mail@urok-ua.com

Cертифікат для вчителя!

Запрошуємо до співпраці!

Наша мета – шляхом публікації якісних авторських робіт у всесвітній мережі Internet, зробити професію вчителя престижною, сучасною.

Запрошуємо і Вас долучитись до цієї мети і опублікувати свої авторські матеріали на сайті.

Пропонуємо вчителям, вихователям, методистам, директорам шкіл опублікувати свої авторські матеріали на сайті та отримати сертифікат на підтвердження факту здійснення вами публікації.

🎓 Наш девіз: Публікуйся просто, публікуйся швидко, публікуйся якісно!

Як виглядає сертифікат?


За першу публікацію За другу публікацію За третю публікацію
Сертифікат для вчителя Сертифікат для вчителя Сертифікат для вчителя

Всі видані сертифікати завжди доступні у нашому “Каталозі сертифікатів


За що видається сертифікат про публікацію?


Посвідчення про публікацію видається за розміщення на сайті вашого авторського матеріалу:

✅ сценарії заходів, класної години;
✅ статті на педагогічну тематику;
✅ конспекти уроків;
✅ презентації;
✅ заняття з дошкільнятами;
✅ майстер-класи по рукоділлю;
✅ сценарії семінарів, батьківських зборів і конференцій;
✅ корисні поради і рекомендації для вчителів, батьків і дітей;
✅ кросворди, вікторини, дидактичні ігри;
✅ інші корисні матеріали для вчителів, учнів та батьків.


💰 Вартість публікації матеріалу становить 29 гривень. 


Рахунок для оплати, буде надіслано вам на E-mail, після публікації матеріалу.

Варіанти оплати: 1️⃣ Карткою, 2️⃣ Приват24, 3️⃣ Переказ на рахунок будь яким способом.


Так, ми не публікуємо матеріал безкоштовно, зате, ми його справді публікуємо. (швидко та якісно) Чи не так? 🙂


Що потрібно щоб отримати сертифікат?


Потрібно надіслати його через форму нижче:

Форма надсилання матеріалу для публікації

Вибачте, в даний момент заявки не приймаються.
На сайті проводяться технічні роботи.
loading
Будь ласка, заходьте трохи пізніше.

 Коли буде опубліковано матеріал?

 Коли буде видано сертифікат?

Матеріал буде опубліковано протягом 3-х днів Виготовлення та розміщення сертифікатів в каталозі відбувається в суботу

 Якщо виникли проблеми.

Якщо у вас виникли які не будь проблеми зі здійсненням публікації чи запитання з приводу здійснення публікації, пишіть в коментарях (рекомендовано), або через форму зв’язку.


ПОДІЛИТИСЬ:

433 коментарів

 1. Добрий вечір! 17.02 по Приват 24 надіслала кошти за сертифікат. 18.02 прийшло знов повідомлення на оплату. Повідомте, будь ласка, чи отримали кошти? Дякую.

 2. кондратюк тетяна. Урок на сайті бачила, дякую. Сертифікат в каталозі не знаходжу, хоча проплатила 2 тижні тому.допоможіть зясувати причину.Спасибі.

   1. Зрозуміла свою помилку. Сьогодні відправила копію квитанції про оплату.

 3. як можна додати матеріал? Написано-Вибачте, в даний момент заявки не приймаються.
  На сайті проводяться технічні роботи.Питання-коли я зможу загрузити свої матеріали?

 4. Зарегеструвалася на сайті ,а додати свої матеріали не можу.Написано-Вибачте, в даний момент заявки не приймаються.
  На сайті проводяться технічні роботи.Питання-коли я зможу загрузити свої матеріали?

 5. Добрий вечір! 17.02 вперше відправила кошти за сертифікат через Приват 24. Чи надійшла оплата? Чи можна переставити, замінити фото на головній сторінці сайту з першої сторінки мого сценарію?
  Дякую!

 6. Добрий вечір! Будь ласка, повідомте, чи надійшли матеріали “Свято здоров’я” 2клас і творчий проект “Такі різні коти”, немає повідомлення про публікацію і реквізитів на оплату, можливо, матеріали не відправилися?Дякую.

 7. Добрий вечір! Я надсилала конспект та презентацію уроку для 9 класу “Альтернативні джерела енергії…”. Хотілось би знати чи буде він опублікований і чи потрібно оплачувати. Дякую.

 8. Добрий вечір! Я надсилала конспект та презентацію урока для 11 класу “Визначений інтеграл. Формула Ньютона-Лейбніца”. Хотілось би знати чи все зроблено правильно і реквізитів на оплату я не отримала.Дякую.

   1. Дякую за відповідь, все гаразд! Публікацію побачила.

 9. Доброго дня! Другий день заходжу на сайт, що виставити публікацію – сайт не приймає заявки, чому?

 10. Відповіді поки не дочекалась, але оплату здійснила і відправила відомості про це через форму. Сподіваюсь, що все гаразд. Але дуже хотілось би отримати від Вас підтвердження, що Ви отримали і матеріали, і оплату, і буде чи не буде здійснено публікацію. Дякую.

 11. Доброго дня. Вчора надіслала матеріал.Хочу дізнатися чи все зробила правильно і чи зарахована моя проплата яку зробила сьогодні через Приват 24 , копію чеку надіслала. Дякую.

 12. Доброго дня! 11 лютого вiдправила рiчний план роботи гуртка” Паперопластика”. Чи буде його опубликовано. Дякую

 13. Вчора вперше надіслала матеріал (“Рефлексія” + презентація). Хотілось би впевнитись, що все зроблено правильно, а також дізнатись, чи буде надруковано. А ще питання щодо оплати. Якщо вірно зрозуміла, то необхідно дочекатись Вашого листа з підтвердженням про друк і з реквізитами, тоді сплатити, і надіслати про це відомості? Буду вдячна за відповідь)

 14. Доброго вечора! 11 лютого та повторно 12 лютого надіслала Вам розробку уроку з образотворчого мистецтва для 4 класу на тему “Осінній натюрморт” Повідомте, будь ласка, чи ви отримали його і чи буде опублікований матеріал? Дякую.

 15. Добрий день. Хочу надіслати вам матеріал на 4 публікацію, але як мені правильно вказати порядковість публікації. Під яким номером? У вас лише до 3.

 16. Добрий вечір! Можна дізнатися, проплата від Сологуб Т.В. пройшла? Платила через ПриватБанк 11.02. Копію чека вислала сьогодні. З повагою.

 17. Доброго вечора! 9 лютого я надіслала вам свій урок. Українська мова, урок розвитку звязного мовлення. 10.02 він був проплачений.Повідомте, будь-ласка, чи ви його отримали і чи буде матеріал опубліковано? (Це моя третя робота) Дякую.

 18. Добрий день! 6 лютого я відправила свій урок – Конспект уроку з української мови для 5 класу на тему: “Другорядні члени речення. Означення”. На електронну адресу прийшло повідомлення про те, що він розміщений. Проплатила того ж вечора, копію квитанції надіслала, але чомусь у каталозі сертифікатів немає мого сертифікату. Буду вдячна за відповідь.

 19. Доброго вечора! 7 лютого надіслала Вам конспект інтегрованого уроку зарубіжної літератури для 8 класу на тему “Заглиблення в людську психологію, поетизація людини та краси її почуттів, оспівування кохання та дружби в сонетах В. Шекспіра” разом з додатками та двома презентаціями до уроку. Повідомте, будь ласка, чи ви отримали його і чи буде опублікований матеріал, чи – ні? Дякую.

 20. Доброго вечора! 8 лютого я надіслала вам конспект уроку на тему ” Внутрішня і зовнішня політика Володимира Великого. Запровадження християнства”, цього ж числа я надіслала вам квитанцію про оплату. Повідомте будь ласка, чи отримали ви матеріали???Дякую!!

 21. Добрий день. Якщо можливо, підкажіть, будь ласка, чи проплачені мої 2 публікації. По черзі проплатила 08.02.2017, отримала 2 повідомлення про успішний платіж, але згодом надійшло повідомлення про невдалий платіж однієї з публікацій. Хочу дізнатися, яка саме публікація не проплачена? Дякую.

 22. Доброго дня! 7 лютого надіслала Вам конспект інтегрованого уроку зарубіжної літератури для 8 класу на тему “Заглиблення в людську психологію, поетизація людини та краси її почуттів, оспівування кохання та дружби в сонетах В. Шекспіра” разом з додатками та двома презентаціями до уроку. Повідомте, будь ласка, чи отримали матеріал?

 23. Доброго дня! Вам були надіслані 2 роботи на імя Мудрак Н.В. Також була зроблена пропалата за ці роботи. Хотілося би дізнатись їх статус.

 24. Дякую вам за пояснення. Якщо можливо напишіть мені, будь ласка, де і як можна оплачувати публікацію?

 25. Доброго дня! Я надіслала вам свій матеріал Година спілкування “Права та обов*язки дитини” 23 січня. Заплатили 29 гривень, щоб отримати сертифікат. Оплата була здійснена через Приват 24 карточка на ім*я Христов М.С., бо я незареєстрована на цьому сайті. Сертифікат я не отримала, хоча матеріал на сайті був вже 24 січня. В чому проблема! Я хочу ще відсилати свої урокиі і отримувати сертифікати.

  1. Доброго дня! Так все правильно. Сертифікат не виготовлявся, бо за вашим ім’ям чи адресою поштової скриньки оплата відсутня. А на Максим Христов відсутня робота на сайті. Під час оплати обов язково потрібно вказувати виключно імя автора публікації, незалежно від того хто проводить оплату. Про це особливо наголошено на сторінці оплати: https://urok-ua.com/pay/

   Вашу заявку відправлено на оформлення сертифіката. найближчий випуск сертифікатів 04.02.2017

 26. Добрий вечір. Двічі (28.01 і 31.01) надсилала матеріал “Організація парної та групової роботи на уроках англійської мови у початковій школі.” Повідомте, будь-ласка, чи Ви його отримали? Дякую.

 27. Доброго дня ! 29.01.2017 надіслала презентацію з української літератури 8 клас , інформацію про публікацію цього матеріалу я не отримала.Чи буде опубліковано мій матеріал? Дякую.

 28. Доброго дня! вчора відправляла вам матеріал, інформацію про публікацію та оплату не отримувала

 29. Добрий вечір. Сьгодні відіслала урок. Змініть будь ласка тему уроку на урок читання Робота з дитячою книгою.” Ти-друг, ти- подруга.Розкриття теми “дружба” у художніх творах.

 30. Добрий вечір. Сьогодні відправила вам урок.Змініть будь ласка назву на Конспекті уроку читання .Робота з дитячою книжкою.Тема “Ти-друг,ти- подруга.Розкриття теми “дружба” у художніх творах”.

  1. Добрий вечір. Так. Є дві оплати. Оплати будуть зараховані за такі матеріали:
   1.«Навчально-дидактичне забезпечення до вивчення творів із зарубіжної літератури. 5 клас»
   2.«Виховання національної свідомості і громадської гідності на уроках і в позакласний час»

 31. Доброго дня ! 28.01.2017 надіслала розробку уроку “Інтерактивно-інтегрований урок з геометрії та географії” , інформацію про публікацію цього матеріалу я не отримала. Проше відповісти. Дякую.

 32. Доброго вечора! Матеріал: урок-суд на тему “Розв`язування тригонометричних рівнянь” надруковано https://urok-ua.com/konspekt-roku-z-algebri-i-pochatkiv-analizu-z-temi-rozvyazuvannya-trigonometrichnih-rivnyann/, але не отримала рахунок для оплати коштів за публікацію, сертифікат. Дякую.

 33. Добрий день! Мною не отримано рахунок для оплати коштів за публікацію! Публікація 30.01.2017 року об 11.00 год.

 34. Доброго вечора! 27.01.2017 відправила матеріал “Презентація досвіду вчителя хімії та біології Ободзинської І.С.”. Хотілось би дізнатися чи отримували ви матеріал та коли буде вислано рахунок для сплати сертифікату?

   1. Доброго вечора! Оплату зробила через Приват24 01.02.2017 18.07 Ободзинська Інна Сергіївна. Коли буде сертифікат?

    1. Хотілось би дізнатися статус мого матеріалу. Проплата була здійснена, ні публікації ,ні сертифікату. Чому так?

  1. Доброго дня, сертифікат виготовляється лише тим від кого надходить повідомлення про оплату. На даний момент повідомлення про оплату на ПІБ “Плахута Алла Петрівна” відсутнє.
   Будь ласка повідомте про оплату через форму (внизу) тут: https://urok-ua.com/pay/

 35. У мене така ж проблема. Матеріал надіслала 26 01. Оплата 27. Матеріалу не бачу. Про сертифікат новин ніяких.

 36. Добрий день. 24. 01 я надіслала конспект уроку, 25. 01 оплатила через Приват24. Коли буде сертифікат? Чи буду я повідомлена? Опублікованого уроку не знайшла

 37. Доброго дня! Мого сертифікату, на жаль, у списку не знайшла! 29 грн перерахувала на тижні!

 38. Доброго дня, шановні адміністратори сайту! 23 січня ще раз відправила Вам розробку мандрівки екологічною стежиною “Ліс – природне багатство”. Хочу дізнатись, чи надійшла розробка цього разу?

 39. Доброго вечора! Вчора перерахувала з картки Приватбанку 29 грн. Як отримати сертифікат?

 40. Здрастуйте! Щойно відправила свої доробки окремими файлами, як Ви порадили. Будь ласка, по можливості, якнайшвидше пришліть реквізити для оплати на сертифікати. Дякую!

 41. Добрий вечір! Сьогодні проплатила надрукований минулого тижня матеріалі вислала Вам фото квитанції . Можна дізнатись, чи надійшло Вам повідомлення?

 42. Доброго вечора! Сьогоднi було опублiковано мою роботу. Я оплатила через приват24. Менi повиненне прийти повiдомлення про успiшнiсть оплати?

  1. Доброго вечора! Якщо ви оплачувати з допомогою системи вказаної на сайті, то так, квитанція про оплату вам і повідомлення про оплату нам приходить автоматично.
   Якщо ви просто переказали кошти на рахунок в приват24, то ні вони таких повідомлень не висилають.

   1. Дякую за вiдповiдь! Так, я просто переказала грошi на рахунок. То тодi все нормально?

 43. Доброго дня, шановні адміністратори сайту! Чекаю рахунок для оплати на E-mail, мій матеріал вже опублікований.

 44. Доброго вечора, скажіть ,будь ласка, я беру участь у конкурсі ” Вчитель-експерт”, робила коментар на сайті UROK-UA.com, а потім побачила інший -SUPER
  UROK-UA.com То де писати коментарі? І які зараховуються? Дякую.

 45. Добрий день! Дякую за публікацію . Досі не отримала реквізитів про оплату сертифікатів на електронну пошту. Повідомте, будь ласка, що не так?

  1. Добрий день! Бачу що ваші обидва матеріали опубліковано як один. https://super.urok-ua.com/konspekt-uroku-z-obraz-mistetstva-1-klas-zimova-tisha-rodinne-svyato-proekt-bereg-lyubovi-i-dobra-1-4-kl/
   Будь ласка, пришліть їх окремими заявками для публікації якщо потрібно два сертифікати.

 46. Добрий день! 16 січня відправила Вам розробку мандрівки екологічною стежиною “Ліс – природне багатство”. Чи можу я дізнатись про результат, буде матеріал опублікований чи ні? Можливо, розробка не надійшла?

 47. Дякую. У понеділок проплачу і обов’язково повідомлю.

 48. Доброї ночі! 22 січня був опублікований мій матеріал – конспект уроку з геометрії для 11 класу на тему “Бічна поверхня конусу”, як можна одержати рахунок для сплати сертифікату переказом Поштою?

 49. Добрий день! 15 січня відправила вам матеріал – конспект уроку за поемою Т.Шевченка “Гамалія” у 8 класі. Чи можу дізнатися про результат? Щось пішло не так?

  1. Добрий день! Матеріал опубліковано тут:
   https://super.urok-ua.com/konspekt-uroku-za-temoyu-taras-shevchenko-gamaliya-skorocheno/

   На жаль, повідомити вас не вдалося. Не відправляються листи на вашу поштову скриньку.
   Оплатити публікацію можна тут: https://super.urok-ua.com/pay/

   1. Моя поштова скринька вказана ще раз у коментарях. Знову не відправляється? Як же отримати сертифікат? Я готова проплатити.

 50. Добрий день!19 січня відправив Вам сценарій новорічної вистави. Чи можу я дізнатись про результат, буде вона опублікована чи ні?

 51. Доброго дня, Пані Ліліє! Проплату здійснили. Чи могли би Ви підтвердити? Дякуємо

 52. Доброго вечора, пані Ліліє. Я надіслала Вам повідомлення з електронною версією платіжного доручення. Чи отримали Ви його, бо на e-mail мені чомусь надійшло повідомлення від WayForPay про неуспішний платіж? У чому справа, поясніть, будь ласка? Чи буде надруковано мою розробку уроку за творчістю Ж.Верна?

  1. Доброго вечора. Все в порядку. Матеріали опубліковано, а заявки відправлено на оформлення сертифікатів. Повідомлення про неуспішний платіж приходило бо непевно якісь зі спроб провести оплату були невдалими.

 53. Добрий день! Відправила конспект уроку та родинне свято 13 січня. Чи можу я сподіватися, що їх опублікують? Будь ласка, дайте відповідь.

 54. Доброго вечора! Відправляла матеріал у суботу (14.01.2017). Жодної відповіді до сьогодні не отримала, ні реквізитів для оплати, ні відповіді через форму зв’язку. Прошу надати хоч якусь інформацію.

  1. Доброго вечора! будь які заявки за вашою поштовою скринькою відсутні. Можливо розмір файлів які ви надсилали більший допустимого. Такі заявки не доходять.
   Можливо ви вказували іншу поштову скриньку коли надсилали матеріал.

 55. Доброго дня, підкажіть будь-ласка. Відправляла матеріал в четвер. Якщо матеріал не було надруковано, то чи вертаються сплачені 29 грн? Дякую

   1. Дякую за відповідь. Я відразу не знайшла. Коли можна очікувати тоді на сертифікат?

 56. Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, що означає “матеріал не завершено”. Що робити, щоб виправити ситуацію?

 57. Добрий вечір, пані Ліліє! Вчора прийшло повідомлення про оплату сертифіката, сьогодні повідомили про неуспішний платіж. Як це розуміти?

 58. Добрий вечір! У мене до вас є питання. Чи кожна робота, надіслана до вас, буде опублікована? Чи, можливо, є якісь обмеження?

 59. Допомо;іть будь-ласка знайти копію невикладеної роботи. Вона була російською мовою, тому її не було викладено. Але вона мені вкрай важлива, бо інформація на моєму компьютері була знищена.Сподіваюсь, що могла лишитись копія на вашій пошті. Назва роботи : ” Организация работы над обогащением лексики младших школьников, расширение словарного запаса.” Дякую за розуміння

 60. Добрий вечір! Підкажіть, будь ласка, як отримати сертифікат якщо матеріал надрукований?

 61. Сегодня оплата прошла через Приват 24. Платежное поручение № P24A551013820804184. пришел чек и подтверждение об оплате, а через два часа пришло письмо о том, что не оплачено. Что случилось?

 62. Добрий вечір! Сьогодні проплатила надрукований матеріал. Підкажіть як дізнатися чи надійшли кошти?

 63. Добрих Вам, Вашим близьким та рідним свят! Дякую за публікацію уроку, тільки-но відправила оплату по картці. Ви можете сказати – оплата надійшла чи ні. Вибачте.Хвилююсь.

 64. Я додала матеріал на сайті SUPER.UROK-UA.com та сплатила 29 грв. . Підскажіть, будь ласка, чи отримаю я сертифікат, і як його знайти?

  1. Добрий день! Все правильно. Річ у тім, що сертифікати виготовляються та розміщуються лише раз на тиждень – кожної суботи. Просто трішки зачекайте. Ваші заявки вже відправлено на оформлення сертифікатів. Коли сертифікати будуть розміщені, ви отримаєте відповідне повідомлення.

  1. Дякую, Вас теж з Новим роком. Сертифікати виготовляються кожної суботи, всім від кого надходить оплата. Якщо повідомлення про оплату не надходить – сертифікат не робиться.
   Можливо, ви вказали інше прізвище під час оплати, достатньо навіть написати прізвище на російській і ми не зможемо зв’язати оплату з заявкою. Причин може бути багато. Потрібно більше інформації від вас.
   Деталі тут: https://urok-ua.com/pay/

 65. Добрий вечір ! З Новим роком ! Оплатила за 2 сертифікати через Приват24. Чи надійшли Вам кошти? Бо мені квітанція на e-mail не прийшла.

   1. Добрий вечір. У контактному центрі відповіли, що перевод був успішний і кошти поступили Вам на рахунок. Перевод був 29.12.2016 року в 21.24 і 21.25. Не могли б Ви подивитися ще раз. Буду вдячна. Дякую.

    1. А, то ж ви переказали кошти напряму через приват24, а я думала що ви скористались системою оплати яка вказана на сайті. Приват24 не надсилає нам повідомлень про оплату, їх потрібно надсилати самому через форму на цій сторінці (внизу) https://urok-ua.com/pay/
     Квитанція про оплату (вам) і повідомлення про оплату (нам) надходить автоматично, лише якщо ви використовуєте систему оплати яка вказана на сайті.

     1. Вибачте за незручності. Я весь час була в лікарні з дитиною. Ще раз, вибачте.

 66. Доброго вечора, Ліліє Іванівно! Публікацію оплатила через Приват24 ще 18 грудня. Коли можна отримати сертифікат? Дякую за відповідь.

 67. Добрий вечір, Ліліє Іванівно! Я ще не отримала сертифікат за публікацію 18 грудня! Копію про оплату я відправляла декілька раз! Дякую за відповідь!!!

 68. Добрий дня, Ліліє Іванівно! Оплатила публікацію 26 грудня через Приват24. Чи отримали ви оплату і коли можна отримати сертифікат? Дякую.

 69. Доброго вечора. Чи отримали ви оплату? Де завантажити сертифікат?

   1. Добрий вечір, Ліліє Іванівно! Я ще не отримала сертифікат за публікацію 18 грудня! Копію про оплату я відправляла декілька раз!

 70. Добрий вечір, Ліліє Іванівно! Оплатила публікацію 25 грудня через Приват24. Того ж дня відправила фото чека. Чи отримали ви оплату і коли можна отримати сертифікат? Дякую.

 71. Доброго вечора, Ліліє Іванівно! Оплатила публікацію 18 грудня через Приват24. Чи отримали ви оплату і коли можна отримати сертифікат? Дякую.

 72. Доброго вечора, Ліліє Іванівно! 22 грудня відправила третю публікацію – урок української мови для 4 класу, який опублікований на Вашому сайті 23.12., але помилково прикріпила не ті файли із конспектом уроку, презентацією, анотацією до уроку. Підкажіть, будь ласка, як виправити помилку? Чи можна відправити матеріал повторно. Прошу вибачення за свою неуважність.

 73. Доброго вечора, Лілія Іванівна! Отримала повідомлення, дуже дякую за сертифікат.

 74. Допоможіть, будь ласка, знайти сертифікат за урок природознавства 4 клас, автор Шульга О.Б.

 75. Вважаю, що урок стане у пригоді молодим педагогам, які викладають математику в 4 класі за підручником С.О. Скворцової.

 76. Шановна Лілія Іванівно, повідомте, будь ласка, чи отримали Ви оплату за мою роботу, що була опублікована на вашому сайті, оплата виконана через картку Приват банку. Дякую

 77. Доброго вечора, Ліліє Іванівно! Скажіть, будь ласка, як я дізнаюсь, що матеріал Ви отримали? Вже півгодини як відправила, а чи отримали Ви не знаю.

 78. Доброго вечора. Ліліє Іванівно, скажіть, будь ласка, сертифікат, який виготовляється, потім надсилаєте поштою чи треба самому його скачати і видрукувати?

  1. Доброго вечора. Треба самому його скачати і видрукувати.
   Ми видаємо біля 100 сертифікатів на тиждень, тому навіть для виготовлення цих електронних версій сертифікатів йде цілий день, а якщо щей займатись розсилкою поштою, на це напевно знадобиться ще 2 дні. Тобто потрібна окрема людина щоб цим займалась з відповідною оплатою праці. Тому, на жаль, найближчим часом такі зручності не плануються.

 79. Шановна Лілія Іванівно, повідомте, будь ласка, чи отримали Ви оплату за мою третю роботу, що була опублікована на вашому сайті, оплата виконана через картку Приват банку. Дякую

 80. Доброго дня, я б хотіла проконсультуватись, мою роботу було опубліковано на сайті “Урок”в тематичній публікації”Розробки уроків” (урок тр навч для 3 кл “Рельєф. На морському дні!) , але його надавала вам під моїм ім’ям завуч з наукової роботи. Сьогодні я надала ще одну роботу для публікації, це вже друга, ала в чому саме питання… у мене вигляд сертифікату зовсім відрізняється від вашого першого зразка, можливо я десь помилилась? він не кольоровий і має альбомний варіант

 81. У Вас дуже чудовий сайт – яскравий та зручний, в тому числі й для отримання сертифіката за розробку. Переглянувши ще декілька сайтів, можна з впевненістю сказати, що ваш сайт найкращий.

  1. Теж думаю що він найкращий, але ще є багато над чим працювати і що покращувати. Просто на все часу не вистачає. Але хто знає цей сайт не перший рік, той знає скільки тут разів все мінялось і перероблялось. Зміни будуть продовжуватись і надалі.
   Але все одно всім неможливо догодити, і не пояснити чому зроблено так а не інакше.

   Дякую за оцінку.

 82. Доброго вечора, Лілія Іванівно. Я чомусь не можу віднайти ні свою публікацію, ні сертифікат. Хоча публікація була, але тепер не знаходжу. Оплату відіслала 17.12. і двічі уже відправила підтвердження про неї.

  1. Доброго вечора, матеріал опубліковано тут:
   https://super.urok-ua.com/skladannya-y-obchislennya-znachen-viraziv-shho-mistyat-dodavannya-za-malyunkami/
   Сертифікат поки не виготовлявся, оскільки сертифікати виготовляються тим хто встиг провести оплату до суботи, а 17 число це якраз субота. Тобто ваш сертифікат буде розміщено вже наступної суботи.

 83. Доброго вечора, Лілія Іванівна! Ви опублікували мою роботу”Презентація досвіду роботи вчителя біології” (Конуріна Галина Іванівна, 25.04.2015), чи можу я отримати сертифікат? Якщо так, то потрібно виправити категорію на вищу і як мені замовити?

 84. Я думаю, що коли буде опублікований урок, він стане корисним для вчителів початкового навчання. Вони зможуть використати даний матеріал на своєму уроці.

 85. Допоможіть, будь ласка, знайти сертифікат за урок-проект “Щоб здоров’я добре мати, слід про нього змалку дбати” (автор Плюта В. І.)

 86. Добрий вечір,Ліліє Іванівно, щодо сертифікату. Я неуважно підписала роботу , моє прізвище Ніколаєва, через є, а школа Переможненська. Вибачте за клопіт! Дякую)

 87. Ліліє Іванівно, звертаюсь з приводу сертифікату. Мені не надіслали сертифікат за виховний захід “Зварювання – це мистецтво”. Оплата була, але помилку допустили, надіславши мені за інший захід. Допоможіть.

 88. Доброго дня!
  Прошу видалити коментарі з публікації Гринишин Роман Романович 10 клас Алгебра “Співвідношення між тригонометричними функціями одного аргументу” —-там є два коментарі

 89. Прошу знову вибачення, проблеми із зором, знову знайшла помилку у назві своєї роботи Реферат на тему “Організація контролю за станом виховної роботи у навчальному закладі”, призначена для заступників директорів шкіл з НВР та виховної роботи”. Чи можна виправити помилку в 2 слові “виховної”? Дякую!

 90. Поспішала, коли відправляла роботу “Завдання для шкільної олімпіади з російської мови, 8 клас”. Лише тепер помітила ще й другу помилку в анотації в слові “російської. Чи можна виправити? Дякую

 91. Чи можна виправити помилку в слові “Олімпіади” в роботі “Завдання для шкільної олімпіади з російської мови, 8 клас”? Дякую за відповідь

 92. Поясніть, будь ласка, що вказати у графах “Отримувач” та “Призначення платежу”, “Код (ЕГРПОУ)” та “Банк отримувач”, якщо я буду здійснювати оплату через Приватбанк чи Ощадбанк. Наперед вдячна за відповідь!

 93. отправила две публикации, но указала что одна. Как исправить ошибку?

 94. Доброго ранку. Шановна Лілія Іванівна, я вчора відправила Вам на публікацію три роботи, але при відправленні Бесіди “Як ангелята помирили хлопчиків і дівчаток” вказала невірно публікацію. (Написала 1 публікація, а потрібно 2 публікація). Чи можливо це виправити? Дякую.

 95. Доброго дня!
  Як можна видалити коментарі з публікації Гринишин Роман Романович 10 клас Алгебра “Співвідношення між тригонометричними функціями одного аргументу” бо помилково мною було введено з іншого профіля

 96. Шановна Ліліє, на головній сторінці біля моєї фотографії не моє прізвище, ім’я, по батькові. Хоча урок підписаний моїм ім’ям. Можна виправити цю помилку?

 97. Шановна пані Ліліє, чи отримали Ви моє повідомлення про оплату?

  1. Доброго дня! Так. Але якщо ви проводите оплату за допомогою способів вказаних на сайті то додатково повідомляти про оплату не потрібно, це зайве. Вам приходить квитанція, а нам повідомлення про оплату автоматично.

  1. Доброго дня. Повідомлення про оплату за вашим ПІБ чи E-mail відсутнє. Можливо ви вказали інше прізвище під час оплати, можливо на російській мові. Інколи достатньо просто допустити помилку і ми не можемо зв’язати вашу оплату з вашою заявкою. Тому сертифікат не виготовлявся. Повідомте про оплату через форму внизу тут: https://urok-ua.com/pay/

 98. Публікація для мене особисто-корисна. Попробую поділитись деякими матеріалами,може вдастя.

 99. Добрый вечер, повторно прошу вас прислать сертификат за вторую публикацию “Розв*язування задач на використання закону Ома”, за третью я получила. Копию банковского чека отослала неделю назад. С уважением, Казбан ТЕтяна Леонорівна.

  1. Повідомлення про оплату – копія чека відсутня в нашій базі.
   Вірніше, одне повідомлення є – відповідно оформлено один сертифікат.

   Можливо ви допустили помилку в прізвищі коли надсилали чек. Пришліть його ще раз.

   1. Добрый вечер, отправила повторно фото квитанции, буду ждать сертификат за вторую публикацию “Розв*язування задач на використання закону Ома”, С уважением, Казбан Тетяна Леонорівна.

 100. Вибачте, не можу знайти свій сертифікат. Оплату здійснила 28.11.16

 101. Здрастуйте! Не можу прикріпити фото. Допоможіть, будь ласка.

 102. Добрий вечір! Пані Ліліє, скажіть як зрозуміти колір сертифіката визначається, якщо 3 публікації підряд чи кожна окремо на сайті? На основному в мене 3 публікації і всі червоні

 103. Доброго дня. Дуже хвилююсь, відправляю даний матеріал втретє,Прошу вас пояснити, чому я не отримала ніяких повідомлень.

 104. Доброго дня! У своїй публікації знайшла механічну помилку у слові ‘вчитель’, дуже хотілось би виправити! Скажіть будь ласка, яким чином це можна зробити? Заздалегідь Вам вдячна!

 105. У моїй публікації знайшла помилку : у слові “гостинець” дві букви “Н”. Чи можна виправити?

 106. оплатила всі публікації (сценарій випусного вечора,ерудит – шоу музика сценарій і презентація, сценарій виступу екологічної агітбригади “Екологічний бумеранг”, Збережемо водні ресурси”, і виступу агітбригади ДЮП “Скажен дружно “Ні”, всім пожежам на Землі” (6 – 114 грн.)

 107. Добрий вечір, шановна Ліліє Іванівно! У моїй анотації до опублікованого уроку з української мови “Складні випадки правопису службових частин мови” є помилка в слові “Ажурна” (написано “Ажірна”). Чи можна це слово виправити? Дякую.

 108. Доброго ранку, Ліліє Іванівно! Підкажіть,будь ласка, може не там шукаю?!! Я подала для публікації два конснекта уроків, три презентації та сценарій математичної казки, а знайшла публікацію лише казки. Цитую: ” Рахунок для оплати, буде надіслано вам на E-mail, після публікації матеріалу”.Після отримання повідомлення про рахунок, я здійснила проплату своєчасно. Дякую за співпрацю.

 109. Доброго вечора! Я не можу відшукати свій сертифікат. Я його оплатила. І матеріал свій теж не можу знайти, хоча він був опублікований.

 110. Добридень, я проплатила сертифікат,матеріал опублікован,але на жаль,не бачу сертифікат

 111. Добридень, я проплатила 2 сертифіката,матеріал опублікован,але на жаль,не бачу сертифікат.

 112. Чи можна змінити фото у профілі? Я перерахував 5 грн на зміну помилок в сертифікаті? Цей матеріал має бути у розділі Алгебра————- Конспект уроку з алгебри для 10 класу “Співвідношення між тригонометричними функціями одного аргументу” ——має бути

 113. Добрый вечер! Моя фамилия Переходова Е.И. Я вчера выслала Вам материал Майстер -клас “Розвиток пізнавального інтересу учнів до історії та формування пропедевтичних знань та умінь п’ятикласників” ( на прикладі уроку “Допоміжні історичні науки ” 5 клас )– презентация и текст мастер-класса. Будет ли он опубликован? Если да, то когда ?

 114. Доброго дня. Я надсилала конспект заняття гуртка “Виготовлення сувенірів” на тему: “Подарунок другові.” Хотіла б отримати сертифікат, та нажаль мені не прийшов лист з підтвердження з номером рахунку, який потрібно оплатити.

 115. Доброго дня. Я надсилала Урок позакласного читання на тему: “Книга – вікно у світ.” Хотіла б отримати сертифікат, та нажаль мені не прийшов лист підтвердження з номером рахунку, який потрібно оплатити. Можливо є якась проблема щодо моєї роботи?

  1. Доброго дня. На жаль не вдалось надіслати повідомлення про оплату на вашу пошту. В будь якому разі ви можете перейти на сторінку: https://urok-ua.com/payment/
   та провести оплату. Сертифікат виготовляється всім від кого надійшла оплата.
   Проте звертаю увагу, що повідомлення про розміщення сертифіката, також скоріше за все не можливо буде надіслати.

 116. Доброго дня. Я надсилала матеріал про інтегроване виховне заняття, розроблений за участю ще одного педагога. Хотіла б отримати сертифікат, та нажаль мені не прийшов лист підтвердження з номером рахунку, який потрібно оплатити. Можливо є якась проблема щодо моєї роботи?

  1. Доброго дня. Щойно надіслала рахунок ще раз. Можливо рахунок потрапив в папку спам. Перевірте будь ласка. В будь якому разі ви можете перейти на сторінку: https://urok-ua.com/payment/
   та провести оплату. Сертифікат виготовляється всім від кого надійшла оплата.

   1. Щойно зробили оплату. Але гроші перераховували з карточки від колеги – Гнатів Наталія Юріївна. Чи прийшла оплата? І як ви будете вказувати прізвища авторів в сертифікаті: це буде вказано два прізвища в одному сертифікаті ? Чи при додатковій оплаті можна зробити два сертифікати на кожного вчителя окремо?

 117. Доброг дня. А якщо матеріал розробляло двоє вчителів ( інтегроване заняття), в сертифікаті буде вказано два прізвища?

 118. Добрий вечір,проплатила кошти 21.11.2016 з ранку але не зробила квитанцію,Кошти дішли до вас? Від Сотник Олесі Станіславовни

 119. Добрий вечір. 17.11.2016 я переказала кошти за сертифікат, але не можу його віднайти на сторінці сайту. Коли я могла б його отримати?

 120. Доброго дня! Ви писали мені “Напевно ви пропустили публікацію, оскільки відсутнє фото.!!!!” А як вставити фото у публікацію? Чи можна ще змінити? А коли буде доступний сертифікат про публікацію?

 121. Доброго дня! Я Гринишин Роман Романович 18.11.2016 проплатив гроші за публікацію матеріалу, але матеріал не опубліковано. Тема “Співвідношення між тригонометричними функціями одного аргументу”

 122. Добрий день,скажіть як я дізнаюся, що мою роботу відхилил чи прийняли? І коли потрібно оплатити сертифікат? якщо я вже заплатила а моя публікація була відхиена?

  1. В більшості випадків, про те, що робота відхилена вам приходить повідомлення з указанням причини відхилення.

   Повідомлення про оплату приходить одразу після публікації матеріалу, або через деякий час.

   Якщо ви оплачували з картки, то є можливість зробити повернення коштів автоматично. Якщо оплачували через Приват24, або іншим способом. То потрібно повідомити номер рахунку куди зробити повернення. Повідомити номер рахунку можна через форму тут: https://urok-ua.com/feedback/

 123. Доброго дня в п’ятницю проплатила за сертифікат ! вчора весь день чекала нічого не прийшло! ви отримали мою проплату?

   1. Підтвердження оплати отримали? Сертифікат коли буде?

 124. Ви отримали моє повідомлення про оплату?Тому що я не бачу відповіді…

 125. Повідомила, сподіваюсь Ви отримали.За дві наступні публікації оплачу завтра.

 126. Напишіть , будь – ласка , добавила матеріал,коли і куди оплатити за сертифікат сертифікат. Дякую за допомогу!!

 127. Сьогодні оплатила за публікацію сценарію через термінал №14112016102825 в 10.28.25

 128. Добрий вечір! Проплатила публікацію “Галицько-Волинська держава” 11.11. ввечері, але сертифікат не отримала. Скажіть чи пізно була проведена операція оплати WFP-97133-582610bfeef20 і сертифікат буде на наступну суботу чи їнші труднощі?

 129. Сьогодні здійснила оплату за дві публікації:
  1) Урок подорож англійської мови для 2 класу на тему “Human”
  2) Конспект уроку літературного читання для 2 класу на тему: “Коли щось робиш, думай і про наслідки. Болгарська народна казка “Виноградар і змія”
  Чи отримали ви ці дані?

 130. Шановна Ліліє Іванівно! Виправте, будь ласка, назву моєї публікації, щоб вона звучала так: Конспект уроку з української мови для 7 класу “Не з дієприкметниками”

 131. Сьогодні мною було оплачено власну публкацію – урок з української мови “Не з дієприкметниками” та 2 публікації Дробуш Тетяни Яківни:
  1. Презентація до уроку “Я у світі” 3 клас на тему “Україна – незалежна демократична держава”
  2. Конспект уроку з української мови для 1 класу “Написання великої букви Х”

 132. Шановний адміністратор! Я проплатила за роботи Мулярової Н.В. карткою Усач Т.Г.. і там де ПІБ вказувала власника картки, а не прізвище вчителя, чиї роботи надіслані. Це напевне проблема? Я проплатила 2 публікації.

 133. Пані Ліліє, при відправці своєї роботи – конспект уроку з української мови для 1 класу “Написання великої букви Х”, я помилилася і замість 2 публікації вказала 1. Замініть, будь ласка. Дякую.

 134. добре, а що робити з тими матеріалами?Їх повторно надіслати по одному?

 135. Шановний адміністратор! При оплаті вартості публікації матеріалу (19грн) на сторінці оплати, там де вказується ПІБ власника – мається на увазі ПІБ власника картки або моє? Тому що я здійснювала оплату через картку сина і вказала його ПІБ. Через це можуть виникнути проблеми?

  1. В полі “ПІБ власника” потрібно вказувати саме прізвище автора публікації. Незалежно від того хто власник картки. Тому, що спочатку перевіряється інформація від кого надійшла оплата – далі шукається матеріал від цієї людини, а потім виготовляється сертифікат. Відповідно, якщо вказане ім’я сина то публікація не буде знайдена. А відповідно невідомо кому саме виготовляти сертифікат.
   Але не хвилюйтесь, вашу заявку я вже подала на виготовлення сертифікату.

 136. Шановний адміністратор, прошу вибачення, прочитала дальше коментарі і знайшла дані р/р, тому найближчим часом проведу оплату за публікацію,але я ще посилала матеріали а вони не надруковані. Мені за них теж оплачувати чи чекати публікації, якщо вона буде?

  1. На жаль на вашу поштову скриньку повідомлення про оплату чомусь не відправляються. Таке чомусь буває раз на 50 випадків. Проводьте оплату тут: https://urok-ua.com/payment/
   лише за ті публікації які ви точно знаєте що вони опубліковані. Тому що від вас є багато різних заявок і в кожній по кілька матеріалів. Я не знаю які з них публікувались а які ні. Там потрібно розбиратись. Прохання не надсилати по кілька матеріалів в одній заявці. Оскільки потім важко розібратись в ситуації і тому такі заявки в більшості випадків не публікуються.

 137. Ліліє Іванівно, 16 жовтня я провела оплату WFP-97133-5803c42bd7094 за публікацію – конспекту уроку з укр. мови. Скажіть, будь ласка, як отримати сетитфікат за публікацію. Дякую

  1. На жаль, не могли знайти ваш матеріал, оскільки бачу що ви провели оплату 16 жовтня, а матеріал надіслали лише 22. Тобто виходить що ви оплатили наперед. Заявку вже позначено відповідним чином. Сертифікат буде розміщено в каталозі в суботу.

 138. публікація надруковвана а куди , на який рахунок платити не знаю, не написали р/р

 139. 09.11 провела оплату за публікацію розгорнутого плану – конспекту уроку з фізики. оплата WFP-97133-5823585d78a07. Дякую. Сподіваюся на отримання сертифікату. Дуже сподобався Ваш сайт, знайшла багато цікавого матеріалу. Корисний для отримання інформації та (чого лукавити!?) отримання сертифікату. Адже всі розуміють, що вчителям потрібно публикуватися, показувати свою роботу в цьому напрямку для підтвердження своєї кваліфікації та підвищення.

 140. Ліліє Іванівно! У моїх двох зошитах за творчістю Марка Вовчка та О.Довженка на перших декількох сторінках текст ,мабуть, при переносенні, злився в одне слово.Якщо є можливість ,то розведіть ці слова.Заздалегідь, дякую Вам.Ще раз вибачте.З великою повагою.

 141. Доброго дня! Мій матеріал опубліковано в категорії зарубіжна література, підкажіть , будь-ласка, як отримати сетитфікат за публікацію.

 142. Доброго вечора. Розмістила 3 роботи колеги на Вашому сайті. Буду проводити оплату для неї зі своєї картки на Вашу. Чи можливо це і як уникнути плутанини при публікації сертифікату? Дякую

   1. Доброго дня. Дякую за пояснення. Всі три сертифікати оплачені

    Оплата Вашого рахунку/замовлення WFP-97133-581f32427a4c2
    Оплата Вашого рахунку/замовлення WFP-97133-581f3115a80fa
    Оплата Вашого рахунку/замовлення WFP-97133-581f2ec21dfb3

    Автор публікацій: Горохова Наталія Миколаївна. Дуже Вам вдячні за Ваші зусилля для нас.

 143. Вважаю, що неправильно написано “Вартість публікації матеріалу 19 грн.”, якщо йдеться про замовлення Сертифіката. Завжди публікації були безкоштовними, ще й за них можна було отримати гонорар, а тут… Якщо людина виставляє свою працю на Ваш сайт – вона повинна ще й заплатити за це? Людина платить за отримання Сертифікату, а не за друк своєї праці. Рекомендую зробити поправку “За отримання сертифіката – 19 грн”, або “Вартість сертифікату 19 грн”, але не вартість “публікації”

  1. Ні, все написано вірно. Тому що матеріали не публікуються самі собою. Це напевно хтось робить. Чи не так? І робить доволі якісно. Наприклад ви готові робити це безкоштовно? Якщо так. То давайте. Ми дамо вам таку можливість. Ви будете публікувати по двадцять статей кожного дня безкоштовно. Тоді ми зробимо вартість публікації 0 гривень.
   І будемо брати кошти лише за авторитет сайта, оскільки наш сайт є №1 в Україні у співвідношенні кількість переглядів/кількість публікацій.
   А сертифікат безкоштовний, тому що видається лише в цифровому вигляді. І на його виготовлення йде не так багато часу як на публікацію.
   А стосовно гонорару. То напишіть матеріал який прочитають не тисячі, а сотні тисяч або навіть мільйони і ми заплатимо вам гонорар без проблем. Або напишіть матеріал за який люди будуть готові платити, щоб його прочитати.

   1. Лілія, а яким, з Вашого боку, повинен бути матеріал, щоб ви нам заплатили гонорар? Чи можете дати замовлення на такий матеріал? 🙂

    1. Так, замовлення можу дати, але не зараз. Бо зараз і так не вистачає часу опублікувати ті матеріали що вже надходять. Можу дати замовлення з травня місяця наступного року. Якщо вам так підходить, то напишіть мені https://urok-ua.com/feedback/

 144. Добрий день, Ліліє Іванівно. Мій конспект було опубліковано 22.10.,але квитанції на оплату сертифіката не отримала, тому не провела оплати.Чи можу я отримати рахунок для оплати, щоб отримати сертифікат.

  1. Доброго дня. Бачу у вас два матеріали. Другий оплачено. На перший чомусь не можливо надіслати повідомлення про оплату. Тому просто переходьте на сторінку оплати https://urok-ua.com/payment/
   та спокійно проводьте оплату. Немає значення чи вам приходив рахунок чи ні. Сертифікат виготовляється усім від кого надійшла оплата та якщо в базі є матеріал від цієї людини.

  2. Ліліє Іванівно! Сьогодні я переказала 38 грн. за два сертрифікати на ваш рахунок одним платежем.
   Чи вірно я зробила? Чи зможу отримати сертифікати за свої публікації?

 145. Доброго вечора, розкажіть, будь ласка, сертифікат розміщується на сайті чи надсилається поштою?

 146. Ліліє Іванівно! Чи я чогось не розумію, чи якась хитрість на сайті, бо вже більше місяця написано: зараз читають ( а там одне і те ж написано , ніби місяць чи півтора всі читають усе разом), а далі ще цікавіше :декілька коментарів гарних,а оцінка погана,а є навпаки,мало коментарів,і вони не дуже високі ,а оцінювання гарне.Як це? А хтось пропонує вибирати якість робіт.А в чому ж тоді сенс : не розумію? Поясніть.Бо із життєвим досвідом уже нікому й нічому не вірю. Інколи просто дивлюся сайт і аналізую його- і роблю висновки.

  1. Лідіє Степанівно, стосовно того що написано “зараз читають”, то це справді хитрість. Зроблено для того щоб збільшити кількість переглянутих сторінок на сайті. Просто всім цікаво, що ж там таке інші читають. Може і собі треба почитати)) Насправді ніхто не знає чи це зараз читають чи ні.
   А стосовно оцінок, тут все чесно, навіть я не зможу змінити результати цих оцінок, навіть якщо дуже захочу. Кожен користувач може проголосувати лише раз за одну публікацію. Далі автоматично рахується середня оцінка. Іноді буває, що якщо хтось один поставить одну погану оцінку, то потім потрібно кілька голосів щоб середній бал був хорошим. А не всі ж голосують. Тільки маленька частина користувачів. Тут суть така, чим більше людей проголосує, тим більша достовірність оцінки. Тому щоб оцінка була достовірною потрібен час.

 147. Ліліє Іванівно! Дякую Вам за Ваш сайт та оцінку моєї роботи на сайті. Сподіваюся , що Ваш сайт буде й надалі розвиватися професійно та творчо збагачуватися. Нехай на сайті буде більше учительських новинок та творчих спалахів молодих учителів.

 148. на початку 2016 року я відправляла вам матеріали уроків на публікацію. Але квитанціі на оплату сертифікату не отримала і тому не провела оплату. Можу я дізнатися, чи мої матеріали опубліковані на сайті, провести оплату і отримати сертифікати?

  1. Ваші роботи є в нашій базі, їх отримано 28 квітня о 22:56, але вони не публікувались. Раніше публікація матеріалів була безкоштовною, тому рахунок для оплати не надсилався нікому.
   Щоб опублікувати ці матеріали потрібно подавати нові заявки, оскільки форма та правила змінились з того часу.

 149. Пані Ліліє, дякую за публікацію ділової гри. Сертифікат оплачено від Шатіної Тетяни. Чи отримали ви повідомлення про оплату?

 150. Пані Ліліє, дякую за публікацію уроку. Сертифікат я оплатила ще 16.10.2016, 21:21:04. Платіж № WFP-97133-5803c42bd7094 від Ірина Мілінчук. Чи отримали ви повідомлення про оплату?

  1. Квитанція про оплату надсилається сервісом який приймає платежі автоматично. Тому не хвилюйтесь, якщо ви отримали квитанцію, то на нашу пошту автоматично було вислано повідомлення про оплату. Такі повідомлення перевіряються кожної суботи.

 151. Пані Ліліє, скажіть, будь ласка, чи отримали Ви мій конспект уроку і повідомлення про оплату за сертифікат, дякую.

 152. Шановні колеги! Перевіряйте написане ,бо дуже багато помилок робимо і в конспектах, і в коментарях.Інколи не розумію,чия це робота: учителя чи когось іншого. А сайту хочеться подякувати за великий вибір інформації різного рівня,з різноманітними сучасними технологіями та методами.Унікальна творчість деяких учителів .Вдячна всім за творчість та наснагу.

 153. Мої публікації 1 і 2 я вже бачила на сайті, за сертифікати я сьогодні оплатила, а сертифікати не можу знайти. Підкажіть будь-ласка, може їх пізніше виготовлять в слідуючу суботу?

 154. Пані Ліліє, я сьогодні Вам відправила кватанцію за оплату двох сертифікатів: Виховний захід для 4 класу ” Турнір ввічливих лицарів ” та Стаття: Зміст, організаційні
  форми, засоби викладання курсу «Я у світі» в початкових
  класах. Напишіть, будь ласка, чи Ви отримали повідомлення. Дякую.

 155. Я також оплатила два Матеріали від імені Мансвєтова Валентина Павлівна: перший – про сленг в англ мові (Мансвєтова Надія Давидівна), а інший – розробка уроку фізики (Третьяков Сергій Володимирович). Сподіваюсь, тепер це не зашкодить тому, щоб сертифікати надійшли на ці розробки на пошту petrova2008@mail.ua

 156. Доброго дня. Підкажіть чи можна опублікувати у Вас матеріали призначені для роботи зі студентами першого курсу коледжу, що відповідають програмі 10-11 класів школи?

 157. Доброго вечора. Проплата сертифікату була 16.10.2016. Але сертифікату немає…

 158. Добрий день, відправила два матеріали, далі прийшло на пошту повідомлення про оплату, я оплатила. Скажіть, коли будеть надіслані сертифікати? мої сертифітаки оплачені від Мансвєтової Валентини Павлівни (їх два: один про сленг в англ мові, а інший розробка уроку фізики)

     1. отримала, просто я читаю відгуки і багато хто пише що всі підтвердження були, але сертифікату немає. хотіла просто бути впевнена, що все пройшло. Чекатиму суботу)

      1. Так відбувається тому що при оплаті вказують у формі ПІБ власника картки, а не свої. А потрібно вказувати ПІБ того хто надсилав матеріал. Бо інакше оплата є, а кому оформлювати сертифікат – невідомо.

 159. Я надіслала вам 3 матеріали для публікації 09.10.2016 р. Вони ще неопубліковані. Можливо я неправильно оформила? Чи надійшли до вас матеріали і коли вони будуть на сайті?

 160. Доброго дня! Ліліє Іванівно, скажіть, будь ласка, коли буде публікація мого матеріалу. Сертифікат оплатила. Чи потрібно ще раз надіслати? Дякую.

   1. Перепрошую. Не знайдено – це я не надсилала? Чи надіслані матеріали ще не переглянули для публікації? Чи надіслані матеріали не всі публікують? Дякую.

      1. Доброго дня! Ліліє Іванівно! Перепрошую, але я помилково написала в назві публікації розробка уроку математики 3 клас. Чи можливо хоча б у сертифікаті виправити на 2 клас? Дякую.

 161. Добрий день, я надіслала вам конспект уроку, оплатила сертифікат,скажіть, будь ласка, чому не опублікований урок? Дякую

  1. Оплата була здійснена 16.10.2016, 21:21:04. Платіж № WFP-97133-5803c42bd7094 від Ірина Мілінчук. Можливо, мені ще раз переслати конспект?