Як тут продавати?

  1. Потрібно зареєструватись на сайті.
  2. Розмістити ваші матеріали. Це не складно.

Поширені запитання?

  1. Хто може тут продавати? Всі хто зареєструвався на сайті. Кожен хто зареєструвався, може як купувати, так і продавати.
  2. Що можна тут продавати? Це тематичний магазин. В першу чергу, він створений для вчителів та вихователів. Тому, тут можна продавати товари які цікаві саме вчителям та вихователям. Всі інші товари ми можемо розглянути індивідуально.
  3. Чи можна тут продавати не електронні, а фізичні товари? Ні. Це магазин саме електронних товарів. Тобто таких, які користувач одразу після оплати отримає на свою пошту E-mail.
  4. Чи потрібно мені буде ще щось робити після того як товар викладено на сайті? Так. Продавець повинен забезпечувати інформаційну підтримку покупців своїх товарів через систему коментарів на сайті. Тобто відповідати на їхні запитання, пояснювати те що їм не зрозуміло по товару.

  5. Як мені знати що мій товар купили? Після реєстрації, у вашому особистому кабінеті, буде вся необхідна статистика. Окрім того, на вашу пошту будуть приходити відповідні повідомлення.
  6. Куди будуть приходити гроші за проданий товар? Гроші будуть зараховуватись на ваш особовий рахунок на сайті. Ви зможете в будь-який момент зняти їх на свою банківську карту. Мінімальна сума для виведення коштів 500 грн. Але при потребі ми перекажемо і меншу суму.
  7. Скільки це коштує? Ми не беремо ніяких грошей, наприклад за термін розміщення, чи за кількість розміщеного товару. Ви можете розмістити скільки товарів, скільки вважаєте за потрібне. Хоч один, хоч 1000. Але з кожної продажі наш сервіс утримає з суми замовлення 30%. Тобто, якщо хтось купив ваш товар за 100 гривень, то на ваш рахунок буде зараховано 70 грн.