mail@urok-ua.com

Як купити якісний товар в китайському інтернет-магазині?

Попри численні упередження, китайські виробники пропонують чимало дійсно якісних товарів. Електроніка, одяг, взуття, аксесуари, запчастини місцевих брендів завоювали весь світ! Однак це не означає, що довірливий відвідувач онлайн-магазинів КНР не може стикнутися з низькопробною продукцією. Замовляючи товари на китайських маркетплейсах, необхідно пильнувати. Сьогодні ми поговоримо про основні способи захисту від ненадійних продавців!

3 поради для шопінгу на торговельних майданчиках Китаю

  1. Користуйтеся послугами транспортних компаній

Великі логістичні оператори, на зразок Meest China, пропонують низку корисних для покупців сервісів. Наприклад, пошук і викуп товарів. Будьте впевнені, досвідчені менеджери виберуть дійсно якісну продукцію. Крім того, на сторінці meest.cn/dostavka-s-documentami/ легко замовити професійне оформлення документів на комерційний вантаж.

Ще однією корисною послугою буде інспекція посилки. Співробітники складу ще на території Китаю зазирнуть у ваше відправлення, аби перевірити кількість, цілісність замовлених товарів, провести будь-які заміри тощо. Такий контроль дозволяє моментально виявити брак, невідповідність продукції заявленим характеристикам, і одразу ж оформити повернення продавцю.

  1. Звертайте увагу на відгуки попередніх покупців

На великих маркетплейсах, таких як Таобао, підробити всі відгуки неможливо. Якщо продавець надсилає неякісний товар, голоси незадоволених замовників обов’язково зазвучать. Помітили відверто погані відгуки про конкретне найменування? Пошукайте аналогічну продукцію в інших продавців! Повірте, Таобао є що вам запропонувати. Особливу увагу варто приділити свіжим зауваженням, а не відгукам, залишеним 2–3 роки тому.

  1. Звертайте увагу на рейтинг продавця на вибраному торговельному майданчику

Якість товару — важливий, але не єдиний критерій для покупця. Обираючи певний інтернет-магазин на теренах великого китайського маркетплейса, зверніть увагу на загальний рейтинг продавця. Цей показник формується платформами автоматично, тому підробити його не вийде. На рейтинг впливають відгуки покупців, відсоток суперечок щодо повернення/обміну продукції, запитів на грошову компенсацію тощо. Якщо продавець має звичку затримувати відправку замовлень, не йде на контакт з покупцями, варто придивитися до конкурентів. Також важливим показником є дата реєстрації магазину — чим довше постачальник працює на маркетплейсі, тим краща в нього репутація.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *