mail@urok-ua.com

Конспект уроку для 2 класу на тему “У світі тварин”

Автор: вчитель англійської мови Миклашевська Ольга Володимирівна

Screenshot_15Тема уроку: Природа. Узагальнюючий урок з теми.

Підтема: «In the World of Animals» («У світі тварин»).

Тип уроку: урок узагальнення та систематизація пройденого лексичного та граматичного матеріалу.

Мета уроку:

Навчальна: активізувати та систематизувати вивчені лексичні одиниці з теми «Тварини», формувати навички аудіювання, читання; формувати потреби та вміння співпрацювати при роботі в групі та у парах, навчити дітей бачити результати колективної діяльності.

Освітня: поглиблювати знання учнів про особливості представників тваринного світу / розширювати знання учнів про природу, тваринний свій;

Розвиваюча: розвивати навички діалогічного мовлення; розвивати вміння стежити за презентованою інформацією; розвивати лексико-граматичні навички; розвивати пізнавальну активність; розвивати пам’ять, кмітливість, уяву, розвивати увагу, логічне мислення, готовність до участі в іншомовному спілкуванні.

Виховна: виховати вміння працювати в парах; викликати зацікавленість до мови, що вивчається; сприяти активній взаємодії учнів один з одним; виховати повагу до тварин.

Методичне обладнання уроку: підручник Super Minds 2, флеш-карти із зображеннями тварин, відеозапис, картки із завданнями.

Методи навчання:

– словесний;

– наочний;

– проектний;

– репродуктивний;

– презентація.

Схематичний хід уроку.

Етап уроку Тривалість
І. Введення в мовне середовище. 2 хв
ІІ. Основна частина уроку.

1.     Оголошення теми і мети.

2.     Активізація лексики з теми.

3.     Розвиток граматичних навичок та навичок діалогічного мовлення.

4.     Розвиток граматичних навичок та навичок читання.

5.     Фізкультхвилинка

6.     Презентація результатів  творчих робіт і сворення  «Book of Riddles».

III. Заключна частина.

1.     Рефлексія.

2.     Оцінювання.

3.     Подача домашнього завдання.

33 хв.

2 хв.

3 хв.

5 хв.

 

6 хв.

 

2 хв.

15 хв.

 

5 хв.

1 хв.

2 хв.

2 хв.

ХІД УРОКУ:

І. Введення в мовне середовище:

  1. Привітання. Організація класу.

T: Good morning, dear pupils!

P: Good morning to the teacher

Good morning to the guests

Good morning to the pupils

Good morning to the friends

T: I’m very glad to see you! How are you?

  1. Мовленнєва зарядка. Warming up.

Well, eyes, are you ready?

Yes, we are. (діти пальчиками торкаються очей)

Ears, are you ready?

Yes, we are. (торкаються вух)

Hands, are you ready?

Yes, we are. (плескають в долоні)

Legs, are you ready?

Yes, we are. (тупотять ногами)

Children, are you ready?

Yes, we are.

II.Основна частина

  1. Оголошення теми і мети уроку.

T: The topic of our lesson is “In the World of Animals”. Тема нашого уроку «У світі тварин». Сьогодні ми з вами повторимо слова з теми, які ми вже вивчили, повторимо, які бувають тварини, а також ви представите свої проектні роботи, які ви виконали, щоб ми усі разом створили «Книгу загадок» (“Book of Riddles”).

  1. Активізація лексики з теми.

Мета: активізація та систематизація вивчених лексичний одиниць з теми.

Прийом: робота у групах. Вчитель показує презентацію. Учні діляться на 3 команди, кожна з команд називає тварин своєї групи.

1 команда “Foxes” називають диких тварин. (Слайд 2)

2 команда “Chickens” називають свійських тварин (Слайд 3)

3 команда “Kittens” називають домашніх улюбленців (Слайд 4)

Screenshot_11

Well, the key word of our lesson today is “Animal”. What groups of animals do you know? (wild, domestic, pets)

  1. Розвиток граматичних навичок та навичок діалогічного мовлення.

Мета: удосконалення навичок вживання граматичної конструкції I’ve got у питальній та стверджувальній формі; розвиток навичок діалогічного мовлення

Прийом: робота у групі: учні отримують картки із зображеннями тварин на парту. Складання міні-діалогів.

Example:

  • What animal have you got?
  • I’ve got a snake. It’s a wild animal.

Screenshot_12

  1. Розвиток граматичних навичок та навичок читання.

Мета: Імпліцитне засвоєння вживання теперішнього простого часу Present Simple.

Прийом: Учні отримують картки із завданням. Необхідно розставити слова по порядку, щоб утворити правильне речення. Учні нумерують слова в правильному порядку, формуючи речення правильно.

T: Children, now I will give you the cards with the mixed words and you should put the words in the correct order and make the sentences. (Слайд 6)

  1. make___ / honey___ / Bees___.Screenshot_13
  2. stripes____/black___/Tigers___/ have___.
  3. Bears____/carrots___/like___.
  4. live____/ the trees____ / in___ / Monkeys___.
  5. winter___/ Bears___/ in___/ sleep____.
  6. crawl____/ Lizards____/can

 

 

  1. Фізкультхвилинка. We are tired. Have a rest.

Мета: Активізація вживання can/can’t. Повторення лексики з вивченої теми.

Прийом: Учні співають пісню, що супроводжується рухами.

Пісня Yes, I can. Animal song for children.

  1. Презентація результатів творчих робіт. Завершальний етап проекту «Book of Riddles».

Мета: формування навичок читання; розвиток навичок аудіювання; створити атмосферу активної пізнавальної діяльності учнів; учити стежити за презентованою інформацією; виховувати пріоритет творчості.

Прийом: Учні зачитують свої загадки про тварин, а клас повинен відгатати тваринку, про яку розповідається. Усі проектні роботи підшиваються у загальну «Книгу загадок» (“Book of Riddles”).

Screenshot_14

T: Our book is ready. You did a great job!

III. Заключна частина.

  1. Рефлексія.
  2. Оцінювання.
  3. Подача домашнього завдання.

T: Thank you for your hard work. You were active and worked very well. Let’s sum up the results of our work!

Підбиття підсумків, відзнаки для найактивніших.

Презентація до уроку

Завантажити презентацію на диск

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Ольго Володимирівно,дякую за чудовий конспект уроку.. Я думаю, що дітям сподобається вивчати англійську мову, якщо ми будемо застосовувати ігрові методи та прийоми і робити урок не вимушеним заняття, а приємним моментом зустрічі з вчителем. Але хотілося б щоб у конспектах додавалися тексти руханок та музичний супровід до них для скачування. Тобто, щоб був повний комплект. Дякую.

  2. Вчитель на уроці впроваджує компетентнісний підхід, добираючи різноманітні методи та прийоми подачі нового матеріалу. Грамотно спланована робота, кожна хвилинка розподілена на відповідний етап уроку. Сподобалось, що майже кожному етапі присутня мета.

  3. Публікація насичена різними видами робіт, що сприяють узагальненню іншомовних лексичних одиниць з теми “У світі тварин”, вміння правильно вживати граматичні структури та показують рівень засвоєння теперішнього простого часу. Мовленнєва зарядка розігріває дитяче тіло і підсказує, як учні розуміють назви його частин англійською мовою. Добре спланована групова робота. За слайдом побудована самоперевірка роботи на картках. Гарно вмотивована проектна діяльність (складається одна збірка “Книга загадок”).

  4. Даний конспект уроку з англійської мови. Не дуже зрозуміло, чому в назві дається, що урок з природи. А що дуже подобається ( як бачу, в більшості такі плани пропонують молоді вчителі) – так це план уроку розписаний по хвилинам. Дякую.