mail@urok-ua.com

Казка про виникнення комп’ютера

Автор: вчитель інформатики Герасимчук Наталія Валеріївна

Вчитель інформатики Герасимчук Наталія Валеріївна

Ще з давніх-давен поміж людей жила міцна віра у різноманітних богів, які стануть головними героями цієї казки. Отже, від них залежало багато речей у житті людини. Люди уособлювали в богах те чого найбільше боялися і вірили, що якщо щиро молитися та догоджати тому чи іншому богу – він вбереже тебе від невдач у певній справі. Так аби отримати гарний врожай люди зверталися до Геї, а коли турбувалися за спокій померлих до Аїда і так далі. Часто траплялось так, що чи то через надмірну пиху, чи лінь, чи просто через звичайнісіньку дурість- боги завдавали людям шкоди.

Робота з часом почала здаватись богам важкою, постійний клопіт з простими смертними, їхніми дитячі бажаннями, богів надзвичайно втомлювали та дратували. Ситуація ставала дедалі гіршою, все рідше боги розганяли м’який покрив покрив, щоб подивитися на смертних, зглянутись на їхні дрібні прохання. Так тривало доти, поки Зевс не побачив гірке становище, поки не узрів нахабність богів Олімпа, котрі все більше вдавалися до всіляких розваг. Не хотілося Зевсові із до чогось примушувати, розумів і те, що дурно богам ходити поміж смертних та видавлюватись всілякі негаразди. Це могло стати небезпечним, викликати підозри у людей. Не варто зводити смертних та богів, це могло завдати великої шкоди. Отже скликав Зевс нараду аби вирішити проблему. Приходило йому в голову навіть листування, наприклад якщо б смертні надсилали свої прохання у письмовій формі, проте майже відразу така ідея здалася йому безглуздою, адже листування всіх проблем не вирішить. Опрацьовувати таку кількість інформації надзвичайно важко, за день на небесах накопиться зо три томи писанини від смертних.

О ні, така справа потребувала систематизації! Добре би було прохання схожого роду збирати до одного відділу, аби кожен з богів собі свою справу тихенько вів і тільки нею комфортно і займався. І щоб досвід кожного був десь збережений, адже це може знадобитись, а пам’ять навіть у богів не вічна. Гарно би було створювати якусь статистику, щоб побачити наскільки робота богів продуктивна, в порівнянні з минулим роком. Отже…машину відповідну треба, таку яка і розрахунки необхідні сама виконає і потрібну інформацію з легкістю видасть. Так вони подумали гарненько і цій справі присвятили чимало сил та праці, робили все старанно, кожну частинку диво-машини підбирали з обачністю і в результаті таку річ створили, яка себе ще не раз виправдала. Тепер і з підземним царством стосунки покращилися. Запанував скрізь добробут та гармонія, працювали скрізь легко та злагоджено.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Наталія Валеріївна, в мене до вас запитання. Для якої вікової категорії призначені ці казки? Дійсно, кожна дитина може засвоїти велику кількість нових знань, але в цьому їй потрібно допомогти. Нетрадиційний спосіб – завдяки казки.