mail@urok-ua.com

Розробка уроку англійської мови в 6 класі

Тема “Довкілля”

Автор: вчитель англійської мови Чуняк Інна Сергіївна

Чуняк Інна СергіївнаТип уроку: урок закріплення вмінь і навичок

Програма з англійської мови для загальноосвітніх навчальних закладів, К.:Перун,2005.

Мета:систематизувати лексичний матеріал з теми;розвивати навички усного мовлення;вдосконалювати навички аудіювання, читання, письма; закріпити знання учнів з цієї теми;розвивати мовленнєву реакцію та мовну здогадку,пізнавальні інтереси,мислення, пам’ять, увагу учнів;виховувати бережливе ставлення до природи та її багатств,відповідальність, доброзичливість,а також загальну культуру.

Основні завдання урокудіалогічне та монологічне мовлення, аудіювання,виконання тестових завдань.

Обладнання:аудіозапис музики,наочність(карти,фотографії,плакати),текст для читання,схематичні малюнки,транскрипційні знаки,інструкції- звернення до людей про захист довкілля,підручник англійської мови 6 клас(О.Карп’юк)

Хід уроку

І. Вступна частина

1.Організаційний момент

2.Повідомлення теми й цілей уроку

The topic of our lesson is”Our planet needs help”,so we are going to talk about ecology,air pollution and so on.Also we are going to review grammatical material you have already learnt.

3.Фонетична й мовна зарядка

Учитель показує учням транскрипційні знаки.а учні називають слово за темою уроку з  цим знаком(poison, danger, environment, protect, plant, helplees, waterless, pollution, nuclear, weapon, rubbish, society, waste, clear, etc.)

І. Основна частина

1. Перевірка домашнього завдання

Вчитель пропонує учням пояснити значення слів на таблиці(додаток №1).

Учні  читають речення і висловлюють свою згоду або незгоду з ствердженням.

Учитель пропонує учням розглянути слова на таблиці і вставити пропущені букви(додаток №2).

3.Робота з текстом.

1)Читання тексту

“Take care of our planet”

We live on the Earth.This planet is our home.we want our home to be clean anl new.We want to see blue seas,green trees,clear sky.We want to breath clean air.If you care about your planet,don’t make it dirty.Don’t leave plastic bags,cans,newspapers,in the streets,parks,forests and on the beaches.Pick up the litter if you see it.Remember the future is in our hands.

2)Перевірка розуміння прочитаного(висловлювання своєї згоди або не згоди з ствердженням)(додаток №3).

4.Повторення лексики. Закріплення вивченого матеріалу

1)Вживання модальних дієслів should,shouldn’t.

Nowadays people understand how hard  is to solve the environmental problems,that endanger people’s life.The most serious kinds of pollution are:water pollution,air pollution,soil pollution,acid rains.

Учні висловлюють свої думки з опорою на таблицю(додаток №4).

5.Аудіювання діалогу прочитаного вчителем

Dialogue

F r а n k. We had an ecology class yesterday. We discussed different environ- mental prblems.

С h г i s. No wonder. Тhеу are the most important ргоblеms nowadays.

F r а n k. I think many реорlе understand they should protect the environ ment.

Chris .Do they really understand that?I’m not quite sure,because factories dump wastes into rivers,air pollution is getting worse too.

F r а n k. That’s true. And yet more реорlе fight against nuclear tests, nuclear weapons and other things.

С h r i s. But will they really win? Аnd when wiil  they win these battles?

F r а n k. Don’t lose hope. Let’s hope for the best.

Test

  1. Frank and Chris had а:

a) dancing class
b) ecology class
с) computer class

  1. They discussed:

a) art problems
b) youth problems
с) environmental problems

  1. Many реорlе understand that:

а) they should destroy the environment
b) protect environment
с) pollute environment

  1. Реорlе understand that air роllution:

а) is getting worse
b) is getting better
с) stay at the same level

  1. Will реорlе win this battle?

а) yes
b) no
с) don’t know

6.ГраЗдогадайся,що це за слово

Учні слухають пояснення вчителя та намагаються вгадати,про яке слово йдеться.На дошці опорна таблиця.Переможці отримують призи.

ІІІ.Заключна частина

1.Підбиття підсумків уроку

Учитель.Today we have discussed different problems connected with our environment:why it is good to live in the country and why we should protect our nature.Also we have learnt more about ecology,air pollution and water pollution,what should we do to keep our planet clean.

2.Оцінювання учнів,аргументація

3.Домашнє завдання

Підготуватись до словникового диктанту.

Впр.1 на с.138,вивчити вірш “Yours and Mine”by Karen Steven(додаток №5).

Додаток №1

Screenshot_1

 

Додаток № 2

Screenshot_2

 

Додаток № 3

  1. Many flowers and plants in the rainforests are not important.
  2. We should save our planet and wildlife in them.
  3. Factories should throw rubbish in the sea.
  4. Farmers shouldn’t cut down the trees.
  5. The protection of the Earth demands many efforts.

Додаток № 4

  • We live…
  • There are a lot of…
  • The Earth is full…
  • There are…
  • When it is day in our country…
  • When the sun shines it is…
  • People live…
  • Don’t litter with…
  • Plant more…

Додаток № 5

«Yours and Mine» by Karen Steven

The sun, the trees, the grass, the sky,
The silver moon thats sailing by,
The rain and dew and snowflakes white,
The flowers sweet and stars of night!

The songs of birds, wind whispering,
The autumn leaves, the buds of spring –
Such lovely things to hear and see
Belong to you, belong to me!

Презентація до уроку

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Поданий конспект відповідає вимогам сучасного уроку англійської мови – інтерактивні методи, використання ІКТ. Окремо спасибі за яскраву, грамотно оформлену презентацію, додаткові матеріали, схематичні малюнки.