Чи варто вам обрати штучну траву?

Ошатна смарагдова галявина на задньому дворі, біля тераси чи альтанки допомагає краще налаштуватися на спокійний та умиротворений настрій. Якщо ви не полюбляєте доглядати за газоном, підстригати його та регулярно поливати, тоді найкращим вибором стане штучна трава. Таке покриття візуально не відрізняється від справжнього газону, проте не вимагає догляду. Штучний газон не потрібно підстригати, удобрювати, виполювати бур’яни. Декоративний газон зберігає привабливий зовнішній вигляд протягом усього року, тому на майданчиках з таким покриттям можна грати в спортивні ігри.

Ключові переваги штучної трави

Сучасна штучна трава виготовляється з поліуретану, на основі зі штучної гуми, посиленої латексом. 

Волокна штучної трави можуть виготовлятися з матеріалів 

  • нейлон,
  • поліетилен,
  • поліпропілен.

Нейлон — найміцніший матеріал, котрий може витримувати високі температури, велику вагу, зберігаючи початкову форму. Саме тому трава з нейлоновим ворсом буде ідеальним вибором для спортивних майданчиків.

Поліетилен — трава з ворсом із цього матеріалу часто використовується для декорування газону біля будинків. Такий газон не лише має естетичний вигляд, проте й м’якший та природніший на дотик. Покриття з поєднанням волокон поліпропілену та поліетилену робить траву максимально схожою на справжній газон.

Поліпропілен — трава з волокнами з цього матеріалу приваблює доступною ціною. Поліпропілен не надто добре витримує вплив високих температур, тому покриття з такими волокнами краще обирати для декорування інтер’єру.

Обираємо тип ворсу штучної трави 

Штучна трава може мати короткий, середній чи довгий ворс. Трава з ворсом 20 мм часто використовується для тенісних кортів, а також як декоративний елемент в інтер’єрі.

Довжина ворсу від 20 до 35 мм надає покриттю природного вигляду. Такий тип газону підходить для оформлення заднього двору, також його можна застосовувати на спортивних майданчиках, шкільних стадіонах.

Штучна трава з довгим ворсом (до 60 мм) укладається на великих стадіонах, потребує засипки (суміш піску та гумових гранул). На полях для мініфутболу краще обрати траву з довжиною ворсу від 20 до 40 мм.

Також ворс поділяється на дві категорії за типом структури — монофіламентний та фібрильований. Монофіламентний ворс міцніший, адже його волокна цільні. Газон з ворсом такого типу має більшу схожість зі справжнім газоном. 

Фібрильовані волокна ширші, мають поздовжні надрізи. При сильних механічних пошкодженнях фібрильована трава швидше руйнується, тому її найкраще обирати для декорування, заднього двору, ландшафтного дизайну. 

В каталозі магазину «ПолMall» представлені найкращі взірці штучної трави, для декорування ландшафту, інтер’єру, а також спортивних майданчиків. На вибір представлені різновиди штучної трави різних відтінків зеленого, а також сині, червоні, тож ви зможете створити оригінальний дизайн як усередині приміщення, так і назовні. 

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *