Дидактична гра для дошкільнят
Старша та середня група

Дидактична гра для дошкільнят

Дидактична гра для дошкільнят, а точніше для дітей старшої та середньої групи дитячого садочка називається «Склади розповідь». У цій грі вихователь викликає по черзі дітей та просить їх дістати конверт із картинками. Кожен малюк дістає свій конверт та за допомогою вихователя розповідає про свої малюнки.

Тим часом інші діти, уважно слухають та при бажані доповнюють та уточнюють що їм не зрозуміло. Також інші діти можуть виправляти розповідача.

Потім педагог пропонує дитині порахувати різні предмети, які намальовані на цих картинках. Після чого можна запропонувати порахувати предмети усій групі дітей разом. Гра триває доки усі діти не приймуть участь у цій цікавій дидактичній грі.

Складається ця гра із усіх необхідних для неї картинок:

  • Квіти;
  • Меблі;
  • Одяг;
  • Посуд;
  • Свійські тварини.

А також до комплекту входить орієнтовний варіант розповіді, який може слугувати як зразок для гри.
Одним словом пропоную вам завантажити усі файли цієї дидактичної гри за відповідним посиланням та використовувати підчас занять у старшій та середній групах дітей дитячого садка. Бажаємо цікавої гри!

Скачати дидактичну гру для дошкільнят

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. За цим матеріалом можна вправляти дітей у складанні описових розповідей в ході індивідуальної роботи з дітьми.Не зовсім вдало підібрані окремі картинки, вони не відповідають вимогам методики. А кому належить гра?