mail@urok-ua.com

Конспект уроку з математики для учнів 8 класу на тему: “Формули коренів квадратного рівняння”

Автор: вчитель математики та інформатики Мишкова Тетяна Олександрівна

Мишкова Тетяна ОлександрівнаУрок передбачає не лише закріплення навичок розвязання квадратних рівнянь, а й вдосконалює навички роботи на комп’ютері, а саме, в математичному редакторі формул
Тип уроку: урок закріплення знань.


 

Тема уроку: «Формули коренів квадратного рівняння»

Мета уроку: повторити означення квадратного рівняння,  повторити формули для визначення дискримінанта квадратного рівняння, формул для обчислення коренів квадратного рівняння, продовжити формувати навички розв’язання квадратних рівнянь, перевірити вміння учнів застосовувати набуті знання на практиці, перевірити наявність та правильність виконаного домашнього завдання, перевірити вміння учнів працювати в парах , вміння висловлювати свою думку та вміння вислуховувати думку товариша;

розвивати увагу, уяву, пам’ять, правильне математичне мовлення, логічне мислення, навички роботи на комп’ютері, навички роботи в математичному редакторі формул;

виховувати акуратність ведення математичних записів, старанність.

Клас: 8.

Тип уроку: урок закріплення знань.

Обладнання: мультимедійна дошка, комп’ютер, шкала оцінювання, картки для усного рахунку, роз даткові картки для тестового завдання, епіграф уроку, підручник, повідомлення про математика, портрет Ф.Вієта,  презентація «Урок», «Презентація про математика».

Учні повинні:

  • мати уявлення про неповні квадратні рівняння, повні квадратні рівняння;
  • уміти розв’язувати неповні квадратні рівняння, розрізняти неповні, повні квадратні рівняння з-поміж інших рівнянь;
  • вміти працювати на комп’ютері в математичному редакторі формул.

Хід уроку

Презентація 1

Презентація 2

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. На уроці було створено позитивну емоційно-психологічну атмосферу. Багато уваги приділялося розвитку пізнавальних компетентностей учнів. Урок Тетяни Олександрівни детально продуманий, тому кожна хвилина була раціонально використана, доречно застосоване ІКТ. Педагог приділяє належну увагу розвитку умінь самостійно здобувати знання та застосовувати їх на практиці. Використано різні форми та методи навчання.

  2. “Математика -то не диво, то можливо!”, як говориться в епіграфі, це так, але можливо воно лише з таким творчим учителем, як Тетяна Олександрівна!!! По тому, скільки всього підготовлено, і дві презентації і детальний конспект уроку, все це свідчить про одне, що учитель любить свій предмет і старається, використовуючи різні прийоми – робота в парах ” Знайди помилку”, ” Відгадай математика”, щоб його полюбили її учні. Впевнена, результат є! Успіхів Вам!

  3. Конспект уроку складено згідно вибраного типу методично правильно. Вразив епіграф уроку: і розміром, і змістом. Етапу формування вмінь та навичок передує фронтальне повторення теоретичного матеріалу, що допомагає свідомому сприйняттю алгоритму роботи з повними квадратними рівняннями. Форми роботи, запропоновані вчителем, формують уміння працювати в парах та навики роботи з ПК.