Підручник онлайн
Рідна мова 6 клас
Сторінки підручника 1 – 50
Завантажити підручник «Рідна мова 6 клас» цілком на свій комп’ютер
До вашої уваги підручник «Рідна мова» для учнів 6 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Підручник рекомендовано міністерством освіти України для застосування у 6 класі при вивченні української. Автори підручника: М.І. Пентилюк, І.В. Гайдаєнко, А.І. Ляшкевич, С.А. Омельчук. Ви можете переглядати та читати даний підручник онлайн на сайті або завантажити його на свій комп’ютер абсолютно безкоштовно та без обмежень швидкості.
Для зручності та швидшого завантаження даного підручника, його розділено на 6 частин по 50 сторінок. Навігацію по цих частинах ви можете бачити у низу сторінки. Так на сторінці №1 ви можете переглянути сторінки підручника з 1 по 50, на сторінці № 2 відповідно знаходяться сторінки підручника 50 – 100, на третій сторінці відповідно 100 – 150 сторінки, на четвертій 150 – 200 сторінки. На п’ятій 200 – 250 сторінки і відповідно завершується підручник з української мови на 6 сторінці.
Якщо ви захочете завантажити даний підручник цілком на свій комп’ютер, то можете зробити це за відповідним посиланням.
Ну а тепер коротко розглянемо розділи цього підручника які ви можете бачити на цій сторінці. Отже, починається підручник зі вступу, де ти ознайомишся з красою та милозвучністю рідної української мови, дізнаєшся про її багатство. Після чого перейдеш до повторення, узагальнення та поглиблення вивченого у п’ятому класі. Зокрема повториш, що таке словосполучення та речення, а також головні частини речення. У параграфі №3 повториш, що таке звернення, вставні слова та однорідні члени речення. Розділові знаки у простому реченні. У четвертому параграфі повториш, що таке, складне речення пряма мова та діалог. Далі ознайомишся зі структурою тексту, типами та стилями мовлення. Згадаєш офіційно-діловий стиль мовлення.
Після чого перейдеш до вивчення нового розділу «Лексикологія». Де дізнаєшся про групи слів та їх походження, що таке активна та пасивна лексика української мови, неологізми та застарілі слова. Також побачиш які бувають групи слів за їх вживанням. Після чого другий розділ підручника закінчується і ти переходиш до вивчення третього розділу, який називається «Словотвір. Орфографія. Змінювання та творення слів». Почнеш вивчати основні способи словотворення…
Продовження підручника на сторінці №2