mail@urok-ua.com

Виховний захід “Весняний букет”

Автор: вихователь ГПД Жур Юлія Олегівна

Screenshot_13Коспект виховного заходу “Весняний букет” призначений для учнів початкових класів. Використовується для перевірки засвоєного матеріалу.


 

Тема: Гра-подорож «Весняний букет».

Мета: – Закріпити, узагальнити та систематизувати знання, здобуті на уроках;

  • Розвивати увагу, мислення, уяву;
  • Виховувати почуття прекрасного, взаємодопомоги.

Обладнання: карта подорожі, малюнки тварин, малюнок зоопарку, шаблони квітів, кольоровий папір.

Хід заняття

  1. Організація початку заняття.
  2. Привітання.
  3. Повідомлення теми.
  • Сьогодні до мене прийшов лист від казкової королеви. Вона запрошує нас до себе в замок на свято весняних квітів. Вона навіть надіслала нам карту, яка допоможе нам знайти її домівку. І так почнемо нашу подорож!
  1. Основна частина.
  2. Зупинка.
  • Ось і перша перепона. В річці живе дракон, який не хоче нас просто так пропускати. Він приготував для нас завдання.

(30+10):8*2*56+378=938

(20+30):10*6*50-1000=500

(40+20):12*100*20+5000=15000

  • Так, ми виконали завдання і вирушаємо далі.
  1. Зупинка.
  • Друге завдання – треба розділити речення на слова.
  • ЯНЕСУВДУРУНОККВІТИГОЛУБІ
  • А тепер, щоб пройти далі, треба розповісти вірш про весну.
  1. Зупинка.
  • В дорозі ми зустріли лисичку, яка дуже просить нас допомогти їй. Вона живе у зоопарку, але в ночі хтось прийшов і налякав тварин, вони розбіглися. Тепер нам треба їх зібрати і поселити знову в зоопарк. (Діти складають пазли тварин).
  1. Зупинка.
  • Ось ми і прийшли. Але ж ми не можемо піти на свято без подарунка! Так як це свято квітів, то нам треба зібрати букет квітів. Давайте виріжемо квіти із кольорового паперу й подаруємо їх королеві.
  • Заключна частина.
  1. Підведення підсумків.
  2. Прощання.

Screenshot_14

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 коментарів

  1. Цікавий формати гри, дуже детально пророблений захід, готовий до використання.
    Обовязково використаю його, Вам велике дякую . Ви молодець.

  2. Цікавий сценарій свята стислий, компактний. Цікаві завдання на розвиток уяви, уваги, мислення. Завдання конкретні, змістовні, цікаві. До поданого матеріалу можна доповнити ще матеріал розширити його. Учні з задоволенням пограють у таку гру-подорож.

  3. Матеріал цікавий, компактний. Фото дозволяє побачити роботу учнів, їх позитивні емоції. Хотілося б дізнатися як саме підводились підсумки, прощання. Гадаю, завдань можна ще додати на свій розсуд.

  4. Сучасні ігри-квести дуже зацікавлюють вихованців. Якщо зовсім трішки допрацювати розробку, вона була б яскравішою. Ну і врешті решт, подарувати квіти не уявному міфічному герою, а рідненькій матусі.

  5. Дуже змістовний і цікавий матеріал. Важливо, щоб захід не тільки розважальним, але й пізнавальним. Зміна форм подачі матеріалу не змусить дітей нудьгувати. Діти тут не просто сторонні спостерігачі, вони учасники! Конкурси зібрані в сценарії обов’язково зацікавлять дітей.

  6. Цікава форма проведення виховного заходу – гра-подорож. Із фото видно, що учні із задоволенням працювали. Вони виконували різні види робіт: рахували, ділили речення на слова, декламували поезії, складали пазли, вирізали з паперу квіти. Помітно, що діти вміють працювати в колективі. Проте не зовсім зрозуміло, для якого класу розроблено цей сценарій. Добре, що є карта подорожі, але варто було б дати назву зупинкам, так дітям було б цікавіше мандрувати.

  7. Добрий вечір. На мою думку виховний захід повністю не продуманий. Зупинки не мають назви. Хотілось побачити,що діти не тільки виконують завдання вчителя,а ще самі щось готували(розповідь вірша це мало).Гра-подорож -не цікава. Вибачте.