mail@urok-ua.com

Конспект уроку з англійської мови

Світ тварин

Автор уроку – вчитель англійської мови Сегедій Ольга Вікторівна

Світ тварин

Мета: повторити назви диких тварин, ознайомити учнів з цікавими фактами із життя диких тварин, тренувати учнів у вживанні навчального матеріалу попередніх уроків; удосконалювати навички аудіювання, читання, монологічного та діалогічного мовлення; розвивати пам’ять, увагу, навички мислення та говоріння англійською мовою; виховувати почуття любові до тварин та природи.

Хід уроку

1. Організаційний момент.

1) Привітання й повідомлення теми і мети уроку.

Good morning, children!

I am glad to see you.

Сьогодні у нас з вами незвичайний урок. Нас чекає подорож до чарівної країни, яка називається Animal Land.Як ви думаєте, хто живе в цій країні? Правильно! Тварини. Протягом нашої подорожі ми будемо зупинятися на різних станціях та виконувати цікаві завдання.

2) Уведення в іншомовну атмосферу. Фонетична розминка.

А для того, щоб потрапити до чарівної Країни Тварин, нам з вами, по перше, треба сказати магічні слова. Давайте всі разом промовимо.

Oh, where? Where does the bear live?

Oh, where? Where does it live?

It lives in the forest!

It lives in the forest!

It lives in the forest!

That’s where it live!

And now, close your eyes and count to ten. OK? А тепер, заплющте очі і порахуйте до 10. So, one, two, threeNow open your eyes. You are at the Land of Animals.
II. Основна частина уроку.

  1. The first station isSecret Station. 

  1. Перша станція, на якої ми зупинемося – це станція секрет. So, I have a secret for you. Look! It is a box. It is a magic box. There are a lot of toy animals. Your task is to take an animal out of the box and to describe it. Ok?(Опис тварини).

2. The second station is «Riddles».

Наступне завдання- відгадайте загадки:

  • It is very big and grey. It can walk. It has a very long nose. It lives in India and Africa. (An elephant)

  • I live in the river. I am not fish. I am green. What am I? (a frog).

  • I am from Africa. I am green. I am big. I am strong. I can swim very well. I like fish. (a Crocodile).

  • I am grey, strong. I can run, jump. I like meat.(a Wolf).

  • I am from Russia. I am very big and brown. I can run, climb. I live in the forest.  (a Bear).

  • I am grey in summer and I am white in winter. I can run and jump. I have long ears and a small tail. I like carrots. (a Hare, слайд).

  • I am not small.  I am  not big. I can run, jump, climb. I like milk. I like mice. I live in the house. (a Cat).

  • I am red and I have a fine tail, I live in the forest, I like meat. (a fox)

  • It lives in the forest. It likes bananas. (A monkey).

  • This animal likes grass. It is a domestic animal. It gives us milk. It’s black and white. (A cow).

3.The third station is «Dancing». (слайд 18-19)

Do you like dancing? Let’s dance!

Фізкультрозминка із використанням інтерактивного відео

4. Zoo station.

Добре, діти, ми з вами прибули до наступної станції.

Давайте прогуляємося по зоопарку. Яких тварин ви бачите?

  • (за слайдами називають тварин) I can see a ….

  • Song “Going to the zoo”

5. Lexical station.

Ми прибули до останьої станції – лексичної. Наше завдання зараз-обєднатися в 2 команди. Підійдіть до столу й оберіть картку.

(Діти підходять до столу та тягнуть картинки ( cats and dogs). Таким чином утворюється 2 команди).

Oh, look, who is this? It is a snake. Вона підготувала для нас наступне завдання.

Командам дається змійка зі словами.

Завдання- знайти всі сховані назви тварин.

Foxesraccoonshenstigerspigshorsesparrotscatsdogsrabbitsbearslionswolves

За кожне слово- 1 бал

Гра “Jumbled letters

Складіть слова з поданих літер

За кожне слово- 1 бал

Гра «Do you know animals»

Кожна команда повинна на дошці написати назви тварин (по 5)

Завдання: розподілити тварин на диких та домашніх (wild and domestic).

Гра «Wild or domestic?”

Командам роздаються картки з тваринами (по 12 карток кожній команді), діти розподіляють тварин на диких та домашні (wild and domestic).

Заключна частина уроку.

Домашне завдання.

Ex.3,6 p.40-41 and prepare the description of the animal.

Підведення підсумків уроку.

So, children, our travelling is going to the end. You were very active and that’s why I’ll give you high marks today. And? Now? Tell me please? Do you like our today’s travelling? Thank you very much and have a good day. Bye-bye, my dear friends.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Подорожі позитивно впливають не тільки на розвиток мовних та мовленнєвих навичок, а й створення позитивної атмосфери на уроці.

  2. Мої учні теж полюбляють цю тему,і ми подорожуєм разом з мультфільмом “Gogo”.На уроці розвиваєтся прагнення до нових знань до пошуку відповідей на запитання.

  3. Чудовий урок-подорож! Ну дуже мені сподобався, я неначе сама зупинялася на кожній станції та виконувала завдання! Цікавий, інтерактивний, насичений, захопливий урок! От таку подорож і я б хотіла здійснити із своїми учнями!