Конспект уроку з англійської мови, 4 клас
“Світ навколо нас”
Автор: вчитель англійської мови Литвинець Світлана Василівна
Підтема: Сафарі-парки. Ноуслі – найвідоміший парк у світі.
Мета: практикувати вживання ЛО з теми «Світ навколо нас»; удосконалювати фонетичні навички; удосконалювати ритміко-інтонаційні навички при читання; розвивати пам’ять, увагу, фонематичний слух; виховувати в учнів любов до рідної природи, повагу до оточуючого середовища.
Обладнання: підручник А.Несвіт,робочий зошити,словники, фонетичні картки, картки з навами тварин,аудіо програвач, пісня«Head, shoulders, Knees And Toes».
Хід уроку
І. Організаційний момент
- Привітання.
Good morning, my dear friends! – How are you?
– Guys help with the date!
(учні називають дату; вчитель записує на дошці)
– And now is your turn to write it in your exercise books.
- Фонетична зарядка
– Look at these cards let’s revise some sounds.
(Вчитель демонструє фонетичні картки. Потім всі разом читають приклади з карток)
– And now find the words with such kinds of sounds in your books and write it down.
- Перевірка домашнього завдання
– We have already learned the names of some animals. Now divide into three groups. We will play the game “Losers and Winners”. One by one you should name animals you know. Who will keep silence more than three seconds then that team is “loser”
(Учні утворюють команди. В ході гри називають тварини. Та команда, яка на протязі 3-х секунд не називає тварину, програла ).
ІІ. Основна частина.
- Розкриття теми уроку
- So, we continue to talk about animals. I see that you know a lot of them. But let’s name it one more time. (Робота с картками)
- Repeat after me!
(Вчитель демонструє картки з назвами тварин. Проговорює назву тварини – учні повторюють. Якщо учні мають помилки у вимові вчитель вимовляє ще раз)
- How can we divide all animals
(wild and domestic. Вчитель записує на дошці )
- Very nice!!! Children we have a lot of cards with animals. Let’s divide it!
(учні виходять до дошки і розподіляють картки з тваринами на групи «Дикі» та «Свійські», прикріплюючи їх магнітами)
- And who can tell me where can we see a lot of animals?
(zoo and safari-park. Вчитель записує на дошці )
- How do you think what is the difference between safari park and zoo?
( учні розповідають. Якщо учні не знають, вчитель розповідає)
- Zoo is the place where animals live in cages or fenced areas. You can go there and watch animals.
- Safari park is also known as Wildlife Park. You can drive on your own vehicle and watch how animal live in usual conditions.
(вчитель демонструє картики зоопарку та сафарі парку)
- Let’s compare it .Let’s say what is bigger or more interesting? But first tell me the rules of “Degrees of comparison”
(учні складають речення. Та записують в зошит)
- Читання діалогу.
- And now look at the ex.1 on page 60.Let’s read it and know what is it about (Учні по парам читають діалог)
- So, which animals did Steve meet there?
(учні називають)
- And now let’s write down words in your vocabularies. Look through the text one more time and tell me which one would you like to know? Which one would be useful for us while talking about animals and their life.
(Діти обирають слова з діалогу: exciting, trip, dangerous. І записують їх у словники )
- Хвилинка релаксації
And now let’s sing and dance a bit!
( Пісня«Head, shoulders, Knees And Toes»)
III. Заключна частина уроку
- Підведення підсумків
- Thank you, children for this wonderful lesson. On this lesson we discovered the difference between a zoo and a safari-park.
- Виставлення оцінок
- You have done a great work today. Everyone will have the mark today.
- Домашнє завдання
- Your home task is ex. 3 on page 61 and ex4 on page 62. And learn all unknown words.
Додатки до уроку
Цікавий, яскравий урок з вдало підібраною наочністю. Досягається не тільки мета, заявлена авторкою, а й ще одна дуже важлива мета -to form positive attitude to learning and practicing English!
Цікавий тема, цікавий урок. Захоплюючі кадри презентації оживлять атмосферу в класі. Здається, автор конспекту не включила вправу 2 на с.60, якраз після фізкультхвилинки доречно її виконати!
Хороший урок! Але , як на мене, фізкультхвилинка “Head and shoulders..” не досить доречна до цієї теми ( але це моя думка) 😉
Найперше, що мене зацікавило – це назва теми уроку. Гарно так звучить. Мої учні полюбляють чути щось таке незвичне для них на уроці! І урок досить цікавий, гарна наочність.
Я теж використовую пісню «Head, shoulders, Knees And Toes» вона дуже подобається учням початкових класів.