mail@urok-ua.com

Конспектуроку з англійської мови 3 клас на тему : Days of the Week.

Автор: вчитель англійської мови Сивокінь Олена Сергіївна

Screenshot_33Моя робота спрямована на закріплення учнів з лексикою з теми: «Навчальні
предмети»; повторення лексики «Дні тижня»;
вивчення діалогічного та монологічного мовлення;
вдосконалення навичок письма; аудіювання;
відпрацювування вимови звуків;
тренуваня пам’яті, уваги, логічного мислення;
виховування любові до навчання, прагнення до самостійного
здобуття знань, повагу до товаришів, вчителя.


 

ТемаDays of the Week

Цілі уроку

Практичні цілі: закріпити лексичні одиниці з теми уроку, продовжувати навчати учнів сприймати знайомі ЛО і граматичні конструкції на слух та тренувати їх у вживанні;

Розвиваючі цілі: Розвивати лексичні навички та навички мовлення; формувати в учнів вміння переключатися на різні види діяльності; розвивати творче та логічне мислення, пам’ять, увагу; формувати навички правильної вимови звуків;

Виховні цілі: прищеплювати інтерес до вивчення англійської мови; виховувати вміння працювати в парах; виховувати інтерес до англомовних країн;

Засоби навчання: підручник, мультимедійна дошка, ноутбук, картки з індивідуальним завданням, зошит, словник.

Тип уроку: урок, на спрямування формування мовленнєвих навичок, користування мовним матеріалом.

Хід уроку

 I.Підготовка до сприйняття іншомовного  мовлення

1) Організаційний момент.

Teacher: Today’s  topic “The Days of the week .Activity”. I am glad  to see  you today. Take smiles and let’s   ask   each   other about your mood.

T: P1—P2 How are you?   I am fine, thank you! I am glad to hear you are good. Let’s start our lesson.

T: Today at our lesson we shall speak, read and write in English.

2) Оголошення теми, мети, завдань уроку.

Today we continue to learn the days of the week. We’ll also speak about the lessons. And we are going to speak about your favourite day and  lesson.

ІІ. Введення в іншомовну атмосферу.

     Phonetic drill

[W] What, what, what is this?

Tell me, please.

Tell me, please.

What, what, what is this?

Tell me, please, what is this?

(Діти повторюють за вчителем і читають разом.)

III.Основна частина

  1. Активізація ЛО теми «Дні тижня» у мовленні

1)Учні отримують картки з назвами днів тижня і розташовують їх у правильній послідовності.

 Screenshot_36

2)Гра: “Catch” Умови гри: вчитель називає одне слово яке треба буде зловити серед інших слів які називає вчитель. Ловимо оплеском.

Наприклад: ловимо слово  – вівторок  (Tuesday.)

hand, table, Sunday,  teacher, Tuesday,

3). Бесіда з учнями:

What is your favourite day?

What days don’t you like?

What day is it today?

2. Повторення дієслів.

1). Робота з індивідуальною карткою (завдання №1):

– З’єднайте дієслова з перекладом.

рахувати               писати               стрибати        бігати

 

Sing, run, count, read, write, jump, play, dance

танцювати      читати       грати    співати

  1. Physical activity

We go on Sunday.

We jump on Monday.

We draw on Tuesday.

We swim on Wednesday.

We write on Thursday.

We dance on Friday.

And we run on Saturday.

  1. Розвиток навичок читання, письма, закріплення граматичного матеріалу.

1). Робота з індивідуальною карткою (завдання №2):

– Заповніть пропуски у реченнях, використовуючи подані дієслова

Перевірка– бесіда з учнями:

  • Do you read at …?
  • What do you do at …?

Учні перевіряють правильність виконання свого завдання.

2).Reading (індивідуальна картка – завдання №3)

Перевірка

True or false (гра «Правда – неправда»)

  • Pupil’s name is Bill.
  • He is eight.
  • Bill goes to school five days a week.
  • He has six lessons every day.
  • His favourite lesson is Sport.
  • He does not like to run and jump.
  • He has Sport on Monday and Wednesday.
  • He likes to go school.

3) Перевірка домашнього завдання

III. Заключна частина уроку.

  1. Підсумок уроку.

 

Гра: “What day is next?”

Учитель називає день тижня, а учень якому він кине м’ячик повинен назвати наступний день тижня. Потім роль учителя виконує учень.

T: Tuesday…

P: Wednesday!

T: Monday…

P: Tuesday!

T: Friday…

P: Saturday!…

  1. Домашнє завдання.
  2. Оцінення учнів.

Індивідуальна картка

Screenshot_35

  1. Заповніть пропуски у реченнях, використовуючи подані дієслова.

Screenshot_34

We _________ at Music.

We _________ at Maths.

We _________ at Reading.

We __________ at Art.

We ____________ at Sport.

We ___________ at Ukrainian and  Russian. 

  1. Прочитайте текст.

My name is Bill. I am seven. I am a pupil. I go to school five days a week: on Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday and Friday. I have got four or five lessons every day. My favourite lesson is Sport. I like to run and jump. I have Sport on Monday and Friday. I like to go to school.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Приємно бачити креативний підхід до роботи. Продумана кожна activity , логічно побудований урок ,домашнє завдання теж логічно пов’язане з класною роботою.Але на мою думку не представлена парна та групова робота.В більшості це-робота в режимі “вчитель-учень”,”вчитель-учні”. Заразвимогі до уроку дещо змінились. Томуна моюдумку треба це враховувати теж. Школярі молодшої ланки залюбки виконують парну роботу.