mail@urok-ua.com

“День безпечного Інтернету (вівторок, 11 лютого 2025 року). Портал “Дія””

Автор публікації
ПІБ автора: Ярич Ігор Ярославович
Посада: методист, викладач комп’ютерних дисциплін
Місце роботи: Державний навчальний заклад “Вище професійне училище №34 м. Стрий”
Оцініть:

11 лютого 2025 року в світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) – міжнародна ініціатива, спрямована на підвищення рівня цифрової грамотності, обізнаності про ризики в онлайн-середовищі та формування культури відповідального використання Інтернету.

День безпечного Інтернету – це час, коли ми об’єднуємо зусилля для створення безпечного та позитивного онлайн-середовища:

– прагнемо підвищити обізнаність здобувачів освіти та педагогів про потенційні загрози в Інтернеті та навчити їх ефективним способам захисту;

– допомагаємо здобувачам освіти зрозуміти важливість відповідальної поведінки в Інтернеті, зокрема, щодо поваги до інших, захисту особистої інформації та критичного мислення;

– працюємо над створенням безпечного та сприятливого онлайн-середовища, де здобувачі освіти можуть навчатися, спілкуватися та розвиватися без страху.

Портал “Дія” створений з метою реалізації права кожного на доступ до електронних та інших публічних послуг, звернення до органів державної влади та місцевого самоврядування, отримання інформації, яка необхідна для надання послуг, та інших державних послуг, а також доступу до цифрових документів.

Матеріали презентації власні та зібрано на різних ресурсах Інтернету.

Матеріал поданий у презентації можна використовувати на методичних засіданнях, педагогічних читаннях, виховних заходах, на уроках.

Вікно перегляду презентації
Короткий опис презентації

Ця презентація присвячена Дню безпечного Інтернету і охоплює різні аспекти безпеки в мережі, зокрема проблематику ігрової залежності, небажаного контенту, віртуального спілкування, вірусів, неправдивої інформації та неконтрольованих покупок. Розглядаються наслідки неправильного використання Інтернету, такі як психологічні та фізіологічні проблеми, проблеми з соціальними зв’язками та ризики онлайн-медіа. Також детально освітлені методи негативного впливу на інтернет-користувачів, включаючи пропаганду, кібербулінг, тролінг та інше, але також презентується інформація про корисні аспекти Інтернету, як-от розвиток, навчання та спілкування. В кінці згадується додаток "Дія" як приклад позитивного використання цифрових технологій.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *