ:

А що ви думаєте про цю публікацію? Чи була вона для вас корисною?
Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

412 коментарів

 1. Доброго вечора! Відправляла матеріал у суботу (14.01.2017). Жодної відповіді до сьогодні не отримала, ні реквізитів для оплати, ні відповіді через форму зв’язку. Прошу надати хоч якусь інформацію.

  1. Доброго вечора! будь які заявки за вашою поштовою скринькою відсутні. Можливо розмір файлів які ви надсилали більший допустимого. Такі заявки не доходять.
   Можливо ви вказували іншу поштову скриньку коли надсилали матеріал.

 2. Доброго дня, підкажіть будь-ласка. Відправляла матеріал в четвер. Якщо матеріал не було надруковано, то чи вертаються сплачені 29 грн? Дякую

   1. Дякую за відповідь. Я відразу не знайшла. Коли можна очікувати тоді на сертифікат?

 3. Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, що означає “матеріал не завершено”. Що робити, щоб виправити ситуацію?

 4. Добрий вечір, пані Ліліє! Вчора прийшло повідомлення про оплату сертифіката, сьогодні повідомили про неуспішний платіж. Як це розуміти?

 5. Добрий вечір! У мене до вас є питання. Чи кожна робота, надіслана до вас, буде опублікована? Чи, можливо, є якісь обмеження?

 6. Допомо;іть будь-ласка знайти копію невикладеної роботи. Вона була російською мовою, тому її не було викладено. Але вона мені вкрай важлива, бо інформація на моєму компьютері була знищена.Сподіваюсь, що могла лишитись копія на вашій пошті. Назва роботи : ” Организация работы над обогащением лексики младших школьников, расширение словарного запаса.” Дякую за розуміння

 7. Добрий вечір! Підкажіть, будь ласка, як отримати сертифікат якщо матеріал надрукований?

 8. Сегодня оплата прошла через Приват 24. Платежное поручение № P24A551013820804184. пришел чек и подтверждение об оплате, а через два часа пришло письмо о том, что не оплачено. Что случилось?

 9. Добрий вечір! Сьогодні проплатила надрукований матеріал. Підкажіть як дізнатися чи надійшли кошти?

 10. Добрих Вам, Вашим близьким та рідним свят! Дякую за публікацію уроку, тільки-но відправила оплату по картці. Ви можете сказати – оплата надійшла чи ні. Вибачте.Хвилююсь.

 11. Я додала матеріал на сайті SUPER.UROK-UA.com та сплатила 29 грв. . Підскажіть, будь ласка, чи отримаю я сертифікат, і як його знайти?

  1. Добрий день! Все правильно. Річ у тім, що сертифікати виготовляються та розміщуються лише раз на тиждень – кожної суботи. Просто трішки зачекайте. Ваші заявки вже відправлено на оформлення сертифікатів. Коли сертифікати будуть розміщені, ви отримаєте відповідне повідомлення.

  1. Дякую, Вас теж з Новим роком. Сертифікати виготовляються кожної суботи, всім від кого надходить оплата. Якщо повідомлення про оплату не надходить – сертифікат не робиться.
   Можливо, ви вказали інше прізвище під час оплати, достатньо навіть написати прізвище на російській і ми не зможемо зв’язати оплату з заявкою. Причин може бути багато. Потрібно більше інформації від вас.
   Деталі тут: http://urok-ua.com/pay/

 12. Добрий вечір ! З Новим роком ! Оплатила за 2 сертифікати через Приват24. Чи надійшли Вам кошти? Бо мені квітанція на e-mail не прийшла.

   1. Добрий вечір. У контактному центрі відповіли, що перевод був успішний і кошти поступили Вам на рахунок. Перевод був 29.12.2016 року в 21.24 і 21.25. Не могли б Ви подивитися ще раз. Буду вдячна. Дякую.

    1. А, то ж ви переказали кошти напряму через приват24, а я думала що ви скористались системою оплати яка вказана на сайті. Приват24 не надсилає нам повідомлень про оплату, їх потрібно надсилати самому через форму на цій сторінці (внизу) http://urok-ua.com/pay/
     Квитанція про оплату (вам) і повідомлення про оплату (нам) надходить автоматично, лише якщо ви використовуєте систему оплати яка вказана на сайті.

     1. Вибачте за незручності. Я весь час була в лікарні з дитиною. Ще раз, вибачте.

 13. Доброго вечора, Ліліє Іванівно! Публікацію оплатила через Приват24 ще 18 грудня. Коли можна отримати сертифікат? Дякую за відповідь.

 14. Добрий вечір, Ліліє Іванівно! Я ще не отримала сертифікат за публікацію 18 грудня! Копію про оплату я відправляла декілька раз! Дякую за відповідь!!!

 15. Добрий дня, Ліліє Іванівно! Оплатила публікацію 26 грудня через Приват24. Чи отримали ви оплату і коли можна отримати сертифікат? Дякую.

 16. Доброго вечора. Чи отримали ви оплату? Де завантажити сертифікат?

   1. Добрий вечір, Ліліє Іванівно! Я ще не отримала сертифікат за публікацію 18 грудня! Копію про оплату я відправляла декілька раз!

 17. Добрий вечір, Ліліє Іванівно! Оплатила публікацію 25 грудня через Приват24. Того ж дня відправила фото чека. Чи отримали ви оплату і коли можна отримати сертифікат? Дякую.

 18. Доброго вечора, Ліліє Іванівно! Оплатила публікацію 18 грудня через Приват24. Чи отримали ви оплату і коли можна отримати сертифікат? Дякую.

 19. Доброго вечора, Ліліє Іванівно! 22 грудня відправила третю публікацію – урок української мови для 4 класу, який опублікований на Вашому сайті 23.12., але помилково прикріпила не ті файли із конспектом уроку, презентацією, анотацією до уроку. Підкажіть, будь ласка, як виправити помилку? Чи можна відправити матеріал повторно. Прошу вибачення за свою неуважність.

 20. Доброго вечора, Лілія Іванівна! Отримала повідомлення, дуже дякую за сертифікат.

 21. Допоможіть, будь ласка, знайти сертифікат за урок природознавства 4 клас, автор Шульга О.Б.

 22. Вважаю, що урок стане у пригоді молодим педагогам, які викладають математику в 4 класі за підручником С.О. Скворцової.

 23. Шановна Лілія Іванівно, повідомте, будь ласка, чи отримали Ви оплату за мою роботу, що була опублікована на вашому сайті, оплата виконана через картку Приват банку. Дякую

 24. Доброго вечора, Ліліє Іванівно! Скажіть, будь ласка, як я дізнаюсь, що матеріал Ви отримали? Вже півгодини як відправила, а чи отримали Ви не знаю.

 25. Доброго вечора. Ліліє Іванівно, скажіть, будь ласка, сертифікат, який виготовляється, потім надсилаєте поштою чи треба самому його скачати і видрукувати?

  1. Доброго вечора. Треба самому його скачати і видрукувати.
   Ми видаємо біля 100 сертифікатів на тиждень, тому навіть для виготовлення цих електронних версій сертифікатів йде цілий день, а якщо щей займатись розсилкою поштою, на це напевно знадобиться ще 2 дні. Тобто потрібна окрема людина щоб цим займалась з відповідною оплатою праці. Тому, на жаль, найближчим часом такі зручності не плануються.

 26. Шановна Лілія Іванівно, повідомте, будь ласка, чи отримали Ви оплату за мою третю роботу, що була опублікована на вашому сайті, оплата виконана через картку Приват банку. Дякую

 27. Доброго дня, я б хотіла проконсультуватись, мою роботу було опубліковано на сайті “Урок”в тематичній публікації”Розробки уроків” (урок тр навч для 3 кл “Рельєф. На морському дні!) , але його надавала вам під моїм ім’ям завуч з наукової роботи. Сьогодні я надала ще одну роботу для публікації, це вже друга, ала в чому саме питання… у мене вигляд сертифікату зовсім відрізняється від вашого першого зразка, можливо я десь помилилась? він не кольоровий і має альбомний варіант

 28. У Вас дуже чудовий сайт – яскравий та зручний, в тому числі й для отримання сертифіката за розробку. Переглянувши ще декілька сайтів, можна з впевненістю сказати, що ваш сайт найкращий.

  1. Теж думаю що він найкращий, але ще є багато над чим працювати і що покращувати. Просто на все часу не вистачає. Але хто знає цей сайт не перший рік, той знає скільки тут разів все мінялось і перероблялось. Зміни будуть продовжуватись і надалі.
   Але все одно всім неможливо догодити, і не пояснити чому зроблено так а не інакше.

   Дякую за оцінку.

 29. Доброго вечора, Лілія Іванівно. Я чомусь не можу віднайти ні свою публікацію, ні сертифікат. Хоча публікація була, але тепер не знаходжу. Оплату відіслала 17.12. і двічі уже відправила підтвердження про неї.

  1. Доброго вечора, матеріал опубліковано тут:
   http://super.urok-ua.com/skladannya-y-obchislennya-znachen-viraziv-shho-mistyat-dodavannya-za-malyunkami/
   Сертифікат поки не виготовлявся, оскільки сертифікати виготовляються тим хто встиг провести оплату до суботи, а 17 число це якраз субота. Тобто ваш сертифікат буде розміщено вже наступної суботи.

 30. Доброго вечора, Лілія Іванівна! Ви опублікували мою роботу”Презентація досвіду роботи вчителя біології” (Конуріна Галина Іванівна, 25.04.2015), чи можу я отримати сертифікат? Якщо так, то потрібно виправити категорію на вищу і як мені замовити?

 31. Я думаю, що коли буде опублікований урок, він стане корисним для вчителів початкового навчання. Вони зможуть використати даний матеріал на своєму уроці.

 32. Допоможіть, будь ласка, знайти сертифікат за урок-проект “Щоб здоров’я добре мати, слід про нього змалку дбати” (автор Плюта В. І.)

 33. Добрий вечір,Ліліє Іванівно, щодо сертифікату. Я неуважно підписала роботу , моє прізвище Ніколаєва, через є, а школа Переможненська. Вибачте за клопіт! Дякую)

 34. Ліліє Іванівно, звертаюсь з приводу сертифікату. Мені не надіслали сертифікат за виховний захід “Зварювання – це мистецтво”. Оплата була, але помилку допустили, надіславши мені за інший захід. Допоможіть.

 35. Доброго дня!
  Прошу видалити коментарі з публікації Гринишин Роман Романович 10 клас Алгебра “Співвідношення між тригонометричними функціями одного аргументу” —-там є два коментарі

 36. Прошу знову вибачення, проблеми із зором, знову знайшла помилку у назві своєї роботи Реферат на тему “Організація контролю за станом виховної роботи у навчальному закладі”, призначена для заступників директорів шкіл з НВР та виховної роботи”. Чи можна виправити помилку в 2 слові “виховної”? Дякую!

 37. Поспішала, коли відправляла роботу “Завдання для шкільної олімпіади з російської мови, 8 клас”. Лише тепер помітила ще й другу помилку в анотації в слові “російської. Чи можна виправити? Дякую

 38. Чи можна виправити помилку в слові “Олімпіади” в роботі “Завдання для шкільної олімпіади з російської мови, 8 клас”? Дякую за відповідь

 39. Поясніть, будь ласка, що вказати у графах “Отримувач” та “Призначення платежу”, “Код (ЕГРПОУ)” та “Банк отримувач”, якщо я буду здійснювати оплату через Приватбанк чи Ощадбанк. Наперед вдячна за відповідь!

 40. отправила две публикации, но указала что одна. Как исправить ошибку?

 41. Доброго ранку. Шановна Лілія Іванівна, я вчора відправила Вам на публікацію три роботи, але при відправленні Бесіди “Як ангелята помирили хлопчиків і дівчаток” вказала невірно публікацію. (Написала 1 публікація, а потрібно 2 публікація). Чи можливо це виправити? Дякую.

 42. Доброго дня!
  Як можна видалити коментарі з публікації Гринишин Роман Романович 10 клас Алгебра “Співвідношення між тригонометричними функціями одного аргументу” бо помилково мною було введено з іншого профіля

 43. Шановна Ліліє, на головній сторінці біля моєї фотографії не моє прізвище, ім’я, по батькові. Хоча урок підписаний моїм ім’ям. Можна виправити цю помилку?

 44. Шановна пані Ліліє, чи отримали Ви моє повідомлення про оплату?

  1. Доброго дня! Так. Але якщо ви проводите оплату за допомогою способів вказаних на сайті то додатково повідомляти про оплату не потрібно, це зайве. Вам приходить квитанція, а нам повідомлення про оплату автоматично.

  1. Доброго дня. Повідомлення про оплату за вашим ПІБ чи E-mail відсутнє. Можливо ви вказали інше прізвище під час оплати, можливо на російській мові. Інколи достатньо просто допустити помилку і ми не можемо зв’язати вашу оплату з вашою заявкою. Тому сертифікат не виготовлявся. Повідомте про оплату через форму внизу тут: http://urok-ua.com/pay/

 45. Публікація для мене особисто-корисна. Попробую поділитись деякими матеріалами,може вдастя.

 46. Добрый вечер, повторно прошу вас прислать сертификат за вторую публикацию “Розв*язування задач на використання закону Ома”, за третью я получила. Копию банковского чека отослала неделю назад. С уважением, Казбан ТЕтяна Леонорівна.

  1. Повідомлення про оплату – копія чека відсутня в нашій базі.
   Вірніше, одне повідомлення є – відповідно оформлено один сертифікат.

   Можливо ви допустили помилку в прізвищі коли надсилали чек. Пришліть його ще раз.

   1. Добрый вечер, отправила повторно фото квитанции, буду ждать сертификат за вторую публикацию “Розв*язування задач на використання закону Ома”, С уважением, Казбан Тетяна Леонорівна.

 47. Вибачте, не можу знайти свій сертифікат. Оплату здійснила 28.11.16

 48. Добрий вечір! Пані Ліліє, скажіть як зрозуміти колір сертифіката визначається, якщо 3 публікації підряд чи кожна окремо на сайті? На основному в мене 3 публікації і всі червоні

 49. Доброго дня. Дуже хвилююсь, відправляю даний матеріал втретє,Прошу вас пояснити, чому я не отримала ніяких повідомлень.

 50. Доброго дня! У своїй публікації знайшла механічну помилку у слові ‘вчитель’, дуже хотілось би виправити! Скажіть будь ласка, яким чином це можна зробити? Заздалегідь Вам вдячна!

 51. У моїй публікації знайшла помилку : у слові “гостинець” дві букви “Н”. Чи можна виправити?

 52. оплатила всі публікації (сценарій випусного вечора,ерудит – шоу музика сценарій і презентація, сценарій виступу екологічної агітбригади “Екологічний бумеранг”, Збережемо водні ресурси”, і виступу агітбригади ДЮП “Скажен дружно “Ні”, всім пожежам на Землі” (6 – 114 грн.)

 53. Добрий вечір, шановна Ліліє Іванівно! У моїй анотації до опублікованого уроку з української мови “Складні випадки правопису службових частин мови” є помилка в слові “Ажурна” (написано “Ажірна”). Чи можна це слово виправити? Дякую.

 54. Доброго ранку, Ліліє Іванівно! Підкажіть,будь ласка, може не там шукаю?!! Я подала для публікації два конснекта уроків, три презентації та сценарій математичної казки, а знайшла публікацію лише казки. Цитую: ” Рахунок для оплати, буде надіслано вам на E-mail, після публікації матеріалу”.Після отримання повідомлення про рахунок, я здійснила проплату своєчасно. Дякую за співпрацю.

 55. Доброго вечора! Я не можу відшукати свій сертифікат. Я його оплатила. І матеріал свій теж не можу знайти, хоча він був опублікований.

 56. Добридень, я проплатила сертифікат,матеріал опублікован,але на жаль,не бачу сертифікат

 57. Добридень, я проплатила 2 сертифіката,матеріал опублікован,але на жаль,не бачу сертифікат.

 58. Чи можна змінити фото у профілі? Я перерахував 5 грн на зміну помилок в сертифікаті? Цей матеріал має бути у розділі Алгебра————- Конспект уроку з алгебри для 10 класу “Співвідношення між тригонометричними функціями одного аргументу” ——має бути

 59. Добрый вечер! Моя фамилия Переходова Е.И. Я вчера выслала Вам материал Майстер -клас “Розвиток пізнавального інтересу учнів до історії та формування пропедевтичних знань та умінь п’ятикласників” ( на прикладі уроку “Допоміжні історичні науки ” 5 клас )– презентация и текст мастер-класса. Будет ли он опубликован? Если да, то когда ?

 60. Доброго дня. Я надсилала конспект заняття гуртка “Виготовлення сувенірів” на тему: “Подарунок другові.” Хотіла б отримати сертифікат, та нажаль мені не прийшов лист з підтвердження з номером рахунку, який потрібно оплатити.

 61. Доброго дня. Я надсилала Урок позакласного читання на тему: “Книга – вікно у світ.” Хотіла б отримати сертифікат, та нажаль мені не прийшов лист підтвердження з номером рахунку, який потрібно оплатити. Можливо є якась проблема щодо моєї роботи?

  1. Доброго дня. На жаль не вдалось надіслати повідомлення про оплату на вашу пошту. В будь якому разі ви можете перейти на сторінку: http://urok-ua.com/payment/
   та провести оплату. Сертифікат виготовляється всім від кого надійшла оплата.
   Проте звертаю увагу, що повідомлення про розміщення сертифіката, також скоріше за все не можливо буде надіслати.

 62. Доброго дня. Я надсилала матеріал про інтегроване виховне заняття, розроблений за участю ще одного педагога. Хотіла б отримати сертифікат, та нажаль мені не прийшов лист підтвердження з номером рахунку, який потрібно оплатити. Можливо є якась проблема щодо моєї роботи?

  1. Доброго дня. Щойно надіслала рахунок ще раз. Можливо рахунок потрапив в папку спам. Перевірте будь ласка. В будь якому разі ви можете перейти на сторінку: http://urok-ua.com/payment/
   та провести оплату. Сертифікат виготовляється всім від кого надійшла оплата.

   1. Щойно зробили оплату. Але гроші перераховували з карточки від колеги – Гнатів Наталія Юріївна. Чи прийшла оплата? І як ви будете вказувати прізвища авторів в сертифікаті: це буде вказано два прізвища в одному сертифікаті ? Чи при додатковій оплаті можна зробити два сертифікати на кожного вчителя окремо?

 63. Доброг дня. А якщо матеріал розробляло двоє вчителів ( інтегроване заняття), в сертифікаті буде вказано два прізвища?

 64. Добрий вечір,проплатила кошти 21.11.2016 з ранку але не зробила квитанцію,Кошти дішли до вас? Від Сотник Олесі Станіславовни

 65. Добрий вечір. 17.11.2016 я переказала кошти за сертифікат, але не можу його віднайти на сторінці сайту. Коли я могла б його отримати?

 66. Доброго дня! Ви писали мені “Напевно ви пропустили публікацію, оскільки відсутнє фото.!!!!” А як вставити фото у публікацію? Чи можна ще змінити? А коли буде доступний сертифікат про публікацію?

 67. Доброго дня! Я Гринишин Роман Романович 18.11.2016 проплатив гроші за публікацію матеріалу, але матеріал не опубліковано. Тема “Співвідношення між тригонометричними функціями одного аргументу”

 68. Добрий день,скажіть як я дізнаюся, що мою роботу відхилил чи прийняли? І коли потрібно оплатити сертифікат? якщо я вже заплатила а моя публікація була відхиена?

  1. В більшості випадків, про те, що робота відхилена вам приходить повідомлення з указанням причини відхилення.

   Повідомлення про оплату приходить одразу після публікації матеріалу, або через деякий час.

   Якщо ви оплачували з картки, то є можливість зробити повернення коштів автоматично. Якщо оплачували через Приват24, або іншим способом. То потрібно повідомити номер рахунку куди зробити повернення. Повідомити номер рахунку можна через форму тут: http://urok-ua.com/feedback/

 69. Доброго дня в п’ятницю проплатила за сертифікат ! вчора весь день чекала нічого не прийшло! ви отримали мою проплату?

   1. Підтвердження оплати отримали? Сертифікат коли буде?

 70. Ви отримали моє повідомлення про оплату?Тому що я не бачу відповіді…

 71. Повідомила, сподіваюсь Ви отримали.За дві наступні публікації оплачу завтра.

 72. Напишіть , будь – ласка , добавила матеріал,коли і куди оплатити за сертифікат сертифікат. Дякую за допомогу!!

 73. Сьогодні оплатила за публікацію сценарію через термінал №14112016102825 в 10.28.25

 74. Добрий вечір! Проплатила публікацію “Галицько-Волинська держава” 11.11. ввечері, але сертифікат не отримала. Скажіть чи пізно була проведена операція оплати WFP-97133-582610bfeef20 і сертифікат буде на наступну суботу чи їнші труднощі?

 75. Сьогодні здійснила оплату за дві публікації:
  1) Урок подорож англійської мови для 2 класу на тему “Human”
  2) Конспект уроку літературного читання для 2 класу на тему: “Коли щось робиш, думай і про наслідки. Болгарська народна казка “Виноградар і змія”
  Чи отримали ви ці дані?

 76. Шановна Ліліє Іванівно! Виправте, будь ласка, назву моєї публікації, щоб вона звучала так: Конспект уроку з української мови для 7 класу “Не з дієприкметниками”

 77. Сьогодні мною було оплачено власну публкацію – урок з української мови “Не з дієприкметниками” та 2 публікації Дробуш Тетяни Яківни:
  1. Презентація до уроку “Я у світі” 3 клас на тему “Україна – незалежна демократична держава”
  2. Конспект уроку з української мови для 1 класу “Написання великої букви Х”

 78. Шановний адміністратор! Я проплатила за роботи Мулярової Н.В. карткою Усач Т.Г.. і там де ПІБ вказувала власника картки, а не прізвище вчителя, чиї роботи надіслані. Це напевне проблема? Я проплатила 2 публікації.

 79. Пані Ліліє, при відправці своєї роботи – конспект уроку з української мови для 1 класу “Написання великої букви Х”, я помилилася і замість 2 публікації вказала 1. Замініть, будь ласка. Дякую.

 80. добре, а що робити з тими матеріалами?Їх повторно надіслати по одному?

 81. Шановний адміністратор! При оплаті вартості публікації матеріалу (19грн) на сторінці оплати, там де вказується ПІБ власника – мається на увазі ПІБ власника картки або моє? Тому що я здійснювала оплату через картку сина і вказала його ПІБ. Через це можуть виникнути проблеми?

  1. В полі “ПІБ власника” потрібно вказувати саме прізвище автора публікації. Незалежно від того хто власник картки. Тому, що спочатку перевіряється інформація від кого надійшла оплата – далі шукається матеріал від цієї людини, а потім виготовляється сертифікат. Відповідно, якщо вказане ім’я сина то публікація не буде знайдена. А відповідно невідомо кому саме виготовляти сертифікат.
   Але не хвилюйтесь, вашу заявку я вже подала на виготовлення сертифікату.

 82. Шановний адміністратор, прошу вибачення, прочитала дальше коментарі і знайшла дані р/р, тому найближчим часом проведу оплату за публікацію,але я ще посилала матеріали а вони не надруковані. Мені за них теж оплачувати чи чекати публікації, якщо вона буде?

  1. На жаль на вашу поштову скриньку повідомлення про оплату чомусь не відправляються. Таке чомусь буває раз на 50 випадків. Проводьте оплату тут: http://urok-ua.com/payment/
   лише за ті публікації які ви точно знаєте що вони опубліковані. Тому що від вас є багато різних заявок і в кожній по кілька матеріалів. Я не знаю які з них публікувались а які ні. Там потрібно розбиратись. Прохання не надсилати по кілька матеріалів в одній заявці. Оскільки потім важко розібратись в ситуації і тому такі заявки в більшості випадків не публікуються.

 83. Ліліє Іванівно, 16 жовтня я провела оплату WFP-97133-5803c42bd7094 за публікацію – конспекту уроку з укр. мови. Скажіть, будь ласка, як отримати сетитфікат за публікацію. Дякую

  1. На жаль, не могли знайти ваш матеріал, оскільки бачу що ви провели оплату 16 жовтня, а матеріал надіслали лише 22. Тобто виходить що ви оплатили наперед. Заявку вже позначено відповідним чином. Сертифікат буде розміщено в каталозі в суботу.

 84. публікація надруковвана а куди , на який рахунок платити не знаю, не написали р/р

 85. 09.11 провела оплату за публікацію розгорнутого плану – конспекту уроку з фізики. оплата WFP-97133-5823585d78a07. Дякую. Сподіваюся на отримання сертифікату. Дуже сподобався Ваш сайт, знайшла багато цікавого матеріалу. Корисний для отримання інформації та (чого лукавити!?) отримання сертифікату. Адже всі розуміють, що вчителям потрібно публикуватися, показувати свою роботу в цьому напрямку для підтвердження своєї кваліфікації та підвищення.

 86. Ліліє Іванівно! У моїх двох зошитах за творчістю Марка Вовчка та О.Довженка на перших декількох сторінках текст ,мабуть, при переносенні, злився в одне слово.Якщо є можливість ,то розведіть ці слова.Заздалегідь, дякую Вам.Ще раз вибачте.З великою повагою.

 87. Доброго дня! Мій матеріал опубліковано в категорії зарубіжна література, підкажіть , будь-ласка, як отримати сетитфікат за публікацію.

 88. Доброго вечора. Розмістила 3 роботи колеги на Вашому сайті. Буду проводити оплату для неї зі своєї картки на Вашу. Чи можливо це і як уникнути плутанини при публікації сертифікату? Дякую

   1. Доброго дня. Дякую за пояснення. Всі три сертифікати оплачені

    Оплата Вашого рахунку/замовлення WFP-97133-581f32427a4c2
    Оплата Вашого рахунку/замовлення WFP-97133-581f3115a80fa
    Оплата Вашого рахунку/замовлення WFP-97133-581f2ec21dfb3

    Автор публікацій: Горохова Наталія Миколаївна. Дуже Вам вдячні за Ваші зусилля для нас.

 89. Вважаю, що неправильно написано “Вартість публікації матеріалу 19 грн.”, якщо йдеться про замовлення Сертифіката. Завжди публікації були безкоштовними, ще й за них можна було отримати гонорар, а тут… Якщо людина виставляє свою працю на Ваш сайт – вона повинна ще й заплатити за це? Людина платить за отримання Сертифікату, а не за друк своєї праці. Рекомендую зробити поправку “За отримання сертифіката – 19 грн”, або “Вартість сертифікату 19 грн”, але не вартість “публікації”

  1. Ні, все написано вірно. Тому що матеріали не публікуються самі собою. Це напевно хтось робить. Чи не так? І робить доволі якісно. Наприклад ви готові робити це безкоштовно? Якщо так. То давайте. Ми дамо вам таку можливість. Ви будете публікувати по двадцять статей кожного дня безкоштовно. Тоді ми зробимо вартість публікації 0 гривень.
   І будемо брати кошти лише за авторитет сайта, оскільки наш сайт є №1 в Україні у співвідношенні кількість переглядів/кількість публікацій.
   А сертифікат безкоштовний, тому що видається лише в цифровому вигляді. І на його виготовлення йде не так багато часу як на публікацію.
   А стосовно гонорару. То напишіть матеріал який прочитають не тисячі, а сотні тисяч або навіть мільйони і ми заплатимо вам гонорар без проблем. Або напишіть матеріал за який люди будуть готові платити, щоб його прочитати.

   1. Лілія, а яким, з Вашого боку, повинен бути матеріал, щоб ви нам заплатили гонорар? Чи можете дати замовлення на такий матеріал? 🙂

    1. Так, замовлення можу дати, але не зараз. Бо зараз і так не вистачає часу опублікувати ті матеріали що вже надходять. Можу дати замовлення з травня місяця наступного року. Якщо вам так підходить, то напишіть мені http://urok-ua.com/feedback/

 90. Добрий день, Ліліє Іванівно. Мій конспект було опубліковано 22.10.,але квитанції на оплату сертифіката не отримала, тому не провела оплати.Чи можу я отримати рахунок для оплати, щоб отримати сертифікат.

  1. Доброго дня. Бачу у вас два матеріали. Другий оплачено. На перший чомусь не можливо надіслати повідомлення про оплату. Тому просто переходьте на сторінку оплати http://urok-ua.com/payment/
   та спокійно проводьте оплату. Немає значення чи вам приходив рахунок чи ні. Сертифікат виготовляється усім від кого надійшла оплата та якщо в базі є матеріал від цієї людини.

  2. Ліліє Іванівно! Сьогодні я переказала 38 грн. за два сертрифікати на ваш рахунок одним платежем.
   Чи вірно я зробила? Чи зможу отримати сертифікати за свої публікації?

 91. Доброго вечора, розкажіть, будь ласка, сертифікат розміщується на сайті чи надсилається поштою?

 92. Ліліє Іванівно! Чи я чогось не розумію, чи якась хитрість на сайті, бо вже більше місяця написано: зараз читають ( а там одне і те ж написано , ніби місяць чи півтора всі читають усе разом), а далі ще цікавіше :декілька коментарів гарних,а оцінка погана,а є навпаки,мало коментарів,і вони не дуже високі ,а оцінювання гарне.Як це? А хтось пропонує вибирати якість робіт.А в чому ж тоді сенс : не розумію? Поясніть.Бо із життєвим досвідом уже нікому й нічому не вірю. Інколи просто дивлюся сайт і аналізую його- і роблю висновки.

  1. Лідіє Степанівно, стосовно того що написано “зараз читають”, то це справді хитрість. Зроблено для того щоб збільшити кількість переглянутих сторінок на сайті. Просто всім цікаво, що ж там таке інші читають. Може і собі треба почитати)) Насправді ніхто не знає чи це зараз читають чи ні.
   А стосовно оцінок, тут все чесно, навіть я не зможу змінити результати цих оцінок, навіть якщо дуже захочу. Кожен користувач може проголосувати лише раз за одну публікацію. Далі автоматично рахується середня оцінка. Іноді буває, що якщо хтось один поставить одну погану оцінку, то потім потрібно кілька голосів щоб середній бал був хорошим. А не всі ж голосують. Тільки маленька частина користувачів. Тут суть така, чим більше людей проголосує, тим більша достовірність оцінки. Тому щоб оцінка була достовірною потрібен час.

 93. Ліліє Іванівно! Дякую Вам за Ваш сайт та оцінку моєї роботи на сайті. Сподіваюся , що Ваш сайт буде й надалі розвиватися професійно та творчо збагачуватися. Нехай на сайті буде більше учительських новинок та творчих спалахів молодих учителів.

 94. на початку 2016 року я відправляла вам матеріали уроків на публікацію. Але квитанціі на оплату сертифікату не отримала і тому не провела оплату. Можу я дізнатися, чи мої матеріали опубліковані на сайті, провести оплату і отримати сертифікати?

  1. Ваші роботи є в нашій базі, їх отримано 28 квітня о 22:56, але вони не публікувались. Раніше публікація матеріалів була безкоштовною, тому рахунок для оплати не надсилався нікому.
   Щоб опублікувати ці матеріали потрібно подавати нові заявки, оскільки форма та правила змінились з того часу.

 95. Пані Ліліє, дякую за публікацію ділової гри. Сертифікат оплачено від Шатіної Тетяни. Чи отримали ви повідомлення про оплату?

 96. Пані Ліліє, дякую за публікацію уроку. Сертифікат я оплатила ще 16.10.2016, 21:21:04. Платіж № WFP-97133-5803c42bd7094 від Ірина Мілінчук. Чи отримали ви повідомлення про оплату?

  1. Квитанція про оплату надсилається сервісом який приймає платежі автоматично. Тому не хвилюйтесь, якщо ви отримали квитанцію, то на нашу пошту автоматично було вислано повідомлення про оплату. Такі повідомлення перевіряються кожної суботи.

 97. Пані Ліліє, скажіть, будь ласка, чи отримали Ви мій конспект уроку і повідомлення про оплату за сертифікат, дякую.

 98. Шановні колеги! Перевіряйте написане ,бо дуже багато помилок робимо і в конспектах, і в коментарях.Інколи не розумію,чия це робота: учителя чи когось іншого. А сайту хочеться подякувати за великий вибір інформації різного рівня,з різноманітними сучасними технологіями та методами.Унікальна творчість деяких учителів .Вдячна всім за творчість та наснагу.

 99. Мої публікації 1 і 2 я вже бачила на сайті, за сертифікати я сьогодні оплатила, а сертифікати не можу знайти. Підкажіть будь-ласка, може їх пізніше виготовлять в слідуючу суботу?

 100. Пані Ліліє, я сьогодні Вам відправила кватанцію за оплату двох сертифікатів: Виховний захід для 4 класу ” Турнір ввічливих лицарів ” та Стаття: Зміст, організаційні
  форми, засоби викладання курсу «Я у світі» в початкових
  класах. Напишіть, будь ласка, чи Ви отримали повідомлення. Дякую.

 101. Я також оплатила два Матеріали від імені Мансвєтова Валентина Павлівна: перший – про сленг в англ мові (Мансвєтова Надія Давидівна), а інший – розробка уроку фізики (Третьяков Сергій Володимирович). Сподіваюсь, тепер це не зашкодить тому, щоб сертифікати надійшли на ці розробки на пошту petrova2008@mail.ua

 102. Доброго дня. Підкажіть чи можна опублікувати у Вас матеріали призначені для роботи зі студентами першого курсу коледжу, що відповідають програмі 10-11 класів школи?

 103. Доброго вечора. Проплата сертифікату була 16.10.2016. Але сертифікату немає…

 104. Добрий день, відправила два матеріали, далі прийшло на пошту повідомлення про оплату, я оплатила. Скажіть, коли будеть надіслані сертифікати? мої сертифітаки оплачені від Мансвєтової Валентини Павлівни (їх два: один про сленг в англ мові, а інший розробка уроку фізики)

     1. отримала, просто я читаю відгуки і багато хто пише що всі підтвердження були, але сертифікату немає. хотіла просто бути впевнена, що все пройшло. Чекатиму суботу)

      1. Так відбувається тому що при оплаті вказують у формі ПІБ власника картки, а не свої. А потрібно вказувати ПІБ того хто надсилав матеріал. Бо інакше оплата є, а кому оформлювати сертифікат – невідомо.

 105. Я надіслала вам 3 матеріали для публікації 09.10.2016 р. Вони ще неопубліковані. Можливо я неправильно оформила? Чи надійшли до вас матеріали і коли вони будуть на сайті?

 106. Доброго дня! Ліліє Іванівно, скажіть, будь ласка, коли буде публікація мого матеріалу. Сертифікат оплатила. Чи потрібно ще раз надіслати? Дякую.

   1. Перепрошую. Не знайдено – це я не надсилала? Чи надіслані матеріали ще не переглянули для публікації? Чи надіслані матеріали не всі публікують? Дякую.

      1. Доброго дня! Ліліє Іванівно! Перепрошую, але я помилково написала в назві публікації розробка уроку математики 3 клас. Чи можливо хоча б у сертифікаті виправити на 2 клас? Дякую.

 107. Добрий день, я надіслала вам конспект уроку, оплатила сертифікат,скажіть, будь ласка, чому не опублікований урок? Дякую

  1. Оплата була здійснена 16.10.2016, 21:21:04. Платіж № WFP-97133-5803c42bd7094 від Ірина Мілінчук. Можливо, мені ще раз переслати конспект?

 108. Вибачте, у мене проблема при розміщенні.
  Коли, приблизно, заявки будуть прийматись?
  Пише:
  “Вибачте, в даний момент заявки не приймаються.
  Заходьте трохи пізніше.”

 109. Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чи висилаєте сертифікати в друкованому варіанті, і скільки це коштує? Дякую )

 110. Пані Ліліє! Мій матерал опубліковано на Вашому сайті ще 07.10.2016 року, а сертифікат не можу видрукувати. Чому?

  1. Сертифікат виготовляється лише тим, хто оплатив вартість публікації матеріалу. На жаль, оплата на ваше ім’я відсутня. Можливо ви при оплаті вказали інше ім’я. Можливо оплата не відбулась. В разі успішної оплати вам мала надійти квитанція. Будь ласка, пришліть нам квитанцію про оплату, заповнивши форму на цій сторінці: http://urok-ua.com/payment/

   1. Платіж № P24A431840901596873/ Доброго дня, оплата була здійснена 07.10.2016 року о 13.58 год. за цим платежем від Кожушко Оксани Казимирівни.

 111. Доброго дня, Ліліє. На вашому сайті оприлюднено мою публікацію Конспект уроку навчання грамоти: письмо “Письмо великої букви Ц”. Механічно написала неправильно назву навчального закладу. Прошу переглянути при надсиланні сертифікату. Ось правильна назва Шепетівська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням основ економіки і правознавства Хмельницької області. Щиро дякую.

 112. Пані Ліля, як можна перевіряти матеріал на унікальність на російському сайті, якщо він сприймає українські слова як помилкові? І ще одне питання: я опублікувала цей матеріал у своєму блозі, тому з’ясувалося, що мій матеріал не є унікальним. Що робити в такому випадку? Адже, якщо Ви чи інші модератори перевіряли так мою попередню публікацію, думаю, що сталося так ж непорозуміння

  1. Запевняю Вас що цей пунктик цього сайту ніяк не впливає на наше рішення. А на унікальність він перевіряє найкраще, тому цей сервіс є найпопулярнішим серед інших.
   Якщо ви опублікували свій матеріал на іншому сайті, то такі матеріали публікуються лише на нашому дочірньому сайті http://super.urok-ua.com/ , який був зроблений саме для таких цілей. На сайті http://urok-ua.com/ публікуються лише ті матеріали які раніше не були опубліковані.

   1. Доброго дня. На жаль, я не змогла опублікувати ні одного матеріалу: ні на основному, ні на дочірньому сайтах публікація не з’явилася, як не було і підтвердження від модераторів. Я не можу зрозуміти причини цього

 113. Пані Ліліє, вибачте, що турбую. Під час надсилання свого матеріалу “Турнір ввічливих лицарів” я не вказала, що це виховний захід. Будь ласка, чи можна, щоб у сертифікаті ця публікація звучала так: Виховний захід для 4 класу “Турнір ввічливих лицарів”. Дякую.

 114. Шановна Ліліє Іванівно! Надсилаю три різні матеріали. Чи будуть вони надруковані одним документом? Чи можна їх надрукувати кожен окремо? Дякую.

 115. Ліліє Іванівно!Я надіслала вам повідомлення про оплату 10грн. через касу за друк матеріалу на вашу картку.Чи отримали ви ці кошти?Справа не в грошах,а в системі оплати.Термінали у нас були на прфілактичному ремонті,обіцяли з 10.10.почнуть працювати тоді я оплачу решту надрукованих робіт.

  1. Річ у тім що якщо касир або ви не вказуєте своє прізвище при оплаті, я не знаю хто саме оплачує.
   Тому ми вдосконалили систему оплати. Деталі ось тут: http://urok-ua.com/payment/
   Звертаю Вашу увагу що я не можу надсилати на вашу поштову скриньку будь які повідомлення, в тому числі і про оплату. Тому якщо ви знаєте що у вас є неоплачені заявки, просто переходьте на сторінку оплати і дійте за інструкцією. Усі рахунки перевіряються кожної суботи і після перевірки автоматично розміщуються сертифікати у каталозі http://urok-ua.com/sertyfikat-2016/6/ усім хто оплатив.

 116. Пані Ліліє, скажіть, будь ласка, чи отримали Ви моє повідомлення з підтвердженням про оплату виготовлення сертифіката. Дякую.

 117. Дякую за можливість подивіться творчі роботи колег, сценарії виховних заходів, а також можливість надрукувати свої розробки та отримати сертифікат! Сподобався матеріал “Теоретичні завдання козацького гарту”

 118. Ліліє Іванівно! Дякую за оцінювання конкурсу та мого внеску в оцінювання робіт колег! Ваш сайт- один із найкращих та найпопулярніших серед учителів.Вдячна Вам за це! А колегам творчості та натхнення!

 119. Сертефікат не отримала . Робота опублікована. Рахунок надіслано. Дякую за увагу!

  1. Ваш сертифікат було розміщено в нашому каталозі http://urok-ua.com/sertyfikat-2016/6/ під номером 565. Ми не надсилаємо додаткових повідомлень про отримання сертифікатів оскільки діємо згідно графіка та у відповідності з уже надісланим Вам повідомленням.

 120. Шановні колеги! Вітаю Вас з професійним святом- Днем Учителя. Бажаю щастя, здоров’я, творчого натхнення, мирного неба над головою, старанних учнів і вдячних батьків, сил для роботи ,грошей у кишенях та всього-всього найкращого. Ще раз від щирого серця зі святом Вас.

 121. Шановні колеги! Уважніше пишіть коментарі до уроків,бо помилок багато,інколи навіть соромно за нас,ми ж учителі, а буваємо не завжди уважні.Ми навіть імена колег пишемо з помилками. А на новому сайті взагалі ” цікаво” читати,бо таке враження, що методику викладання предмета вчили давно або взагалі не вчили. Вибачайте.

 122. Ліліє Іванівно! На новому Вашому сайті уроки не відкриваються ,а тільки скачуються,це подвійна робота ,можливо ,я не зуміла? Але є уроки “слабуваті”, то нащо їх скачувати?

  1. Авторськими правами на розміщений матеріал володіє її творець, який також несе відповідальність за його достовірність та якість.
   Тому так і пишіть в коментарях, що матеріал “слабуватий” і ви не рекомендуєте використовувати його на уроках іншим вчителям.

   Так, на новому сайті інша структура сайта, там матеріали не публікуються, а лише розміщуються для завантаження. На це є технічні та інші причини.

   Просто на новому сайті публікація матеріалів здійснюється самими авторами без участі адміністрації сайта. На жаль, мало хто володіє достатніми навичками щоб коректно опублікувати роботу повністю. Тому зроблена спрощена форма лише з анотацією і завантаженням файлу. Але в майбутньому можливо буде додано професійну форму для професійної публікації матеріалів. Подивимось.

 123. Ліліє Іванівно!Дякую за друк мого матеріалу.Відкритий виховний захід”В світі найкращі руки роботящі”3клас.Надішліть мені рахунок для оплати,будь ласка,та сертифікат за третю роботу.Дякую за вашу роботу та сайт.

  1. От добре що ви написали тут, а не через форму зв’язку. Бо на жаль, мої листи не відправляються на вашу поштову скриньку. Я кілька разів надсилала вам рахунок, але постійно отримую відповідь що “Повідомлення не доставлено”. Не знаю з чим це повязано, але таке трапляється 1 раз на сотню.
   Тому повідомляю, що ваші матеріали опубліковано за такими адресами:
   http://urok-ua.com/vidkrytyj-vyhovnyj-zahid-u-3-klasi/
   http://super.urok-ua.com/proektna-diyalnist-uchniv-4-klasu/
   http://super.urok-ua.com/metodychnyj-material/

   Для оплати перейдіть за посиланням: http://urok-ua.com/invoice-10/

   1. Ліліє Іванівно!Я надіслала вам повідомлення про оплату 10грн. через касу за друк матеріалу на вашу картку.Чи отримали ви ці кошти?Справа не в грошах,а в системі оплати.Термінали у нас були на прфілактичному ремонті,обіцяли з 10.10.почнуть працювати тоді я оплачу решту надрукованих робіт.

 124. Ліліє Іванівно! Якщо справжній учитель подає на Ваш сайт матеріал ,то для нього за честь подати достойні та гідні матеріали , інакше себе не поважати.Та справа і не в грошах ,якщо все нормально, бо я не можу оплатити не тому ,що жаль, а тому ,що не працюють банки та немає, де скинути на картку, щоб Вам перекинути.Але ладно за себе.У Вас були ” класні ” матеріали ,а декілька днів уже нічого читати,і не видно ,чи хтось ще читає ? Треба посилати Вам матеріал,поважаючи себе як учителя. Дякую за спілкування та відповіді.

  1. У відповідь на “Дуже багато цікавих уроків,але хочеться більше нового.”.
   От колись, коли фінансові можливості дадуть таку можливість, знайду кілька авторів, які будуть писати для сайта постійно щось нове, якісне та цікаве. А поки, що присилають те і публікую.

 125. Ліліє Іванівно! Дуже жаль, що в гонитві за кількістю чи за чимось новим Ви забули про якість.Нового нічого немає,відсутні коментарі вчителів.Ні з ким себе порівнювати,майже ні в кого вчитися,дивуватися творчості та розуму колег.Цього зараз немає,прикро.Але святе місце пустим не буває.Хоч Ваш сайт був майже ідеальним , а тепер інакше. І ,я вважаю , що 70% для методичної розробки- це малувато, бо урок чи щось інше повинно бути зразком .Чи не так? Не ображайтесь, це порада Вам від колег більш ,можливо ,сміливіших чи досвідченіших у житті.

  1. Так, я теж вважаю що 70% це малувато. Нормально, це коли 100% унікальності. Але де ж її взяти. Навіть 70% мало хто досягає. Всі звикли копіювати один в одного. Насправді 70% було завжди, від коли цей сайт. Просто написано було що потрібно 80%. А тепер написано так як є.

   Усе не так просто як може здатись на перший погляд. Хіба я вина що авторам унікальних матеріалів жалко 10 гривень. Значить будуть публікуватись ті кому цих мізерних грошей не шкода. На жаль, безкоштовно, у мене не виходить забезпечити розвиток сайта. А доходи від реклами не покривають видатків. Просто на безкоштовній основі заявок надто багато немає кому їх опрацьовувати, А на платній основі, якісних заявок – дуже мало. Вже які хочеш варіанти пробували як вирішити цю дилему. зупинились на тому рішенні яке зараз. І найближчим часом воно мінятись не буде.
   Навіть якщо унікальність 30% мене все одно запитують “Чому відхилено матеріал? Це моя власна розробка!”. Ну що ж власна то власна. Значить буде опублікована.

   Коментарів мало, бо напевно зайняті усі. Ну то що поробиш. Значить нам легше рахувати буде 🙂

   Ідеального сайта не існує, бо у всіх ідеали різні 🙂 Покажіть, що на вашу думку тут не ідеально?

 126. Дуже жаль,що на сайті зараз немає нічого нового надрукованого,бо кожен чекає “ізюминку ” для себе,хочеться щось почитати ,себе порівняти з іншими колегами,оцінити себе та інших,тобто зайнятися самоосвітою.Інколи хочеться почерпнути наснаги,натхнення ,певних знань,навіть енергії.Чекаю чогось нового,усім цікавих ідей,творчості,сил та наснаги. Ще раз дякую за Ваш сайт.Так тримайтеся! Планку не опускайте !

  1. Так, на жаль прийшлось припинити тимчасово приймати нові заявки, бо працювали над новим сайтом: http://super.urok-ua.com/. Тому просто не було комі їх публікувати. Планку на цьому сайті знижено не буде ні за яких обставин. Саме тому був розроблений новий сайт, де якраз і будуть публікуватись матеріали які не дотягують до нашої планки. Бо більше 70% заявок відхиляються. Але якщо ми вже витрачаємо час на їх перевірку, то будемо їх публікувати на іншому сайті де планка менша. До речі на новому сайті публікація матеріалів може здійснюватись самостійно без участі адміністратора.

 127. Доброго вечора! 27.08 16. надіслала конспект уроку з мистецтва. публікація відхилена?

 128. Доброго вечора! Надіслала вам конспект з літературного читання 29.08, але не отримала на E-mail номер рахунку, це означає, що матеріал не опубліковано???

 129. Добрий день! Не можу відправити публікацію, пише не вдалося завантажити матеріал.

 130. Ліліє Іванівно! Доброго ранку ! Сертифікат за № 528 не мій .Замініть будь ласка. Нехай щастить.

  1. Доброго ранку! Лідіє Степанівно. Вибачаюсь за непорозуміння з сертифікатом. Вже замінила.
   А стосовно Методичного порталу http://metodportal.com/. Дякую за підтримку. В інтернеті десятки методичних порталів, але чомусь їм наш став поперек горла і заважає розвиватись. Одним словом змінювати назву нашого сайта не планую. Нехай подають в суд. Будемо судитись в прямому ефірі онлайн.

 131. Ваш сайт порівняно з іншим методпорталом -це небо і земля ,їм ще треба багато працювати і прикласти занадто багато творчості , щоб чимось бути схожим на Ваш сайт ,тому Вам не треба сильно хвилюватися.бо Ваш сайт щось
  особливе і , мабуть, багато дописувачів підтримають Вас і сайт вцілому. З особливою подякою і підтримкою.

 132. Ліліє Іванівно! Доброго дня! Я зараз працюю над цікавим матеріалом ,але оплатити сертифікат не зможу,і колеги ,яких я зацікавила Вашим сайтом бажають прийняти участь , але оплата зупиняє, бо ні карток ,ні банків ,ні готівки в нас немає, бо… На жаль,але сьогоднішній день диктує нам умови. Але все рівно,дякую за сайт , він ,мабуть найкращий , без підлабузництва .

  1. Так, для мене він також найкращий. Але бути найкращим та одним з найпопулярніших освітніх сайтів в Україні не просто, і вимагає коштів і людської праці. А також ще й є предметом заздрощів від власників інших сайтів, які не розуміють чому це раптом наш сайт так швидко став таким популярним. І вважають що це тому, що їхні відвідувачів плутають наш сайт з їхнім.

   А правила у нас одні для всіх. Наш сертифікат не продається за гроші і не видається безкоштовно. Тому що публікація матеріалів вимагає значних людських затрат часу. Покажіть мені людину яка буде так як потрібно публікувати ваші матеріали на нашому сайті безкоштовно. І я надам їй доступ для цього. Кошти беруться не за сертифікат, а за публікацію матеріалу.

   Тому вибачайте, але є десятки сайтів які опублікують Ваш матеріал безкоштовно. Публікуйтесь там на здоров’я.

  2. А ще я навіть за десять гривень не можу знайти людину, яка буде публікувати матеріали на сайті. Тому що все не так просто як здається. А влаштовувати безпорядок на сайті і публікувати що завгодно і як завгодно – це не наш шлях.

 133. Доброго дня! Шукаю сайт де б опублікувати свої доробки. Але мені не сподобалось те, що на унікальність роботи перевіряються на сайті російського домену http://text.ru/ …. Як це розуміти???

  1. Доброго дня! На жаль, подібних сайтів з українським доменом ми не знаємо. Якщо знайдете повідомте нам. А цей сайт на унікальність перевіряє коректно як російськомовні тексти так і українські. Дуже добре перевіряє. І завжди швидко відскановує увесь інтернет. Тому завжди в курсі усіх текстів.

 134. Добрий день , Ліліє Іванівно ! А якщо я не зможу оплатити сертифікат ,то що , його не буде ? Там ,де я живу ,немає банків.Було добре , що якщо 90-100%,то безплатно.Я була б згодна і тільки на 100%.А так жаль ,залишаються тільки коментарі. Вдячна за сайт і за Вашу роботу .

  1. Оплата відбувається не в банку а за вашим комп’ютером. Все що вам потрібно це картка будь якого банку і щоб на ній були гроші.

   Я теж думала що ідея 90-100% то безплатно це хороша ідея. Думала що вчителі просто почнуть перевіряти роботи перш ніж надсилати. А виявилось що почали перевіряти і видаляти неунікальні моменти щоб добитись потрібної унікальності, в наслідок чого якість робіт почала сильно страждати. Тому прийшлось відмовитись від цієї ідей. 🙁

 135. Доброго дня! Виникли труднощі з оплатою за сертифікат. Жодна картка не проходить. Чи можна оплатити іншим способом? Дякую

  1. Доброго дня! На жаль поки інших способів оплати немає. Спробуйте зв’язатись з вашим банком і вияснити у чому справа. Скоріше за все у вас не включена можливість робити оплати в Інтернеті.

   Якщо є карта Приват Банка то виберіть спосіб оплати “Приват24” тоді це обмеження не діє.

 136. Добрий день ! Я б і не писала Вам і не турбувала Вас. Доповнювала свою роботу, потім перевіряла на плагіат, де перевірка унікальності видає вашу ссилку ! Як це ? Знов те саме !

 137. Добрий день ! Дякую за інформацію щодо зауважень . Але маю на меті перероботи власні розробки, які були відхилені. Прошу не залишати їх на Вашому порталі, адже потім перевіряєш роботи на плагіат і видає вашу сторінку. Дякую !

  1. Доброго дня. Так, ваші матеріали не публікувались. Будь якого автора можна легко знайти через пошук. Достатньо ввести прізвище автора.

 138. Доброго вечора. Перед відправкою перевіряла текст на унікальність :”Вчера в 13:48(UTC +03:00)
  100% уникальности1374 ошибки правописания55% заспамленности2% воды282 замены символа
  Тестові завдання для перевірки знань та умінь з української мови 2 клас Розробила та систематизувала вчитель початкових класів Ясеновецького НВК Костів Людмила Володимирівна Повторення . Текст . Речення 1. Визначте кількість складів у словах і з єднайте правильну відпов…
  Всего символов: 11461Без пробелов: 8068Количество слов: 1190″ Після цього надіслала до Вас.

  1. Доброго вечора. Отже, теперішні правила мають недоліки. Оскільки, результати нашої перевірки відрізняються від ваших. Це називається – хотілось як краще, а вийшло як завжди 🙂 Завтра проблему буде вирішено. Дякуємо за повідомлення.

 139. У зошиті для 11 класу “Антиплагіат ” показав більше ,ніж 90%. І я відправила з чистою совістю. Дякую за сайт, є до чого прагнути, щоб безплатно друкуватись.

 140. Я прислала вам методичну розробку з математики і немає ніякої відповіді

  1. Все вірно, відповідь в обов’язковому порядку надається лише тим, чиї роботи були опубліковані. Ваш матеріал не публікувався. Матеріали які не відповідають правилам – не публікуються.

 141. Я переробила конспект уроку,а зошит послала раніше. У конспекті 100% унікальності. З повагою перед роботою на сайті. Успіхів Вам!

 142. Я вчора відіслала вам учнівський зошит для 6 класу з української мови і літератури ,і сайт ” антиплагіат” показує ,що в мене мало унікальності,але я посилала на інший сайт конспект уроку, а вам зошит ,хоча про одного автора.Але ж це різні речі : то конспект для вчителя , а то зошит для учнів.Нічого не розумію? Який тоді сенс працювати? Якщо у вас перевіряє тільки сайт , а не вручну.А він цього не помічає. А жаль.

  1. Так, мені теж жаль 🙁 А нащо ж тоді ви надіслали Конспект і зошит окремо. Значить потрібно було надсилати їх разом. Я теж не розумію що ви хочете 🙂 Якщо у вас є питання стосовно правил, то питайте. Вони сформовані для усіх типів матеріалів. Виключень немає.

 143. Шановна Ліліє! Мені не 10 років ,а ви мене вичитуєте ,як погану ученицю,хоча,не знаючи мене. не маєте права ,хоча б через толерантність ,та і я набагато старша від вас .Я ніколи не посилала уроки до вас післяі інших сайтів ,але якщо ви місяць і більше не даєте про себе знати,то чому ж я не маю права послати їх на інші сайти? Але ” урок” ви мені надали великий, я ніколи так учнів не відчитувала, бо вважала і вважаю їх теж людьми. Але я вибачаюсь перед вами,а не соромлю , бо не маю права.

  1. Я вам писала багато листів, і з різних поштових скриньок, але постійно отримую відповідь що мій лист не доставлено. Не знаю що з вашою поштою, але вона не приймає листів від мене. То що я можу вдіяти, як мені повідомити вас про отримання сертифікату чи інше.

   Після нашого сайту посилайте їх куди завгодно, ми завжди фіксуємо кожен матеріал за нашим сайтом у пошукових системах. Тому нам немає різниці хто його потім скопіює. Наш сайт все одно буде рахуватись як першоджерело і буде вище у пошуковій видачі ніж інші сайти

 144. Ліліє! Дякую за повідомлення. Я зверну увагу ,при необхідності , потім, бо в мене поганий інтернет.

  1. Шановна Лідія Степанівна! Ви сьогодні надіслали два конспекти, які уже опубліковані на інших сайтах. Ви чудово знали що ці уроки уже опубліковані і не пройдуть нашу перевірку, але не дивлячись на це все одно пуступили так. Тим самим забрали, наш час йкий ми могли приділити іншим авторам. Тому при повторному надсиланні подібних робіт вашу адресу буде занесено в чорний список і ми більше не будемо отримувати ваші листи.

   По секрету хочу вам сказати, що ваші роботи опубліковані на сайтах в доменій зоні .ru. Пошукова система Гугл прив’язує такі сайти до регіону “Росія” і майже ніколи не видає такі сайти у результатах пошуку користувачам України. А в Росії конспекти уроків українською мовою ніхто не шукає. Тобто ви розмістили роботи, але їх практично ніхто не знайде. Принаймні в Гугл. Яндекс поки до цього ставиться нормально.

   Знаю про що говорю. Бо у нас самих з цим були колосальні проблеми. Які ми вирішували майже пів року, Про це написано тут: http://urok-ua.com/avtoram-vkurok/

   Будь ласка, не робіть більше таких помилок.

 145. Перевірила матеріал на унікакальність – 87,62%. Але така кількість помилок здивувала. Робота приймала участь у Всеукраїнському еколого-патріотичному конкурсі, де зайняла призове місце. Перед відправленням її перевіряли вчителі української мови і літератури. То кому вірити?

  1. У правилах не вказано, що потрібно за допомогою цього сайту перевіряти матеріал на помилки. За допомогою цього сайту потрібно перевіряти матеріал лише на унікальність. Але якщо комусь потрібно перевірити матеріал на помилки, то можу надати інший сервіс. Який спеціалізується саме на цьому.

   Стосовно сайту http://text.ru/antiplagiat якщо є зауваження чи недоліки по унікальності. Давайте подивимось.

 146. Добрий день, Ліліє! Я тільки що перевірила послані мною на ” плагіат ” свої конспекти уроків , і ваш сайт вказав на помилки і підкреслив їх – мені частково стало ” соромно ” за сайт ,бо він указав на помилки ,я глянула на ці слова та побачила ,що вони написані правильно,відчуваєш себе ніяково ,а я пропрацювала дуже багато років і маю ще й звання, а тут відчула сором. Але ладно,я впевнилась не можна довіряти перевірці на комп’ютері. Відішлю на інші сайти.З повагою ваша шанувальниця.

  1. На жаль, цей сайт перевіряє на помилки російською мовою. Хіба ви цього не помітили? А тому усі слова українською мовою які відрізняються від російських, вважає, що вони з помилками. Тому тут справді є недоліки у цього сайту. Але що поробиш. Якщо на унікальність, саме цей сайт перевіряє найкраще. Якщо не вірите. Пошукайте аналоги, та порівняйте результати. Те що подібні сервіси пропускають, цей сайт знаходить. Тому саме його результатам ми довіряємо. А на помилки, перевіряємо самостійно, це не критично. З цієї причини матеріали відхиляються рідко. Але буває.

  2. Шановна Скоблей Лідія Степанівна, наша пошта чомусь не відправляється на вашу. Будь ласка, враховуйте цей факт. Оскільки ми не зможемо надіслати вам повідомлення при необхідності.

 147. Доброго дня! Ми з колегою розробили низку практичних робіт з історії для 6 класу. Текс я перевірила на унікальність, він складає 60%, але за посиланням сюди враховується навчальна програма. Чи може бути надрукована така робота?

  1. Доброго дня! Мінімальна унікальність 70%. Потрібно видалити неунікальні частини з матеріалу, або перепишіть їх іншими словами.

 148. Переглянувши деякі уроки з географії зрозуміла, що можливо отримати сертифікат, написавши структуру уроку, або виставити просто запитання до уроку, назвав їх диференційованими.. Це на підтримку Скоблей Лідії Степанівні.. Новим є кожний урок з дітьми, а поурочні плани, зрозуміло, що завжди будуть схожими, а тут ще й компьютерна програма… Тому, всім успіхів! Дякую..

 149. Доброго дня , Ліліє! Я , Скоблей Лідія Степанівна, відправила 2 конспекти уроків з української літератури на початку червня ,але й досі не надрукували і нема сертифікату. Чому? Не зрозуміла? Хоча це мої уроки і не плагіат. Заздалегідь вдячна за сайт. З повагою Скоблей Лідія Степанівна.

 150. Я відправила 2 конспекти уроків на початку червня ,але вони ще не надруковані.Чому?.Це
  авторські 100%.А у вас написано через 5 днів.У чому справа? Не розумію?

  1. Так і є, матеріали друкуються протягом 5 днів, якщо протягом цього терміну матеріал не був опублікований, значить з ним щось не так. На жаль, 80% матеріалів які ми отримуємо, не відповідають нашим правилам, а тому не публікуються. Конкретно у вашому випадку, матеріали були відхилені у зв’язку з тим, що унікальність тексту ваших робіт дуже мала. Тобто по суті ці роботи уже опубліковані на інших сайтах, частково. Ви можете перевірити це самостійно на сайті: http://text.ru/antiplagiat

 151. Доброго дня, пані Ліліє! Дякую за Вашу роботу. Матеріал було перевірено і розміщено на сайті у найкоротший термін. Сертифікат уже отримала.

 152. Доброго дня, Ліліє! Дякую за те, що надрукували мій матеріал План-конспект уроку з французької мови у 5 класі на тему “Мій вільний час” . Я надіслала 10.06 повідомлення про помилку у сертифікаті № 452. Потрібно змінити і дещо доповнити назву школи. Сьогодні вже 16.06, а помилка не виправлена.

  1. Доброго дня, Ліліє! Вибачаюсь, не помітила вашого повідомлення про помилку. Воно дійсно є. Завтра помилку буде виправлено.

 153. Добрий вечір. Відправила вам 2 роботи, уроки авторські, але ви їх не надрукували. Чому?

  1. Добрий вечір. Роботи були відхилені SEO оптимізатором. Причина не вказується. Найчастіше це буває в зв’язку з низькою унікальністю тексту матеріалу. Тобто це порушення 7 пункту “правил публікації матеріалів” на сайті.

 154. Добрий вечір! Вислала на Ваш сайт конспект уроку. Перевірила на плагіат. Показує 74%. Використала лише український переклад вірша Чуковського. Чи буде надруковано мій матеріал?