mail@urok-ua.com

Правила сайта

Шановні відвідувачі та користувачі цього сайту!

Правила використання матеріалів сайту. Усі матеріали, що знаходяться на цьому сайті, ви можете абсолютно безкоштовно скачувати на свій комп’ютер та використовувати у своїх власних цілях. Проте ми не володіємо авторськими правами на усі матеріали, що знаходяться на цьому сайті, тому не рекомендується використовувати їх у публічних та комерційних цілях.

  • При використанні викачаних з сайту матеріалів Користувач зобов’язаний вказати джерело – “https://urok-ua.com“.
  • При відтворенні на інтернет-сайтах Користувач зобов’язаний дати пряме гіпертекстове посилання (гіперпосилання) на використовувану сторінку або на сайт.

Якщо ви є автором будь-якого матеріалу, що знаходиться на цьому сайті і ви проти його розміщення на даному ресурсі, будь ласка прочитайте інформацію для правовласників.


Загальні правила поведінки на сайті

Розпочнемо з того, що на сайті спілкуються сотні людей, різних релігій і поглядів, і усі вони є повноправними відвідувачами цього сайту, тому якщо ми хочемо щоб це співтовариство людей функціонувало, нам і потрібні правила. Ми рекомендуємо прочитати ці правила, це займе у вас всього хвилин п’ять, але збереже нам і вам час і допоможе зробити сайт цікавішим і організованим. Розпочнемо з того, що на нашому сайті треба поводитися шанобливо до усіх відвідувачів сайту. Не потрібно образ по відношенню до інших учасників, це завжди зайве. Якщо є претензії – звертайтеся до Адміністрації сайта через форму зв’язку. Образа інших відвідувачів вважається у нас одним з найтяжчих порушень і строго карається адміністрацією. У нас суворо заборонено расизм, релігійні і політичні висловлювання. Заздалегідь дякуємо вам за розуміння і за бажання зробити наш сайт ввічливішим і доброзичливішим.

На сайті суворо заборонено:

  • повідомлення, що не відносяться до змісту статті або до контексту обговорення;
  • образа і загрози на адресу відвідувачів сайту;
  • у коментарях забороняються вирази, що містять ненормативну лексику, принижують людську гідність, розпалюють міжнаціональний розбрат;
  • спам, а також реклама будь-яких товарів і послуг, інших ресурсів, або подій, що не відносяться до контексту обговорення статті.

Давайте поважатимемо один одного і сайт, на який Ви і інші читачі приходять поспілкуватися і висловити свої думки. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти коментарі або частину коментарів, якщо вони не відповідають цим вимогам.

При порушенні правил, вам може бути дане попередження. В деяких випадках Вас може бути позбавлено доступу до сайта.

З питань зняття банна, пишіть на E-mail: support@urok-ua.com. Образа авторів, редакторів чи адміністрації сайта, також, караються позбавленням доступу до сайту.


Дякуємо за розуміння!