mail@urok-ua.com

Дидактичний посібник для дошкільнят

Дидактичний посібник для дошкільнят

Назва: Навчи мене читати! Зошит-читанка для дошкільнят

Автор: Ольга Скіпакевич

Формат: DJVU

Рік видання: 2006

Кількість сторінок: 32

Шановні батьки і педагоги!

Перед Вами книжка, яка допоможе сформувати у дитини початкові навички читання: навчить розрізняти голосні і приголосні звуки, закладе основи звукового аналізу слів, навчить читати слова і прості речення.

Кожна сторінка – це окрема гра, яка викличе в дитини цікавість до читання. Абетка з малюнками допоможе малюкові пригадати літери рідної мови.

Розфарбовування малюнків допоможе розвинути координацію рухів і дрібну моторику м’язів рук. Заняття не повинні стомлювати дитину. Тривалість їх – 15-20 хвилин.

Займатися можна як індивідуально, так і з групою дітей.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(4 оцінки. Рейтинг публікації: 4.5 из 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
Готуємо руку до письма для дошкільнят Готуємо руку до письма для дошкільнят Дуже важливою навичкою є готовність школяра до навчання письму. Дитину слід вчити не лише буквам і цифрам, але і розвивати рухи пальців. Зайняття можна розпо...
Прописи цифр для дошкільнят  Прописи цифр для дошкільнят Шановні батьки та педагоги! На момент початку шкільних занять у малюка мають бути сформованими елементарні математичні уявлення. Перед вами робочий зошит, що у дост...
Вчимось читати українською Вчимось читати українською Шановні батьки та педагоги! Нехай дитина розфарбовує малюнки. Це не тільки розважить її, але й допоможе розвинути дрібну моторику і координацію рухів. Зверніть увагу на ...
3855

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарів

  1. Чудо-знахідка для батьків! Можливо, стане в нагоді тим мамам, дітки, яких уперто не хочуть вчитись читати. Кожна сторінка – своєрідна гра – зацікавить, навчить, розважить. Можна рекомендувати батькам дітей 3-6 років.

  2. Дуже корисний посібник. Адже навчившись читати в 5-6 років, малюк має можливість, не поспішаючи, вдосконалювати свій навик, регулюючи цей процес у відповідності зі своїми бажаннями і можливостями. Дякую.