mail@urok-ua.com

Урок алгебри в 8 класі

Функція y = k/x її  графік та властивості

Алфьорова Марина ОлександрівнаАвтор: учитель математики та інформатики Алфьорова Марина Олександрівна

Тема: Функція y = k/x , її  графік та властивості.

Мета уроку:
навчальна:
   домогтись  засвоєння учнями основних понять, пов’язаних з визначенням функції у = k /у та її  властивостями (вид рівняння, обл. визначення,обл. значень назви графіка),сформувати  в учнів  первинні вміння:

  • виділяти серед запропонованого списку функцій обернено-пропорційні, відтворювати властивості, з урахуванням знака коефіцієнта;
  • будувати графік функції,які є обернено-пропорційними з урахуванням коефіцієнта k.

розвиваюча: розвивати математичну компетентність в темі,розвивати математичну мову, творче та логічне мислення, вміння систематизувати отримані знання, вміння робити висновки.

виховна: виховувати відповідальність та акуратність  при виконанні практичних вправ, культуру спілкування при роботі в парі.

Тип уроку: засвоєння нових знань.

Обладнання: опорний конспект, роздатковий матеріал.

Хід уроку

Презентація до уроку

Подобається
Подобається У захваті Ха-ха Ого Сумно Злість
21
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 1 из 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
Розробка уроку з алгебри для 7 класу з теми: “Розкладання многочленів на множники” Розробка уроку з алгебри для 7 класу з теми: "Розкладання многочленів на множники" Автор: вчитель математики Шумова Марія Миколаївна Тема уроку: Розкладання многочленів на множники Мета уроку: ...
Матеріали до відкритого уроку з алгебри у 7 класі з теми: “Перетворення цілого виразу у многочлен” Матеріали до відкритого уроку з алгебри у 7 класі з теми: "Перетворення цілого виразу у многочлен" Автор: вчитель математики Мараховська Олена Іванівна Метою цієї роботи є створення умов для узагаль...
Розробка уроку “Квадратична нерівність” Розробка уроку "Квадратична нерівність" Автор: вчитель фізики та математики Красношапка Наталія Григорівна Тема: Квадратна нерівність. Квадратна нерівність. Розв'язування квадратних нерівностей граф...
3316

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

  1. Не хочу образити авторку публікації, але представлена нею презентація до уроку містить слайди скопійовані (при цьому не змінено жодну властивість слайду) із чужої роботи нашої колеги з Методичного порталу.

  2. Марина Олександрівна, є помилка: “функції у = k /у”. Презентація – це вдалий ресурс уроку, але його потрібно використовувати не для запису якогось тексту, а для візуалізації графіків функції оберненої пропорціональності (лише слайд 9).

  3. Процес засвоєння нових знань Марина Олександрівна здійснює з опорою на вивчене раніше, самостійною роботою на побудову графіків функцій пробуджує пізнавальний інтерес учнів. Змістовна презентація забезпечує наочність уроку та підвищує його ефективність. Історична довідка цікава, але не відповідає віковим особливостяи учнів 8 – го класу, які не вивчали кругового конуса та його перерізу.