mail@urok-ua.com

300 вчителів України провели #КласнеЧитання

З 11 по 15 грудня школами України прокотилася хвиля класних читань. Понад 300 вчителів зі всієї України взяли участь в ініціативі #КласнеЧитання. Зі своїми учнями вони читали улюблені книги у рамках фестивалю “Книгоподорож”, організованого видавництвом “Ранок”.

“КнигоПодорож” вперше була проведена у 2016 році в Харкові. Цього року вона набула Всеукраїнського масштабу і об’єднала небайдужих до читання людей зі всієї України. Темою “КнигоПодорожі” 2017 стала “Книга – як форма комунікації”. Фестиваль мав на меті показати дітям України, що книга – це більше ніж просто читання, це обговорення, розглядання, відчуття…

“Хто сказав, що сучасні підлітки не читають? – запитує Уляна Шваєнко, вчителька Івано-Франківської СЗШ №16. – Читають! І сучасну літературу й класиків. Смаки різняться”.

Мабуть, саме тому, що школярі України читають, а вчителі намагаються підтримувати цю любов до читання та завжди показувати нові грані книги, одним з наймасштабніших заходів Книгоподорожі стало #КласнеЧитання. Понад 300 учителів зі всієї країни провели такі читання у своїх класах. Читали улюблені книги. Захід дійсно пройшов під гаслом КнигоПодорожі, бо з книгою працювали у різних формах: її читали, інсценізували, малювали, обговорювали, і навіть створювали свою власну.

Завдяки “Класному читанню” школярі України ще раз упевнилися у тому, що читати – це круто.

“Тепер 2-Г знає точно, що читати – це весело, круто, цікаво, позитивно, розумно, пізнавально, чудово, модно, класно, повчально, суперово і найголовніше потрібно”, – зазначила Соломія Ясниська, вчителька 2-Г класу Винниківської СЗШ №29.

#КласнеЧитання – захід, який спромігся об’єднати всіх поціновувачів книг однією загальною метою – допомогти дітям ще більше полюбити книгу та читання.

Як проходило #КласнеЧитання дивіться за посиланнямhttps://www.facebook.com/

   
   
 
Подобається
Подобається У захваті Ха-ха Ого Сумно Злість
102
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
30

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Читати -це дуже важливо! Та як привити любов до читання учням, якщо батьки зовсім не читають? Якщо вдома немає самої маленької бібліотеки? Якщо в родині не виписують ніякої періодики? Найбільше, на що спроможні батьки це прочитати репости Faceebook чи Viber. Я кажу тільки за своїх батьків. Можливо, у когось ситуація зовсім інша, то я за вас порадію